Plezierig, niet pijnlijk, duidelijke uitleg
Erg onprofessioneel
Hoi Tessa, Graag zou ik met je in contact komen. Kun je me je telefoonnummer sturen? Dit mag naar [email protected]. Alvast bedankt! Janine Hovens Kwaliteitsfunctionaris Ease
Ik had de test nodig om naar mijn thuisland te reizen. Ik vind dat ze de prijs, voor mensen die genoodzaakt zijn om de test te moeten doen, zouden moeten aanpassen en minder of zelfs gratis te doen.
Ik werd goed begeleid en op mijn gemak gesteld, en vond het verder een prettige ervaring. Beetje gepraat over welke opleiding ik doe en dat zorgde dat alle stres weg was.
Omdat ik best bang was hebben ze me heel goed geholpen. Ik voelde er niks van en was achteraf erg blij dat ze zo vriendelijk en kalm waren.
Bij binnenkomst heerst er een ontspanne sfeer. Je wordt goed geholpen en er word rekening gehouden met hoe je tegenover de spuit staat door te vragen of je gespannen bent en door te vragen of je het fijn vind als ze vertellen wanneer de spuit erin word gezet. Verder zeer vriendelijke mensen.
Werd vriendelijk en snel geholpen
De vrouw die de spuit zetten super behulpzaam aangezien ik een spuiten fobie heb. Heeft me er wel goed doorheen geholpen. Alleen de meid die achter de laptop zat waar ik me moest aanmelden vond ik niet heel erg aardig. Dat was jammer
Snel en duidelijk
niks op aan t merken
Ik werd prima geholpen door zowel de medewerkster achter de balie, als degene die de vaccinatie heeft gezet. Vriendelijk en respectvol.
Goeie service. Aardige dame
Prettig gesprek. Zeer vriendelijk personeel.
Had my appointment on time, doctor described everything simply and to the point, didn't spend more than 15 minutes for them to take my sample for a COVID-19 PCR test. Price is expensive (as expected) but is not so much greater compared to others. Appreciated that the staff took the time to make the small space as coronavirus-proof and clean as possible.
Vriendelijk ,professioneel personeel, geen lange wachttijden.
Ik ben uitstekend geholpen door deze medewerkers.
Heel efficient, maar daardoor een beetje kort.
er wordt duidelijk verteld wat je kan verwachten en er wordt gevraagd of het met je gaat, dat is erg fijn!
Ik kwam binnen en werd vriendelijk ontvangen, vervolgend werd alles duidelijk uitgelegd en werd het vaccin aangebracht. Alles verliep snel
Snel en effectief
Ik vond de ervaring prima. Het personeel was aardig en ging netjes te werk.
Hepatitis B prik goed ontvangen. Door enige technische storing was de wachttijd iets langer dan gepland maar hier was niks aan te doen. Prik was snel en professioneel.
All is said in the one sentence. I was happy with the service so far and am excited to my status checked in the next visit to see if the top up worked.
Ik werd goed en vlot geholpen door sociale en vriendelijke medewerkers.
Ik wil een pcr test voor corona om 21 december te reizen,echter is het probleem dat ik zo wie zo en geen telefonisch contact krijg na zeker 10 keer een uur of een twee bellen en niets te horen krijg(zal dus wel een computer zijn die moeilijk doet). Jullie service is belabberd,ik krijg vanochtend een e-mail dat wegens ziekte en drukte ik maar on line een afspraak moet maken. Ik wil weten wat een pcr test kost en of ik drie dagen voor mijn vertrek een test kan krijgen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.