Sortuj

Jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z agencji

• Poleciłbyś nas? Tak
  • Jakie jest Twoje doświadczenie w komunikacji z Twoją osobą kontaktową z AB Vakwerk?

Bardzo dobra współpraca

Zawsze bardzo pomocni.

Very good

Please urlop Kristina and Vitalik 20.03.2024 I am work action

Ok

Nie miałem problemu z czymkolwiek, obsługa rzetelna, wystarczył telefon odpowiednie podejście, i zrozumienie tego że większość tych ludzi też tam tylko pracuje. Jestem na tak.

Profesjonalne podejście.

Bardzo miłe i indywidualne podejście do pracownika. Dopasowanie ofert pracy do umiejętność i oczekiwań bez mydlenia oczu. Ja jestem bardzo zadowolony z współpracy z AB Vakwerk. Polecam

Heel goed

Ze hielpen me heel snel aan een baan waarin ik tevreden ben en goed verdien.

Wózki widłowe

Orderpiker

Tak trzymać

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do pracownika, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia, zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań

Bardzo pozytywnie

Agencja bardzo dobra, wyróżniająca się na tle innych. Wpływ na to na pewno miała koordynatorka, pani Ewa Bos-Petynia. Bardzo profesjonalna, pomocna, życzliwa i zainteresowana pracownikiem.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Czuję się doskonale „zaopiekowana”, mam pracę bez przestojów, a sposób dokumentowania prosty

To moje pierwsze doświadczenie tego typu. Firma znalazła dla mnie oferty pracy, dostosowując do moich możliwości.

Produkcja

Bardzo fajna agencja pracy

Kilka lat zagranica

Bardzo dobrze

Polecam

Nie rozpisując się tutaj zabardzo , polecam te biuro naprawdę z paru powodów, przede wszystkim dotrzymują słowa i jeżeli trzeba zorganizować coś zwiazane z pracą lub papierologia to zawsze jest to zrobiona na czas . Ja jestem bardzo zadowolony napewno w przyszłości będę wiele miał wspólnego z tym biurem

Dobre

Jak na razie uważam za bardzo dobre

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Uprzejme podeście do pracowników

Szybkie zatrudnienie

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Najlepsze biura przez które pracowałam

Pracuję przez biuro AB od ponad 7 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do biura i koordynatorów tego biura. Jak dla mnie to najlepsza agencja przez jaką pracowałam polecam AB Vakwerk 100%.

Super

...

Bardzo dobrze

Wszystko szybko załatwione

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Pracuje krótko ale jestem bardzo zadowolony z współpracy

Pracuje dopiero kilka tygodni ale moge powiedzieć ze ta agencja jest jedna z najlepszych . Pieniadze wyplacane sa na czas Pani kordynator wykonuje swoja prace na 200 % . polecił bym każdemu agencje AB Vakwerk

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Nic dodać nic ująć jest ok

Jak dla mnie jest oks

Rzetelne biuro

Kompetentna obsada biura

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Przejrzyste warunki pracy rzetelny pracodawca

Jasne warunki.da się zarobić jako agencja bardzo pomocni.polecam .

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Bardzo dobrze się pracuje. Firma super

Pracuje prawie 15 lat przez AB. Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Nie ma z niczym problemów. Polecam kazdemu

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Tak

Niedługo pracuję przez to biuro ale same plusy jak dotąd

Pracuję przez AB miesiąc, choć w Holandii kilka lat. Samo biuro miało dość dobrą opinię a oferty pracy całkiem ciekaw i to od dobrych zleceniodawców. Po rejestracji po rozmowie zostałem wysłany na duży zakład Action o tam pracuję. Jak na razie praca okej, wypłaty co tydzień, duża kultura od koordyayorow iw samym zakładzie. Oby tak dalej. 9i pół tylko dlatego że zawsze może być jeszcze lepiej.

Ok

Zs

O Pracawab

AB Vakwerk jest najstarszym pośrednikiem elastycznej siły roboczej w Holandii. Korzenie organizacji mają swe źródło w sektorze rolnym. AB Vakwerk powstało z połączenia AB Friesland i AB Noord-Holland. Ambicją AB Vakwerk jest ciągły rozwój i dążenie do uzyskania miana najlepszego pracodawcy w sektorze rolniczym i spożywczym. AB Vakwerk liczy 11 oddziałów, 5 we Friesland (Berlikum, Dokkum, Drachten, Sneek i Wolvega), 4 w Noord-Holland (Middenmeer, Obdam, Purmerend i Zwaagdijk) oraz nowootwarte biura w Emmeloord i Leek. Siedziba główna korporacji mieści się w Sneek.

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.