Ik kom er graag. Goede sfeer, aardige medewerkers. Er zijn wat kleine punten. De wc,s kunnen schoner. Er zitten bijna altijd urine vlekken op de vloer. Alle afvalemmers zij kapot. De entree tot de school zou veel beter ogen, als het onkruid wordt verwijderd, de bladeren weggeveegd en de boomspiegel eens wordt schoongemaakt. De muur bij de douches staat bol. Volgens mij zitten een rij tegels los. De vloer bij de douches is glad. Ik zou - en nu spreekt de jurist in mij - een waarschuwingsbord plaatsen, dit in verband met schadeclaims in geval van een calamiteit.
Beste Peter, Bedankt voor het mooie cijfer 9 en de feedback. Hier kunnen we vast wel wat mee. Sportieve groet, Team Physique
Al sinds maart 2003 bij Physique. Maak gebruik van groepslessen, Spinnen (Samanta) en Bodypump (Nita). Nu alleen Bodypump op de vrijdagavond, gegeven door Kelsey, ze doet het geweldig, super. Gelukkig iets vervroegd, van 8 naar half 8. Nu kunnen we normaal douchen zonder opgejut te worden door de "slavendrijver" die in onze kleedruimte kwam om ons op te jagen, omdat hij zo graag 5 minuutjes eerder naar huis wilde !! S.v.p. handhaven op half 8. Vooraf altijd opwarmen op de "cross & country" machine, op de laatste oude, graag deze handhaven aub, dit is een erg prettige machine.
Beste Rob, Bedankt voor jouw positieve review. We nemen het groepslesrooster regelmatig onder de loep en feedback van onze klanten en instructeurs nemen we hierin mee. Goed om te vernemen dat deze laatste wijziging naar wens is. Ieder jaar investeren we in nieuw fitness apparatuur, maar ook luisteren naar onze leden. Dat is ook de reden waarom deze "oudere"crosstrainer er nog steeds staat en hij blijft het ook gewoon goed doen. Fijn dat je dit ook kan waarderen! :-) Sportieve groet, Team Physique
Een sportschool zonder al te veel toeters en bellen. Gezellig en schoon. Voldoende fitness-apparatuur en breed aanbod lessen.
Bedankt voor deze mooie review. Team Physique
Heb jaren getraind bij jullie maar ook de nodige blessures opgelopen omdat ik het vaak niet goed deed ,er zaten toen de nodige stageres achter de teek maar niet 1 die even zij mv.die beweging is niet goed . Dus ik vind meer mensen op de vloer en opletten dat men het goed doet .
Beste Tjaja, Vervelend om te vernemen dat je een blessure hebt opgelopen. We hechten veel waarden aan persoonlijke begeleiding. Bij personeelstrainingen wordt hier ook extra aandacht aan gegeven. We hebben je een persoonlijk bericht gestuurd om te vernemen of we vanuit de Fysiotherapie wat voor je kunnen betekenen. Je geeft ons een 10 voor de sfeer. Hiermee geef je aan dat jij je wel prettig voelt bij ons. Ik hoop dat we een oplossing kunnen vinden waardoor je toch weer met veel plezier kan gaan sporten bij Physique. Met sportieve groet, Team Physique
Proefabonnement- gehad voor 3 maanden. Hierbij kennis gemaakt met e-gym en trampoline fitness. Zeer positief hierover
Hi Anita, Bedankt dat je zo positief bent over deze 3 maanden sporten bij Physique. We hebben deze maand een aanbieding waarbij je een maand gratis mag sporten. Dus mocht je interesse hebben, kijk dan voor meer info op: https://www.physique.nl/1-maand-gratis. Wellicht zien we je weer snel terug. Sportieve groet, Team Physique
Ik doe mee aan het programma van Oncofit en vind het wel erg jammer, dat er nauwelijks mensen inschrijven voor dit programma. Misschien meer publiciteit?
Beste Teddy, Bedankt voor jouw warme aanbeveling. We zijn het met je eens dat dit oncologisch programma meer bekendheid zou moeten krijgen. Jouw aanbeveling gaat hier zeker bij helpen. Meer info over oncofit is terug te vinden op: https://www.physique.nl/oncologie en https://fysiophysique.nl/oncofit-arnhem. Sportieve groet, Team Physique
zie boven
Bedankt voor de mooie review.
Fijne sportschool
Bedankt voor de positieve aanbeveling.
