Nieuwe prothese, bij het realiseren hiervan ben ik door een prettig iemand fijn en vakkundig behandel. Het paste perfect.
Werd perfect geholpen
Zie hierboveni
ik ben nog niet geweest, mijn afspraak is pas in januari de score geef ik ook omdat dit heel slecht is dat ik van te voren al 2x een uitnodiging krijg om deze enquete in te vullen terwijl mijn afspraak nog niet eens is geweest.
Buiten die nieuwe tandarts ben ik heel tevreden over de praktijk
.
Ik vindt de tandarts en assistentes vriendelijk en er wordt altijd goed uitgelegd wat ze gaan doen. Ze nemen de tijd voor je.
Doordat er te veel medewerkers in 1 gebouw werkzaam zijn met diverse specialisaties is het gevoel bij mij als klant ontstaan dat ze niet goed weten wat de totale planning is voor mij als klant. Ik kom altijd met mijn 2 kinderen en wil op dezelfde dag controle en schoonmaken van gebit. De ene medewerker weet niet wat er allemaal geagendeerd staat bij de andere medewerker. Eerst kon je alles laten behandelen in 1 ruimte, nu kris kras door elkaar heen. Ik wil het gevoel krijgen dat ze precies weten wat ik kom doen als klant.
ik mis ruimere uitleg hoe het er uit komt te zien met de nieuwe brug, voor mijn gevoel dus t snel.
Ik ben zeer tevreden over de deskundige en toegewijde wijze waarop ik telkens wordt behandeld door tandarts Andreas Gehre
De tandarts en assistente hielpen me professioneel door een vervelende behandeling. Door duidelijk te vertellen wat er ging gebeuren werd ik gerustgesteld. Ook merkte je dat de tijd voor je genomen werd en er geen haast was om weer door te gaan naar de volgende patiënt.
heel positief, ik wist alleen niet dat ik niet door tandarts Gehre behandeld zou worden. dat bracht wat verwarring bij mij.
ik heb al jaren een goede ervaring bij Dooper tandartsen
Enige opmerking is een advies betreffende verdere behandeling. Niet goed uitgelegd wat de gevolgen zijn als er niets mee gedaan wordt op dit moment en de voorgestelde behandeling is mijns inziens te kort door de bocht. Wil dan ook dat er nog een collega meekijkt om alle scenario's te bespreken. Dooper senior was hier altijd heel duidelijk in en luisterde ook goed naar vragen van mij.
Zeer goede service, aardige medewerkers, zeer goede kwaliteit. Kan niets negatiefs noemen.
Fijne behandeling door fijn personeel
het bezoek is altijd kort
Goed
wordt altijd vriendelijk ontvangen en ga eerst naar de mondhiegieniste die haar vak verstaat, dan even naar mijn jaarlijkse controle , fijne man, voel me er goed bij.
Goed
Als ik negatieve feiten zou moeten benoemen, dan zou ik niet kunnen bedenken wat ik daarbij zou moeten bedenken.
Ik ben tevreden over de controles en behandelingen. Onlangs een cerex laten plaatsen en dit was prima. Ook over de mondhyginiste ben ik tevreden. Ik kom “graag” weer terug.
Vriendelijk personeel, goede uitleg en goed geholpen.
Heb hier nog geen slechte ervaringen gehad
Ik voel mij zelf op mijn gemak en vind degene die mij behandeld vriendelijk en behulpzaam.
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.