Filters

9

Het is fijn dat je in vertrouwen hier een auto kunt kopen!

Goed overleg, top oplossingen…een aanrader‼️

  • Aanbevelen? Ja
10

Super bedrijf

Heb hier een prachtige witte mercedes E klasse cabrio gekocht, werd super vriendelijk geholpen en totaal geen druk om te verkopen . De aflevering was ook gewoon hoe het hoort, wagen stond netjes klaar en na een heerlijke bak koffie (dat is echt lekkere koffie ) op pad met de aanwinst Na een jaar nog steeds super blij met me aankoop. Deze mensen verdienen deze 10 dubbel en dwars .

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer klantvriendelijk met uitstekende service

Na een week of wat kwamen er mankementen aan het licht die meteen door Redra aangepakt werden. Leenauto werd meteen ter beschikking gesteld en problemen werden keurig opgelost. Vriendelijke mensen en zeker aan te bevelen als je een occasion zoekt.

  • Aanbevelen? Ja
9

In een prettige en gemoedelijke sfeer een auto gekocht van enthousiaste autoliefhebbers

Voordat ik afreisde om met de auto een proefrit te maken, had ik al enkele malen telefonisch contact gehad. De gesprekken verliepen prettig en ongedwongen. Tijdens het bezoek onder het genot van een kop koffie hebben we over, jawel, auto´s gepraat. Daarna heb ik een proefrit gemaakt. Constateerde een aandachtspunt. Ik kreeg de toezegging dat het probleem opgelost zou worden. Ook de afspraak gemaakt dat de auto nog APK-gekeurd zou worden. De week erop heb ik de auto opgehaald. Helaas waren ze vergeten de APK uit te voeren. Hadden we ook niet in de overeenkomst beschreven. Aangezien ik zelf de auto nog een servicebeurt wilde geven, heb ik afgesproken bij mijn eigen garage de APK-keuring te laten doen. De kosten voor de keuring heeft Redra volgens afspraak betaald. Mijn garage vond de auto in goede conditie. Ondanks dat de auto al 21 jaar van de wegen gebruikt maakt. Waarom dan een 9 en geen 10? Bij het overschrijven kreeg ik uiteraard de sleutels van de auto. Eén van de sleutels heeft geen zender voor de centrale deurvergrendeling. Dat had ik liever eerdere gehoord. Niet dat het veel had uitgemaakt, ook al is zo´n sleutel prijzig, want als je een auto vind die bij je past, dan is de sleutel geen show-stopper. Inmiddels rijd ik bijna twee maanden met de auto en de afgelopen weken meerdere keren met het dak eraf. Wat een genot! Blij dat ik zo´n goed exemplaar heb gevonden!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitmuntend

Bedrijf wat passie en liefde voor auto’s heeft , dat zie je terug in het aanbod , allemaal stuk voor stuk aantrekkelijke auto’s, wij hebben er ook 1 mooie x3 gekocht,deze eigenaren geven je een vertrouwd gevoel, echt een aanrader.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prettig, netjes en fijn!

Zeer prettig bedrijf. vakbekwame mensen, niet opdringerig en gastvrij. Enige minpuntje was dat het windscherm wat wel op de foto's stond er niet bij zat.

  • Aanbevelen? Ja
8

Geweldig

Vriendelijke en met verstand van zaken verkoper/eigenaar.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top Service

Super blij ! Happy with the service. Will made sure that he made us comfortable even if English is not the first language. Highly recommended.

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerlijke en oprechte mensen

Goed geadviseerd en geluisterd naar mijn wensen. Punctueel en afspraken nakomen. Alle opmerkingen worden serieus genomen en passend opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn bedrijf, nemen de tijd voor je

Goede aankoop gedaan op een prettige manier. Ook mijn inruil werd op juiste waarde geschat. Zeker een aanrader als je op zoek bent naar een vertrouwd en goed bedrijf met betaalbare en goede auto 's. Vriendelijk ontvangen met lekkere koffie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ehrlich, freundlich und kompetent

Super schnelle Reaktionszeit auf meine Fragen. Fahrzeug entsprach genau den Beschreibungen des Händlers, toller Service bis zur Fahrzeugübergabe. Händler geniesst mein vollstes Vertrauen.

  • Würden Sie uns weiterempfehlen? Ja
10

Perfect bedrijf, vriendelijk en vertrouwd.

Zowel de eerste keer door René als de tweede keer door Wil vriendelijk en deskundig ontvangen. Mijn twijfel over de nieuwe aan te schaffen auto was onterecht en we zijn prima bij elkaar gekomen. Ook de inruilprijs van mijn oude auto werd op waarde geschat. De aflevering was gemoedelijk en gezellig te noemen, afspraken werden nagekomen. Beveel dit bedrijf van harte aan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ontzettend fijn geholpen

Wij waren op zoek naar een mooie BMW en kwamen bij de heren van Redra Autospeziale terecht. De auto in kwestie was piekfijn in orden en heel erg mooi, en alle mogelijke vragen werden eerlijk en snel beantwoord. De afwikkeling was uitstekend en de deal was goed en eerlijk. Hartelijk bedankt, René en Will!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service, denken mee en maken tijd

Helaas een herstelpunt vergeten voor aflevering. Daar zouden we nu wel extra een keer voor terug moeten….

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn correct en goed geholpen.

Zoals wij al zeggen , Fijn correct en goed geholpen , niet van plan om BMW te kopen, maar daar binnen meteen verkocht en lekker koffie !!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend - zakelijk, fair en plezierig.

Het bedrijf is goed georganiseerd, heeft een mooie sfeer en presentatie van auto's. Afspraken worden zakelijk, maar plezierig gemaakt en worden altijd nagekomen. Fijne ervaring.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend autobedrijf en uitstekend geholpen !

Uitstekend autobedrijf en uitstekend geholpen met een goede service !

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend bedrijf

We zijn heel keurig geholpen, prettig contact, de auto is uitstekend afgeleverd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Was geweldig zeer goed geholpen

Mijn ervaring is heel goed zeer goede service altijd staan ze klaar voor je

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima ontvangst, communicatie, levering en afhandeling

Na de informatie aanvraag over de auto die ik op het oog had en het toesturen van enkele foto’s van de auto die ik toen had, werd er al binnen 10 minuten contact opgenomen en afspraak voor volgende dag gemaakt. Prima ontvangst door de heren die passie hebben voor de merken BMW en Mercedes. Kennis van zaken. Hoewel ik graag wat meer voor mijn auto bij inruil zou hebben ontvangen zijn we toch eruit gekomen op een prettige manier. Ook het afleveren van de auto was vlot geregeld. Prima zaak die ik kan aanbevelen. Ga zo door!

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk en professioneel tegelijk!

Perfecte keuze gemaakt bij redra auto. Heb mijn auto ingeruild. Kreeg goede prijs voor mijn auto. En de auto die ik kreeg was een goede prijs. Wwn echte aanrader redra auto

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke en eerlijke service

Prachtige BMW 120i gekocht. Mooie, nette en puntgave auto. Als nieuw. Vriendelijke en kundige verkoper.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke verkopers, nemen de tijd, top service!

Zeer mooie BMW Z3 gekocht bij dit bedrijf. De verkoper neemt alle tijd voor uitleg, geen opdringerig gedoe of agressie verkoop, alles zeer vriendelijk en open. Kleine probleempjes achteraf zijn netjes en vakkundig opgelost. Aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Super fijne betrouwbare betrokken mensen.ik zou het iedereen aanraden.heel blij met mijn alfa romeo

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer leuk bedrijf

prettige ervaring met de aankoop van mijn auto Ze zijn eerlijk, vriendelijk, meedenkend en deskundig

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Dodenhoeksestraat 2 A

5473 NB Heeswijk Dinther

657948865

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.