Voor mijn leeftijd (78) jaar een hele goede manier om onder leiding in beweging te blijven !
Beste Joyce, Bedankt voor deze mooie review. En ook nog een cijfer 10! Hier zijn we trots op. We wensen je nog vele jaren sportplezier en weet dat je over 2 jaar bij Physique gratis mag sporten als jij je periodiek laat begeleiden door ons fysiotherapeut. Met sportieve groet, Team Physique
Mijn recente ervaring met Pilates is helaas minder. Ik had altijd les van Josien en was daardoor wellicht verwend. De nieuwe medewerker geeft niet echt Pilates, alleen buik en rug oefeningen 30 min en 15 min ademhaling en 15 min cooldown. Dus korte les met weinig variatie. Jammer. Het zou goed zijn als jullie steeksproefsgewijs lessen bijwonen, verschil in niveau echt veel. Daarnaast heb ik recent van een jongen pilates gehad, die was echt Top. Weet even zijn naam nier meer .
Beste Nicole, Leuk dat je zo enthousiast bent over pilatesleraar San (dat is zijn naam). Petra geeft inderdaad een wat andere pilatestraining. Zo is er voor ieder wat wils. San heeft sinds kort de pilatesles vast op zaterdag overgenomen van Petra. Petra geeft alleen op vrijdag een pilatesles. Op die manier kun je zelf kiezen welke pilatesles jou het beste past. Als je de les reserveert via de app dan staat erbij wie de les geeft. Uiteraard kun je ook bij de receptie persoonlijk reserveren. Sportieve groet, Team Physique
Zoals ik aan gaf gaan wij in een rustige tijd het enige nadeel wat me eigenlijk wel tegenstaat is dat er dan ook niemand van de begeleiding in de zaal is. Ze zijn dan allemaal eten en zit er alleen 1 persoon aan de balie maar niemand in de zaal.
Beste Henny, Bedankt voor deze aanbeveling en jouw feedback. Tijdens de daluren hebben we inderdaad een mindere bezetting omdat er dan ook relatief weinig leden aan het sporten zijn. Hier hebben we bewust voor gekozen om ervoor te zorgen dat tijdens de drukke tijden meer personeel ingezet kan worden. Maar weet wel dat je altijd een afspraak kan inplannen voor een gesprek, wegen of aanpassen trainingsschema of persoonlijk doorlopen van jouw training. Met sportieve groet, Team Physique
Genoeg apparatuur, fijne sfeer, goede groepslessen, professioneel en betrokken personeel.
Bedankt voor de positieve review. Een 9! Super.
.
Een 10! Te gek. Fijn dat je ons zo enorm goed beoordeeld en hiermee ook aanbeveelt.
I.v.m. mijn gehoorschade was het beter om naar een "rustige" sportschool te gaan i.p.v. een sportdisco wat het bij mijn vorige vaak om 11:00 's ochtends al was. Erg prettig dat er bij Physique zelfs op dinsdag en donderdag helemaal geen radio aanstaat. Kan zelfs al zonder medicatie en al af en toe zonder oordoppen sporten. Bedankt !
Beste Daniel, Een 10! Bedankt voor het compliment en fijn dat jij je zo op je gemak voelt. Sportieve groet, Team Physique
Fijne en vertrouwde sportschool waarbij een ieder op zijn nivo kan sporten. Geen show-off reputatie, maar waar iedereen gewoon lekker kan sporten.
Bedankt voor jouw positieve review. Hier doen we het voor!
Ik kom vooral voor Yoga en Pilates. Uitstekende instructeurs.
Beste Mo, Wow, een 10! Bedankt! Team Physique
Ik vind het een goede physiotherapeut
Dank je.
Vorige zomer en aanbieding gedaan maar niet volgehouden op de 'normale' apparaten. Deze zomer de e-gym en dat is meer mijn ding. Ik maak vorderingen en hou vol. Verder is de sportschool prettig qua sfeer en omgang en altijd goed schoon en beschikbaar.
Beste Frank, Bedankt voor je positieve review. Leuk dat de eGym-cirkel als training zo goed bij je past. Het is ook heel innovatief. Goed om te vernemen dat je de sfeer en de hygiene als goed bestempeld. Sportieve groet, Team Physique
Een prettige omgeving, leuke mensen, goede en gevarieerde lessen. Maar eerlijk gezegd geen milieuvriendelijke omgeving. En een niet erg schone.
