Wij zijn op een zeer prettige manier geholpen bij de aankoop van een e-bike. In alle rust werd alles duidelijk en professioneel uitgelegd en al onze vragen werden op een fijne eerlijke manier beantwoordt. Niks overhaasten....eerst uitproberen......dat is heel fijn! Alle medewerkers zijn even vriendelijk en hulpvaardig. Er hangt een goede prettige sfeer. De klant is koning en zo voelt het ook!
Goede service. Vriendelijk. Vakkennis
zijn fijn geholpen door mieke, kundig advies in een prettige ontspannen sfeer. zeker een aanrader om hier voor een fiets te gaan shoppen
We kwamen bij Dekkers om voor beide zoontjes een grotere fiets te kopen. We werden goed ontvangen en daarna kwam de eigenaar Rob ons helpen. Al snel bleek dat de maat fietsen waar we eigenlijk voor kwamen niet goed waren voor onze kinderen, maar dat ze beide nog een maat groter nodig hadden. We hadden er nooit bij stil gestaan dat wanneer je kind op een te kleine fiets fietst hij hierdoor juist meer gaat slingeren. Zonder dit goede advies en uitleg achter dit advies waren we misschien weer met de verkeerde fiets naar huis gegaan. Nu zijn ons beide jongens trotse bezitters van stoere Cube fietsen.
Snel geholpen, Vriendelijke medewerkers.
Mijn man wilde zijn elektrische fiets graag laten nakijken en ik was toe aan een nieuwe elektrische fiets. Afspraak gemaakt bij Dekkers om zo ook alle tijd te hebben. En inderdaad, ze hadden alle tijd voor ons. Lekker kopje koffie en/of ijsje erbij en een fijn gesprek gehad. Nog een aantal fietsen geprobeerd en uiteindelijk een keuze gemaakt. De service is zeer goed en ze denken met je mee. Wij kunnen Dekkers tweewielers zeker aanbevelen.
Hebben alles gedaan om de fietsen op tijd te leveren en de klant super tevreden houden.
.
Goed geholpen in de winkel met het uitzoeken van een mama fiets. Veel informatie gekregen. Na een aantal dagen deze fiets besteld in de winkel en nog wat info gekregen over fiets stoeltjes. Ook allemaal prima. Uiteindelijk fiets opgehaald en hij fiets prima en we zijn er blij mee. Wel zouden we 2 keer een mail ontvangen met meer info over de fiets en het stoeltje. Hier moesten we wel zelf 2 keer achteraan gaan want we kregen maar niks. Uiteindelijk wel gekregen met goede informatie.
wij hebben nu voor de tweede keer een E-Bike gekocht bij Dekkers. Wij zijn zeer tevreden over dit bedrijf ze geven je een heel goed advies. En de service is er ook erg goed. Als je een probleem hebt of een vraag word je er meteen en op een nette manier behandeld. Ook zeer fijn personeel.
Zijn goed geholpen
Heel goed geholpen, Mieke heeft heel veel kennis. Was een plezier om door Mieke geholpen te worden.
Zijn klantvriendelijk en behulpzaam
Een goede service en ruim de tijd voor jou met een kopje koffie erbij. Tevreden over de vriendelijkheid & uitleg. Ik heb eindelijk mijn groene gazelle E- Bike : ) Erg blij mee.
Als zeer prettig!!
Prima advies en prima onderhandeling bij aankoop van nieuwe Gazelle E Bike op goede kleine maat met lage instap, bedankt Leida Van Den Beuken Bergen Limburg.
Fijne winkel en heel goede service
Je wordt vriendelijk te woord gestaan en accurat geholpen
Gastvrij ontvangen met een heerlijke Kop koffie. Als super leek door Mieke geïnformeerd over de vele mogelijkheden, zowel technisch als financieel, die Dekkers Tweewielers biedt. De service voor- en na de aankoop geeft een prima gevoel bij de fiets die ik gekocht heb! Mieke, nogmaals bedankt voor de fijne manier waarop je ons geholpen hebt de juiste keuze te maken ! Veel succes!
zoals altijd zeer vriendelijk en goed geholpen en super service
Prima !
Ik ging voor een racefiets en kreeg nog meer dan dat. Goed advies en de fiets wordt perfect afgestemd op mijn wensen, ervaring en hoe ik hem ga gebruiken. Bij Dekkers nemen ze de tijd om alles met je door te nemen bij het advies, het meten, het bepalen van de voor jou de beste keuze maar ook bij het afhalen van de fiets. Ik kreeg een complete uitleg met do's en don'ts voor ik de weg op ging. Bij Dekkers kreeg ik de fietservaring 2.0. Een echte aanrader als je voor een nieuwe fiets gaat.
Heel goed op weg geholpen, goede service en heel goed voorgelicht over de nieuwe fietsen. Ik wou weer per se weer een Koga maar na een proefrit op de Gazelle Grenoble toch besloten ven gekozen voor de Gazelle. Zeer vriendelijk personeel en erg behulpzaam. Zeer tevreden.
Ik vond de serves heel fijn want toen we er de eerste keer kwamen voor een fiets werd ook meteen mijn oude fiets gerepareerd. En er werd ook meteen aapje achter op gezet en ik vond het heel leuk dat er een bordje bij mijn fiets stond toen we er aan kwamen.
Wij hebben voor Dekkers gekozen omdat we deze naam regelmatig hebben horen vallen tijdens onze oriëntatie periode. We hoorden alleen maar goede geluiden. Wij hebben bij Dekkers Tweewielers onze nieuwe e-bikes gekocht. Een heel mooi bedrijf waar we diverse e-bikes hebben mogen testen en waardoor we vervolgens een zeer goede keuze hebben kunnen maken. Er wordt een tijdsbestek per client gereserveerd waarin alles goed en duidelijk door de medewerkers wordt uitgelegd over de fiets/fietsen. Dit hebben we als zeer prettig ervaren. Wij zijn heel blij met onze nieuwe fietsen.
De Gagel 12
5861CZ Wanssum
In 1991 is het allemaal begonnen: de start van Dekkers Tweewielers. In een klein winkeltje achter het woonhuis wordt er gestart met de verkoop van fietsen en het uitvoeren van kleine fietsreparaties. Een nieuwe fietswinkel is geboren, het blijkt een daverend succes! Dekkers Tweewielers groeit uit tot een bekende fietswinkel in Wanssum en omstreken. Precies tien jaar later, in 2001, neemt ook zoon Rob intrede in het bedrijf, de huidige eigenaar van Dekkers Tweewielers. De winkel én het aantal klanten blijft ook deze jaren steeds meer groeien. De winkel barst uit haar voegen. Hierdoor wordt er in 2008 een tweede verdieping bovenop de winkel gebouwd. In 2018 wordt de knoop doorgehakt en verhuist Dekkers Tweewielers naar een nieuwe locatie, zo’n 200 meter van waar het ooit allemaal begonnen is. Dit gloednieuwe en innovatieve pand biedt meer dan genoeg ruimte voor onze fietsen, de werkplaats én een uniek fietsparcours.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.