Filters

Firma godna polecenia

Bez zastanowienia mogę śmiało polecić ta firmę Jest to bardzo rzetelna firma wywiązująca się z obietnic co do pracy i płacy Również panie koordynatorki zawsze miło służą pomocą gdy coś jest niezrozumiałe A dla chętny organizowane są różne kursy zupełnie za darmo Sam skorzystałem z takiego kursu z J.Niderlandzkiego

• Poleciłbyś nas? Yes
  • Jakie jest Twoje doświadczenie w komunikacji z Twoją osobą kontaktową z AB Vakwerk?

Najlepsza agencja

Wszystko co trzeba da sie załatwić, wypłacalni , słowni , bezproblemowi

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Wspaniała, pomocna Firma :) Super fachowcy, pomagający w znalezieniu pracy :)

Krótka rozmowa z Panią Dorotą, uświadomiła nas w przekonaniu, że "tak chcemy z Nimi współpracować" ;)

Rzetelnie

Pomocni w szybkim zmalezieniu pracy biorąc pod uwagę takie czynniki jak kwalifikacje, dogodną odległość do pracy. Dziękuję pani Ani.

Pracownik

Pracuje razem z żoną I jestesmy zadowoleni. Firma jakich mało. Uczciwa co do wypłat I zapewnieniu pracy.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Generalnie zadowolona z biura.

Biuro dobre. Wypłaty na czas prace zwykle szybko znaleziona. Jednak personel nie ma w trosce dobra pracowników i ułatwienia mu pracy czy dotarcia do niej. Mimo chęci porozumienia się zawsze narzucają swoje zdanie i podejście do sytuacji. Przez co obecnie jestem już bez pracy od dwóch tygodni(a mogłam pracowac gdyż w mniejszy gdzie pracowałam wcześniej praca jest do tej pory i pracodawca chciał mnie zostawić tylko personel biura wysłał mnie do innej firmy gdzie nie miałam możliwości dojazdu po czym zostałam zwolniona)

Nie ma

Bardzo szybko zalatwiania spraw bardzo latwa dostep do dokumentow latwa I szybko komuni kaca z kordynatorem

Bez zastrzeżeń

Kontakt dobry, bez żadnych problemów i zastrzeżeń.

Super

Myślę że nie mam zastrzeżeń co do firmy i pracowników biura słurzą pomocą i odpowiadają na każde pytanie...

Jestem .zadowolona

Wszystko w jak najlepszym porzadku

Jest moc :-)

Pozytywnie miło .

2lata

Praca w szklarni i magazynach. Mile wspomnienia i brak problemów

Miła i sympatyczna atmosfera

Wykwalifikowany personel, dobre warunki mieszkalne. Dobre warunki pracy

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

bardzo miła obsługa i pomoc

w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc ze strony koordynatora i rzetelną informację na każdy temat.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Pomiędzy dobra à bardzo dobra

Personel biura w Emmeloord jest miły, uprzejmy, rzeczowy i kompetentny. Pomocny w problemach jak i oczywiście Koordynator. Polecam ich,.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Firma rzetelna, godna zaufania.

Pracuję przez Ab Vakwerk parę lat i nie mam negatywnych doświadczeń.

jestescie w porządku

niedługo będzie rok jak pracuje przez waszą firme i jestem zadowolony

Okey

Polecam 100%

Szybko i na czas

Ogólnie nie narzekam na AB.wyplata na czas, kontrakty jasne i czytelne paski wypłat również. Czasami tylko trzeba się przypominać np gdy kończy się kontrakt. Niby miesiąc wcześniej pracownik musie wiedzieć a ani ab ani pracodawca nie mówią. Jeśli chodzi o starych pracowników z oddziałów ab zawsze wszystko na czas natomiast nowi mówią że się dowiedzą i zero odpowiedzi. Trzeba dzwonić i pytać. Ja już nie podlegam pod oddział tylko pod ab online i jedyny mały problem jaki jest to taki ze nie ma tam osoby Polsko jezycznej. Czasami mam problem żeby się porozumieć. Pozdrawiam

Polecam!

Bardzo solidny pracodawca. Zapewnia wystarczającą ilość godzin pracy, wypłaty na czas, bardzo dobry kontakt z biurem. Bardzo polecam!

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Najlepsze biuro pracy jakie znam.

Zawsze jasne i czytelne informacje. Rzetelna pomoc. Miła i uczciwa współpraca. Pozdrawiam serdecznie.

Wszystko na tak 😉

Pomocni i uczyni pracownicy biura pracy. Pieniądze wypłacane na czas. Brak jakichkolwiek problemów. Dobra komunikatywność na płaszczyźnie pracownik z pracownikami biura pracy.

• Czy jesteś zadowolony/na z oferowanej pracy? Yes

Bardzo dobra agencja pracy , niema problemów z wynagrodzeniem jak i w kontaktach z koordynatorami

Pracuję nadal przez tę agencję pracy a to już trwa od ładnych kilku lat , świetny kontakt z koordynatorami .Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem a jeśli już wystąpiła mała ,,obsuwka'' to zdarzało się to bardzo sporadycznie i występowało z przyczyn technicznych ale zawsze pracownik został o tym poinformowany jeszcze przed samym zajściem w mailu lub sms-em. Szczerze polecam osobom które lubią mieć święty spokój i mieszkają na prywatnym zakwaterowaniu bo nie mam doświadczenia w kwestii zakwaterowania przez pracodawcę . Jedyny mały minus jaki mógłby zostać poprawiony to to że nieraz był problem z samym skontaktowaniem się z biurem drogą telefoniczną

Bezproblemowe biuro

Tak jak wyzej. Zadnych problemow, zawsze mozna dojsc do porozumienia z czasem wolnym. Polecam

Bardzo dobra agencja pracy

Oferowana praca przez agencje nie nalezy do trudnych ani ciezkich. Atmosfera w pracy przyjazna Warunki mieszkaniowe dobre,nie mozna narzekac. Wyplaty sie zgadzaja i zawsze na czas. Brak na ten czas zatrzezen.

O Pracawab

AB Vakwerk jest najstarszym pośrednikiem elastycznej siły roboczej w Holandii. Korzenie organizacji mają swe źródło w sektorze rolnym. AB Vakwerk powstało z połączenia AB Friesland i AB Noord-Holland. Ambicją AB Vakwerk jest ciągły rozwój i dążenie do uzyskania miana najlepszego pracodawcy w sektorze rolniczym i spożywczym. AB Vakwerk liczy 11 oddziałów, 5 we Friesland (Berlikum, Dokkum, Drachten, Sneek i Wolvega), 4 w Noord-Holland (Middenmeer, Obdam, Purmerend i Zwaagdijk) oraz nowootwarte biura w Emmeloord i Leek. Siedziba główna korporacji mieści się w Sneek.

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym przeglądom
• Recenzje z wynikiem poniżej 6 są publikowane 7 dni po umieszczeniu