Min vrouw X Luo is zeer goed en zeer snel geholpen bij het nemen van de COVID19 PCR test!
goed
Best prima , goed gesprek gehad met Ruud over de misstappen die er waren.
Originele beoordeling
Heb tot 2 keer toe de uitnodiging niet ontvangen , dat is t enige minpunt
Niks op aan te merken. Vriendelijke mensen, stellen je gerust
Kundig personeel, schone ruimte en snelle service.
Goed telefonische informatie, afspraak maken zonder probleem. Ontvangst was vriendelijk en professioneel
Vriendelijke medewerkers
Aardige werknemers.
vriendelijke medewerkers prettige sfeer hing er
Goed binnenkomst en uitleg. Je wordt goed behandeld!
Vlotte, correcte afhandeling. Vriendelijke en duidelijke medewerkers van EASE
Ik ben snel, goed en vriendelijk geholpen. Kon meteen vervolg afspraak maken. Het maken van een afspraak via internet ging ook soepel.
De vrouw die mijn vaccinatie zette, stelde mij erg goed gerust en was erg aardig. Ook vond ik dat alles goed geregeld was en ik hoefde nauwelijks te wachten tot ik aan de beurt kwam.
Ik word altijd goed geholpen en er word rustig en duidelijk uitleg gegeven over wat ze gaan doen maar ook andere nodige informatie wordt verteld.
verwachtingen waren erger dan dat de daadwerkelijke voorstelde
Ik voel me prima geholpen. Alleen vervelend dat ik vanuit mijn nieuwe werk vrijdag een afspraak krijg/maak om een mantoux test te krijgen, maar er vervolgens op maandag geen plek is voor het aflezen. Het zou makkelijker zijn als Mantoux test intakes alleen plaatsvinden als er sowieso een afleesmoment beschikbaar is.
te kleine ruimte, iedereen moet langs elkaar heen lopen, geen plaats voor dus komt te dicht bij elkaar. 2 kamers komen uit bij de balie waar ook al iemand staat te wachten.
Het was erg druk. Hierdoor moest er snel gewerkt worden. Dit ging ten koste van de persoonlijke benadering. De medewerkers waren met z'n tweeen maar stelden zich niet voor toen ik nara binnen werd geroepen, ook werd mijn identificatie niet gevraagd en verder werd er maar weinig contact gemaakt en moest alles snel snel. Ook kwamen ze er tijdens het consult achter dat er eigenlijk geen afspraak plek was om het resultaat van de mantoux af te lezen waardoor er nog meer frustratie bij de medewerker was tijdens het consult.
eventuele vragen die ik had werden uitgelegd. ik kreeg voldoende informatie over mijn vaccinatie. erg fijn.
Erg fijn en geruststellend.
Zeer vriendelijk en goed geholpen.
Ik ben geen fan van naalden, maar de aanwezige medewerkers gingen professioneel met me om en hun relaxe omgang met elkaar stelde me op m’n gemak. Binnen tien minuten weer buiten.
ik was best zenuwachtig, maar ik werd goed begeleid en gerustgesteld. De spuit werd goed gezet!
Heel goede ervaring!
Bij binnenkomst heel vriendelijk ontvangen en na een korte wachttijd heel goed geholpen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.