
Had een slechte accu, gebelt en kon meteen langskomen, doorgemeten en slechten accu vervangen, geen gegevens opnieuw instellen, zoals radio en zo.
Ze hebben bij mij een probleem met de auto binnen een uur gevonden en opgelost, daardoor konden de kosten laag blijven.
Zeer goede service en altijd vriendelijk
Goede persoonlijke service, zeer deskundig personeel
Kom hier al een aantal jaren,
Een autobedrijf waar ze nog met je mee denken met een uitstekende service.
Goed
Nette garage, aardige en vriendelijke mensen.
Snelle service, doen een stap extra als het moet. Altijd vriendelijk en behulpzaam, top team Gr joost.
Als er een probleem is, proberen ze een goede, zo mogelijk goedkope, oplossing te vinden.
goede service, goed commimiseren, snel handelen
Staan altijd voor je klaar.
Wordt altijd goed en vlot geholpen eerlijk advies.
Super
Eerlijk en betrouwbaar en snelle afspraak maken is zo geregeld daar En hebt u nog over mijn ford ka gedacht om die van mij over te nemen.en ik die fiat die ik laats mee had.Mvg Marcel
Heeft gewoon geen beschrijving nodig is perfect
10/10
klantvriendelijk
Uitstekende service, goede uitleg van zaken en nette garage. Bekwaam personeel.
Flexibel en klantgericht. Doet moeite voor de klant. Betrouwbaar.
Zoeken altijd mee naar oplossingen. Je kunt bij problemen met auto altijd gelijk terecht. Ze laten je nooit zitten. Toppers
Super snelle service
Snel en vriendelijk duidelijkheid en deskundig
Ondernemen is een stuk eenvoudiger als je je geen zorgen hoeft te maken om de kwaliteit van het wagenpark, goede adviesen en nog betere service maakt het dat wij niet anders willen dan de service van Peter Dassen, en zijn werknemers uiteraard! Vriendelijke mensen met oprecht passie voor kwaliteit!
Uitstekende service!
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd