Een duidelijke communicatie vooraf met alle info die nodig was. Daarnaast ook nog een paar handige tips en tricks gegeven. Duidelijk geweest over de planning en prijs. De daadwerkelijke plaatsing werd zeer professioneel en vakkundig uitgevoerd. Kortom: zeer tevreden.
Ervaring met Solarconcept is positief. Duidelijke communicatie, goede bespreking van de mogelijkheden voor extra de extra panelen die ik wilde hebben (ivm electrische auto). Natuurlijk is de huidige schaarste aan panelen en personeel om ze te plaatsen een obstakel, maar dat geldt voor de hele industrie. De oorspronkelijke afspraak moest door deze problemen verplaatst worden. In eerste instantie werd voor de nieuwe afspraak december 2022 voorgesteld. Maar dat is niet handig voor de teruggave van BTW voor aanvullende panelen, zeker omdat de BTW in Januari zou vervallen. Afspraak dus verplaatst naar Februari. De aanleg is uiteindelijk in 3 keer gebeurd... In eerste instantie konden 7 van de 9 panelen geplaatst worden. Voor de twee resterende panelen (op een plat dak) was toch een andere opstelling nodig (landscape ipv portrait) dan vooraf bedacht. Helaas waren bij de 2e poging de verkeerde micro-omvormers meegekomen. Al het voorbereidende werk was echter al gedaan zodat de 3e keer heel snel gebeurd was.
De begeleiding / schouw op afstand was soms verwarrend. Voor ons was het allemaal nieuw en daardoor jammer dat alles via mail en/of telefoon werd uitgelegd cq toegelicht. Uiteindelijk is het meeste nu wel duidelijk en zijn we erg blij met de panelen.
als 'n betrouwbaar bedrijf
Na duidelijk en professioneel advies hebben we besloten om Solar Concept de installatie te laten plaatsen. De panelen plaatsen gebeurde ook vakkundig door het dakteam, zij waren ook heel behulpzaam bij het aanpassen van een ontluchtings pijpje wat nog op het dak stond. Daarna is de installatie netjes aangesloten door de elektricien en deze gaf ook een duidelijke uitleg. Kortom zeer tevreden, een dikke +!
Beste Chris, Wat super om te lezen dat je zo'n fijne ervaring hebt gehad. We zullen de complimenten doorgeven aan onze monteurs en elektricien. Geniet van de panelen en laat de zon maar schijnen!
Alles werkt dus ik ben nu lekker in Egypte aan het genieten van mijn zonnepanelen!
De zonnepanelen werden zelfs eerder geplaatst dan was afgesproken. Goede communicatie, vriendelijke, deskundige installateurs. Alles wordt overlegd. Een heel fijn bedrijf.
Beste Charlotte, Super om te lezen dat je een fijne ervaring hebt gehad met Solar Concept. Hier krijgen wij nou energie van. Geniet van de panelen en nog een fijne week toegewenst.
Zeer positief, vriendelijk en oplossingsgericht.
Wij hebben 15 zonnepanelen laten plaatsen door Solar Concept. De hele installatie verliep probleemloos en de installatie werkt uitstekend. Solar Concept heeft een top prestatie geleverd. Vereniging EigenHuis heeft ons in contact gebracht met Solar Concept.
Goede communicatie met het bedrijf en de mensen die bij ons de zonnepanelen hebben gelegd, en de installatie monteur van de elektra was ook zeer goed en netjes gewerkt. Dus met een paar worden gezegd , zeer goede ervaring met het bedrijf. Zeer aan te bevelen voor iedereen.
.
Perfect
We hebben wel meer ervaringen met aangenomen werk waarbij de bestaande situatie ondergeschikt is aan werkzaamheden die moeten gebeuren, m.a.w. men kiest meestal voor de gemakkelijkste manier om bijvoorbeeld installaties te plaatsen. Bij Solar concept hebben we het getroffen waarbij deze uitzondering dus de regel overtreft. Over hoe de kabels moesten worden aangelegd was overleg mogelijk en er werd niet moeilijk over gedaan met het resultaat dat alles netjes weggewerkt en opgeleverd. Ook hetgeen wat wij verwachten als meerwerk is niet in rekening gebracht. Dit bedrijf mag nog eens terugkomen!
Beste Remy, Hier krijgen wij nou serieus een lach van op ons gezicht. Wij gaan altijd voor de plus! Dus heel fijn om te lezen dat je zo tevreden bent over Solar Concept. Geniet van de panelen en nog een fijne week toegewenst.
Eind december panelen besteld bij Solar concept uit Schaijk, levering zou eind mei worden. Deze week bericht gehad dat het niet eerder kan in oktober ivm onverwachte omstandigheden iets met veiligheid. Zeer teleurgesteld
Beste Erik, Bedankt voor je bericht. Wij hebben gedwongen afscheid moeten nemen van een aantal installatieteams, omdat zij zich niet hielden aan standaard criteria van veiligheid en kwaliteit. Hierdoor zijn we genoodzaakt om installaties te verzetten i.v.m. personeelstekort. Onze doorlooptijden zijn dan ook verhoogd naar 40 weken. We begrijpen de teleurstelling. Onze excuses voor het ongemak.
De informatie die ik vooraf had gekregen, deels in de webinar en vervolgens in de chat van het webinar en later van de schouwer, kwam niet overeen met de praktijk toen de panelen geïnstalleerd werden. Die mannen herkenden het probleem dat er dingen verteld zijn die niet kloppen. Ze waren harde werkers, aardig en correct. Het uiteindelijk resultaat was wel beter dan ik op basis van eerder informatie gekregen had.
After waiting 5 months and half today they came to install the panels. However it did not happen because they the said the roof is too high and not reachable. The installation should be done in another (unknown) day. I'm very disappointed with this company. Re think if you want to make a contract with solar concept. Very bad planning and communication
Dear Safa, Thank you for the feedback and reaching out to us. Due to safety issues it wasn’t possible to finish the installation on the same day. We understand your disappointment, but the installation has to be done safely. Our Planning Department will contact you tomorrow to schedule a new appointment together. We are very sorry for the inconvenience.
vanaf de offerte tot installatie alles naar tevredenheid verlopen
Onze buren aan twee kanten hadden al zonnepanelen door jullie laten plaatsen, zodoende hebben wij jullie gekozen. Alles is perfect gegaan. Alleen een opmerking, tijdens de installatie op 7 maart j.l. waren enkel mannen aanwezig, die bijna geen Nederlands spraken (gewerkt hebben zij heel goed), maar voor de uitleg van het een en ander had er wel een persoon moeten zijn, die alles in het Nederlands kon uitleggen.
Aankoopproces verliep voorspoedig. Communicatie makkelijk. Indien je contactpersoon niet aanwezig is belt hij spoedig terug. Planning liep 2,5 maanden uit. Dit werd echter op tijd gecommuniceerd en oorzaak was begrijpelijk. Plaatsing verliep kundig en snel. Alles werkt incl app. Kortom; dik tevreden!
Het contact met Solar Concept is uitstekend verlopen. Het plaatsen van de zonnepanelen verliep zeer vlot en op de dezelfde dag werden ze ook aangesloten. Over het resultaat -ook uitgedrukt in cijfers van de opgewekte stroom op de app- zijn we zeer tevreden. In het bijzonder ook een compliment voor de medewerkers, die één en ander uitgevoerd hebben: vriendelijk en prettig in omgang.
Beste Jan, Door deze review krijgen wij een lach op ons gezicht. We gaan het compliment doorgeven aan de monteurs! Veel plezier met de panelen en nog een fijne week toegewenst.
Echt niks op aan te merken! Regelen alles voor je!!
Alle mensen die bij mij geweest zijn, waren zeer vriendelijk. De werken zijn zonder problemen uitgevoerd volgens het afgesproken plan. Mijn vragen en opmerkingen werden dadelijk beantwoord en alles verliep in overleg.
klasse
Bernestraat 1
5374 PE Schaijk
Altijd voor de +, dat = Solar Concept! De plus van Solar Concept staat niet alleen voor de perfecte formule en een uitkomst die méér is dan de som der delen. Het staat ook voor het feit dat we onszelf continu door blijven ontwikkelen, voortdurend een stapje extra blijven zetten, altijd gaan voor de beste oplossing! Altijd voor de plus! Bij Solar Concept zijn we echte makers, leggers, bouwers. We draaien al sinds mensenheugenis mee in de branche, beheersen het ambacht tot in de puntjes en hebben onze kennis op het dak vergaard. Kennis die we graag delen, waardoor we je altijd kunnen voorzien van het beste advies.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.