ik vond het nuttig om te volgen maar duurde wel onnodig lang omdat je de helft van de tijd moest wachten, misschien makkelijker om groep nog eens te splitsen, maar aangezien het maar eenmalig is ook geen ramp
Een goede chauffeur is niet automatisch een goede instructeur... Hoe breng je de juiste instructies over op een leerling-bestuurder, daar helpt deze cursus bij.
Het ging snel, soepel en leerzaam. Hele fijne leerkrachten.
Het is een terugkom moment, niks speciaals verwacht
Vriendelijke verwelkom
Leerrijke infoavond over het coachen om iemand leren auto te rijden. Er werd interessante info gegeven over meerder aspecten over het autorijden in het algemeen en over het leren autorijden van iemand in het bijzonder. Zo was er o.a. een opfrissing van de wegcode, instructies over hoe je het best maneuvers met de wagen kan uitvoeren en nog veel meer. Eventueel was het ook nog interessant geweest als we een kopie van de presentatie zouden gekregen hebben.
Het werd al snel duidelijk dat er toch wel wat is veranderd in de regelgeving. Er werden verschillende info bronnen aangeboden zodat je als begeleider ook online alle info kan vinden, ook praktische tips. Er waren verschillende mogelijkheden om jezelf officieel aan te melden zodat je op het einde van de avond, je attest van het vormingsmoment al meekreeg.
Ervaren lesgever die alles rustig uitlegde, ook adhv voorbeelden en eigen ervaringen. Duidelijk illustraties en ruimte om vragen te stellen. Bedankt!
De vorming was wat ik er van verwachtte, er zaten zeker nuttige tips en tricks in verwerkt.
Mijn mama is nu gerust om me alleen te laten rijden
Het waren hele duidelijke lessen! Je leert veel bij op korte tijd. Alles word van A tot Z uitgelegd. Het is wel wat veel om te onthouden, maar dan heb je ook wel wat. Je bent sneller weg met alle technieken. Je mag altijd en overal vragen stellen, Dat is heel fijn!
Heb mijn 20uur en nog 3 uur extra bij Frank gehad. Heel goede ervaring en heel leerrijk. Al veel aangeraden aan andere mensen!
Mijn ervaring op Hendrix School was erg belangrijk voor mij.En ik ben mijn instructeur Lambert Verspreet erg dankbaar.
Slecht, 5 min te laat en mag niet meer deelnemen. Geld in de vuilbak.
Ze waren heel lief en ze konden goed uitleggen! Grote applaus.
Goed
De les was wel goed gegeven. Ik had misschien wel een beknopte beschrijving op papier verwacht zo dat we thuis het nog eens konden opfrissen,nakijken.⁷
Alles was goed geregeld. 1 punt van feedback: probeer het wachten tussen de activiteiten te beperken. Sommige groepjes van 3 deden bepaalde oefeningen een stuk langer dan andere waardoor het wachten soms lang duurde. Voor de rest was alles prima in orde!
En geldklopperij
Het was niet duidelijk waar we moesten zijn, vooral omdat het donker is en zeer weinig verlichting, dat kan beter/anders, de cursus eventueel digitaal beschikbaar maken of afprinten om notities te kunnen maken, zou ook handig zijn. Verder zeer handige tips gekregen . Dank je wel.
Het was zeer leerrijk om kennis te maken met de gevaren in het verkeer.
Leerrijke ervaring
Kenneth is een super leuke lesgever. Je merkt dat hij het echt met plezier doet. Ik vond het interessant en voelde me op mijn gemak in ons groepje. Bedankt!
Leuke groep mensen en de instructeur (Keneth) was een vlotte, aangename man.
Alles was zoals het moet. Zeer vriendelijke lesgevers met veel ervaring.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.