Beste Trudie, Bedankt voor jouw review en mooie algemene cijfer. De hygiene / schoonmaak staat hoog in het vaandel. Jammer dat je dit toch als minder ervaart. Door met een vast team van schoonmakers te werken die dagelijks schoonmaken en ook sportinstructeurs die dagelijks alle fitnessapparaten schoonmaken proberen we het voor onze clienten zo hygienisch mogelijk te maken. Ook wijzen we onze clienten op de mogelijkheden om zelf de cardio aparaten nadien schoon te maken met de daarvoor aanwezige schoonmaak spullen. Specifieke feedback over onze schoonmaak nemen we altijd mee om dit te verbeteren. Met sportieve groet, Team Physique
Om weer fit te worden en wat overgewicht kwijt te raken ben ik gaan sporten bij Physique. Ik heb daarbij gekozen voor een traject onder begeleiding van een Personal Coach, Scout Pfaff. Een traject van 8 weken waarbij ik twee keer per week een half uur train. Uiteraard moet je het zelf doen maar mede door de professionele begeleiding en coaching word je wel gemotiveerd om hard te blijven trainen. Ik ben nu gestart met mijn 4e traject en het werpt duidelijk zijn vruchten af. Dank Physique en dank Scout !!
Hi Edgar, Bedankt voor deze prachtige review. Fijn dat je zo tevreden bent. Wij zijn ook trots op jouw resultaten. Ga zo door. Met vriendelijke groeten, Team Physique
heb super leuke trainingen gehad bij x fitt pro ,jammer dat dat nu niet meer wordt gegeven ,anders was ik er nog
Beste Sandra, Bedankt voor jouw positieve review. Jammer dat je niet verder bent gegaan bij Physique. We bieden diverse programma's aan die wellicht wel bij je zouden passen. Zo bieden we binnenkort de vrouwenchallenge aan. Echt een leuk programma die perfect als vervolg op een X-Fittt gevolgd kan worden. Meer info op www.physique.nl/vrouwenchallenge. Kijk er maar eens na of bel gerust met Physique als je meer info wilt hebben. Sportieve groet, Team Physique
Ik ga twee a drie keer per week met plezier naar de sportschool waar ik met thuisgevoel ongestoord sport.
Bedankt voor deze prachtige review. Veel sportplezier nog. Team Physique
Met de programma wat ik had gevoeld ben echt meer bewust geworden wat en hoeveel ik eet en beweegt. Voor mij was zeer goede ervaring hier te sporten. Ook de groepslessen vond ik pittig maar gezellig!
Physique pretendeert een specialist te zijn in leefstijlcoaching. Fijn dat je zo positief bent over het leefstijlcoaching programma die je hebt gevolgd. Dit is de mooiste bevestiging dat we het goed doen. Ook fijn dat je het sporten als goed ervaart. Nog veel sportplezier. Team Physique
Ik ben binnengekomen via Social Deal maar heb Meij laten schrijven als lid
Bedankt voor dit prachtige cijfer 10!
Een gewone sportschool.
Beste Raymond, Bedankt voor je review. Soms is een gewone sportschool juist onderscheidend. We zijn er trots op dat we zo gewoon en laagdrempelig zijn gebleven, ondanks de enorme groei die we de afgelopen jaren hebben doorgemaakt. Zo bieden we namelijk voor ieder wat wils. Nog even een tip. Probeer ook eens een andere groepsles, small group training of laat je een keer begeleiden door een leefstijlcoach, personal training of sportinstructeur om jouw doelstellingen te behalen. Hier zijn we goed in en dan zul je merken dat we niet zomaar een gewone sportschool zijn. :-) Met sportieve groet, Team Physique
Beukenlaan 19
6823MA Arnhem
Physique preventiecentrum BV is dé specialist in Arnhem voor PT, Fitness, Groepslessen, Fysiotherapie en Leefstijl. Wij werken met een multidisciplinair team dat bestaat uit: sportartsen, fysiotherapeuten, diëtisten, leefstijlcoaches, sportinstructeurs en personal trainers. Wij begeleiden jou optimaal en staan voor resultaten. Wat je doel ook is: afvallen, meer spierkracht en/of conditie. Ook bij medische beperkingen kunnen we je professioneel begeleiden met jouw sport en gezondheidsdoelen. Verder geldt bij Physique; - 7 dagen per week open; - Trainen en sporten in een klimaat beheerste omgeving; - Meer dan 80 groepslessen per week. Ervaar het zelf met een gratis proefweek.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.