Filters

10

Top.

Ik ben uitstekend, snel en proffesioneel geholpen. Ook heel blij dat UCS telefonisch bereikbaar is. Dat is zoveel fijner, als er onduidelijkheden zijn.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne verzekering en ze denken met je mee

Ben na jaren overgestapt en met veel plezier. Veel extra informatie gekregen en heb ik hulp nodig staan ze klaar. Dank

  • Aanbevelen? Ja
6

Een hoop gezeur en reclame

Ben net overgestapt. Ik heb nog geen declaratie ingediend maar het heeft me nu al meer tijd gekost dan 20 jaar mijn vorige verzekering. Ik moet niet 1 maar maar liefst 2 apps gebruiken. De korting die werd aangeboden blijkt niet te worden ingehouden maar op een bespaartegoed te komen, waarvan ze je in de verleiding proberen te brengen er iets anders mee te doen dan incasseren. Om die korting te incasseren moet ik nu elke maand zelf actief opdracht geven in de app. Intussen een enorme lading reclames om ook andere verzekeringen via hen af te sluiten, energie af te nemen etc. Ik hoop dat dit me alsnog per saldo wat geld gaat schelen dit jaar maar eigenlijk heb ik nu al spijt. Voor plaatsen van deze review: voornaam en woonplaats zijn verplichte velden. Dan staat er: INDIEN u een voornaam en woonplaats invult wordt deze zichtbaar op de reviewpagina. Hoeze indien, als het verplichte velden zijn? Zo in de app zelf ook een aantal trucjes waar ik erg veel jeuk van krijg. Jammer hoor, ik hoopte dat het een ‘geen fratsen’ partij zou zijn.

  • Aanbevelen? Nee
9

Snelle uitbetaling van het te goed over 2025

Makkelijk besparen en vlotte afhandeling van het bespaartegoed

  • Aanbevelen? Nee
10

Sterke service

Ik heb gesproken met Wesley en ben fijn geholpen. Altijd snel en makkelijk bereikbaar en een deskundige medewerker aan de lijn.

  • Aanbevelen? Ja
9

Snel en duidelijk.

Ik heb een prettige ervaring gehad met de medewerker. Werd goed geholpen en mijn vragen werden duidelijk beantwoord.

  • Aanbevelen? Ja
10

Op een persoonlijke en prettige manier verder geholpen!

Omdat het in het systeem van vgz lastig was om een verandering in onze verzekering door te geven, heb ik contact gezocht met United Consumers. Daar ben ik via email snel en vriendelijk verder geholpen en alles is gelukt!

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht

We hadden beide een zorgverzekering afgesloten via US. Bij navraag bleek dat VGZ het hele bedrag incasseert en dat je zelf elke maand achter je korting aanmoet. Wij kregen mail van de bank dat er 2 incasso opdrachten klaarstonden voor 29-12-2025. Onze nieuwe verzekeringen zouden per 01-01-2026 ingaan. Als ik wil inloggen zegt de app dat we niet verzekerd zijn. Toen ik hierover belde kreeg ik een super onbeschofte jongen aan de lijn op 24-12 die zei; “Je hebt ervoor getekend dus je zit eraan vast”. Toen ik zei dat ik het raar vond dat ze al af gaan schrijven terwijl ik nog niet eens bij ze verzekerd ben, zei hij; “dan had je maar niet moeten tekenen!” En hij bleef maar doorgaan dat we eraan vastzaten. Ons geld kunnen we overal kwijt dus meteen een andere verzekering genomen.

  • Aanbevelen? Nee
2

Erg slecht

Ze (UC) blijven aandringen en fouten maken, Ik heb alleen gas en alleen daarom wil ik UC nooit meer. Ik betwijfel ten zeerste of tussenpersonen een betere aanbieding kunnen doen voor dit soort abonnementen Ik doe wel rechtstreeks zaken voor dit soort zaken. Zeer twijfelachtig dit soort tussenpersonen als gaslicht. com en poliswijzer enoverstappen. nl

  • Aanbevelen? Nee
2

United Consumers duurder als VGZ collectief

VGZ met collectief via werkgever voordeliger als via United Consumers. Dus let goed op!

  • Aanbevelen? Nee
10

Goed

Zijn al jaren bij jullie met de zorgverzekering is goed en betrouwbaar

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel attent met mails enz enz

Ik blijf komend jaar ook weer bij jullie

  • Aanbevelen? Ja
2

Klantonvriendelijk Site

Klantonvriendelijke Zverekering nog nóóit elders meegemaakt om je eigen onkosten op een heel omslachtige manier in te kunnen zien. ...en wel facturen mailen met extra kosten???

  • Aanbevelen? Nee
7

Prima

Sluit nimmer een zorgverzekering bij CZ af en als je daar verzekerd bent sluit je polis dan over naar een betrouwbare zorgverzekeraar

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima verzekering

Ben zeer tevreden . Nu het geld gebruikt voor medicatie van mijn hond

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prettige mensen af telefoon

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Ik heb een goede ervaring met de zorgverzekeraar

  • Aanbevelen? Ja
10

goede dekking , scherpe prijs

Basispakket en tandart smodule. Genoeg voor nu. En fijn om wat geld terug te verdienen via United Consumers.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede ervaringen door de jaren heen!

Er is snel en makkelijk contact te maken met United Consumers. De app is duidelijk en telefonisch contact, indien nodig, gaat prima! Het is leuk om te sparen op de premie!

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles is top geregeld

Het cijfer krijgt een 10, top, kijken ook nog 1 keer per jaar voor de goedkoopste aanbieders

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Ik heb alleen maar goeie ervaring bij jullie

  • Aanbevelen? Ja
9

Alles onder 1 dak

Verschillende verzekeringen onder 1 dak. Geen hoge prijzen

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede communicatie via mail en telefoon.

Aanbod van UC is zover ik weet eerlijk . Krijg elk jaar geld terug(wat er bespaart zou zijn !

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel tevreden

Jaren lang al een heel tevreden klant

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Luchthavenweg 20

5657EB Eindhoven

040 235 05 60

[email protected]

Over UnitedConsumers - Zorgverzekering

Wij hechten veel waarde aan jouw mening. Wil je iets kwijt over onze service of producten? Laat het ons weten. Het beoordelingssysteem van Klantenvertellen.nl is 100% onafhankelijk. - Je beoordeling wordt zichtbaar op Klantenvertellen.nl en op de website van UnitedConsumers. - Bij je beoordeling staan alleen je voornaam en woonplaats. - Je achternaam en e-mailadres zijn niet zichtbaar. - UnitedConsumers kan zelf geen beoordelingen aanpassen of verwijderen. - De medewerkers van UnitedConsumers mogen geen beoordelingen plaatsen. UnitedConsumers biedt voordeel op vaste lasten. Zo bespaar jij eenvoudig op jouw autoverzekering, zorgverzekering, energie, mobiel en tanken. Want ook jouw maand kan goedkoper!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.