Snelle hulp na telefonisch verzoek me te helpen.
Tandarts Pieter Poet klasse heeft mij gerust gesteld want ik was aardig zenuwachtig. Heb niks gevoeld van de hele behandeling. En is netjes verzorgd compliment.
Eva luistert naar de patiënt en denkt mee. Ze plaatste een kroon in enkele uren en die zit absoluut perfect !!!!
Er wordt door tandarts Erens rekening gehouden met de problemen die ik heb. Geweldig
Er was uitgebreid de tijd genomen om mijn dochter gerust te stellen die erg bang was. Maar ze liep met een lach op haar gezicht weer naar buiten.
tijdens de laatste ingreep is mij niet verteld of gevraagd dat de kosten hoger zouden worden. dat vertelde de tandarts pas toen hij klaar was. voor mijn probleem moest is wel 2 keer ( 2 verschillende tsndartsen) naar de dooper komen om te kijken wat het probleem was = dubbele kosten
Deskundig, rustig, doen er alles aan om mijn angst weg te nemen
Prima geholpen
Goed
Voor onze zoon nemen ze alle tijd en leggen alles netjes uit
Snel, behulpzaam, vakkundig!
Tijdens de behandeling werd ik vakkundig en positief benaderd , dit vond ik echt fijn want dit was mijn eerste behandeling door Ruben ! Echter toen ik na de behandeling naar buiten ging, kwam er een junkie uit de toilette en rende voor mij naar buiten, omdat de toiletten nogal uit het zicht liggen, vind ik dit wel iets om te verbeteren, misschien de toilet afsluiten , en dat klanten de sluiten even aan de balie kunnen halen of met een code vergrendelen.
Ik heb een zeer prettige ervaring gehad met Reka. Altijd heel vriendelijk. Mijn gebit ziet er altijd heel goed uit na de behandeling en ze vertelt altijd uitgebreid wat ze gaat doen. Enige punt van verbetering: ik heb best een ruime tandartsverzekering, maar desalniettemin wordt niet alles gedekt. Vaak wordt er meer gebitsreininging in rekening gebracht dan er in mijn pakket zit. Ik zou daar heel graag vooraf van op de hoogte worden gebracht, zodat de keuze daarvoor bij mij komt te liggen.
Fijne tandarts en mondhygienist
Ik ben altijd zeer tevreden
Prima advies snel en goed geholpen
Zo als het moet. Keurig zonder lange wachttijd.
Had een nieuwe. Die geen gaatjes mag vullen. Moet nu extra terugkomen en vrij vragen voor school gaat niet omdat ik in Eindhoven op school zit. Kan alleen op de maandag en nu moest ik dit ruim 5 weken vooruit schuiven om een gaatje te vullen. Dit jaar ook gelijk gekund.
Prettig!!
Ben uitstekend geholpen door mondhygiëniste Carmen. Weet waar ze het over heeft m.a.w. vakbekwaam. Gaat zorgvuldig te werk, neemt de tijd en is een uiterst vriendelijk persoon. Het voelt vertrouwd en stelt de patiënt op z'n gemak.
Prima service, zeer deskundig en vriendelijk. Eigenlijk is het jammer dat tandverzorging niet standaard in het basis ziekenfondspakket zit en voor iedereen toegankelijk is. Zoals dat tot aan de jaren negentig was. Maar dat is een vraagstuk voor de heren en dames in Den Haag. Net als de huisarts zou de tandarts voor iedereen betaalbaar en toegankelijk moeten zijn.
positieve ervaring
Goede ervaring
Goed!!
Prothese past niet, draai vervolgens zelf op voor de kosten van correctie en past nog steeds niet. Wordt mij verteld dat er gekeken wordt voor een oplossing, maar heb tot heden niets vernomen.
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.