Vriendelijke mensen bij de verkoop Vriendelijke mensen bij de montage Geweldig mooi eind product
Erg mooie kozijnen. Fijn geholpen en vakkundig personeel.
Wij hebben een nieuwe voordeur gekocht bij Knipping en deze is absoluut top! De mogelijkheden bij het ontwerpen zijn eindeloos en communicatie vanuit Knipping m.b.t. leveren en plaatsen was heel goed. Al met al echt super!
Ook nu weer een prachtig product geinstalleerd door vaklieden. Dit was onze 3e aankoop bij knipping in 14 jaar. We zijn er erg blij mee en bemerken onmiddelijk het verschil in comfort en licht in onze woning.
De heren die de deur en kozijnen kwamen installeren waren zeer vakkundig, mooie afwerking, zeer precies in hun werk. Kozijnen en deur zijn mooi.
Het raam in 1 dag gemonteerd. Ziet er prachtig uit. Zoals ik had gehoopt..
Leuk en goed geholpen in de showroom, goede uitleg, mooie producten en verliefd geworden op onze nieuwe voordeur. De voordeur is geplaatst door 2 super aardige jonge werknemers die flink doorwerkte en alles ook helemaal netjes hebben achter gelaten. Top. Nu de deur erin zit zijn wij super blij, hij is echt geweldig en mooi en netjes afgewerkt. Een aanrader!
Zeer positief! Van vriendelijk en kundig ontvangst in de shomroom - de thuis afspraak - inmeten - snelle reactie via mail/telefonisch - tot het plaatsen. Medewerkers zeer prettig in de omgang. En er is een kwalitatief prachtig product geleverd!
We hebben de hele voorgevel voorzien van nieuwe kozijnen inclusief de voordeur en dat is zeer professioneel uitgevoerd. De monteurs werkte heel hard en gebruiken goede materialen. Het wordt zeer degelijk gemonteerd en zeer netjes afgewerkt. Helemaal top. De kozijnen zijn van zeer goede kwaliteit en hun geld zeker waard. We hebben gekozen voor de Élégance serie in een hoekhuis uit 1965. Jan en Boy super bedankt voor jullie werk en vergeet niet af en toe een pauze in te lassen. Het geduld van de kraanmachinist was hier ook uitstekend en levert uiteindelijk het beste resultaat. Toppers!
Zeven zaken in onze woning aan laten passen door Knipping: 3 dakkapellen, schuifpui, raam, schuurdeur en voordeur. Resultaat is prachtig! In het project is veel contact geweest en de ervaring is dat Knipping doet en handelt conform de gemaakte afspraken. Dat is erg fijn in de communicatie, omgang en de samenwerking. Knipping denkt met je mee en denkt in oplossingen. Wij raden Knipping daarom ook zeker aan!
Prima
Een zeer professioneel bedrijf met mooie showroom en advies van mensen met verstand. Als je een dakkapel wil bezoek dan eerst Knipping en daarna de concurrentie. Die vallen dan allemaal tegen.
Prettig in de communicatie, meedenkend, erg tevreden met het eindresultaat.
Klasse, een aanrader!
Van showroom tot montage perfect. We missen alleen de jaloezieën nog.
Volgens mij kan het niet beter.
We waren plezierig verrast door de kwaliteit van de dakkapel. Product is niet goedkoop, maar kwaliteit geeft vertrouwen dat di goede investering is.
De klus is netjes uitgevoerd. Jammer is dat de steiger voor 2 dagen werk ruim 3 weken blijft staan. Ook lastig voor de buren. Verder was er een rotplek die ik graag behandeld had gezien . ( Ik had antirot in huis).
De werknemers waren uiterst vriendelijk ,spontaan, vakkundig!
Komen afspraken correct na. Stipt op tijd . Snelle plaatsing, werken alles tot in de puntjes netjes af. Alle afval wordt verzameld en meegenomen.
was opzoek naar kunstof kozijnen voor in mijn boerderij .Kon nergens geen kozijnen vinden met de authentieke uitstraling ,duveljager aan kozijnen en de Brabantse kleur. Tot dat ik op de site kwam van Knipping Kozijnen. Met een prachtige showroom in Helmond van Rob Simons, leverancier en plaatsen van Knipping kozijnen. Was gelijk verkocht toen ik in de showroom kwam, wat een mooi en degelijk product. Buitenkant aluminium met de Brabantse kleur en authentieke uitstraling en binnen zijde hoogwaardige kunstof. Met Rob in gesprek gegaan, eerlijk en duidelijk advies gekregen over Knipping Kozijnen. Het plaatsen door de vakmensen René en Juul van Rob Simons kozijnen werd zeer nauwkeurig gedaan, en waren ook nog eens fijne mensen om over de vloer te hebben. Daarom raad ik iedereen aan ,ook mensen die twijfelen die in een boerderij wonen om is een keer bij Rob Simons kozijnen of Knipping Kozijnen is in de showroom te gaan kijken en je te laten informeren over de mogelijkheden
Positieve ervaring.
Wat fijn dat er toch nog bedrijven zoals Knipping die vakwerk willen en kunnen afleveren. Onze nieuwe schuifpui ziet er geweldig uit en opend als een zonnetje, bedankt hiervoor.
Uitstekend bedrijf. Zeer aan te raden. Deskundig advies , nemen de tijd voor je. Plaatsing vd kozijnen en deur zijn gedaan door zeer bekwame werknemers. Levering en plaatsing helemaal volgens afspraak. Wij zijn super tevreden !!
Aan het bovenstaande valt niets toe te voegen...
Knipping is een modern familiebedrijf, dat al meer dan 40 jaar gespecialiseerd is in kozijnen, deuren en dakkapellen uit een slimme combinatie van recyclebare kunststof en gepoedercoat aluminium. Alles ontwerpen, produceren en plaatsen we zelf. Hierdoor zijn we als geen ander in staat om hoogwaardige kwaliteit en duurzaamheid 100% te garanderen.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd