Filters

10

Snel, duidelijk en vertrouwd

Binnen een week reed ik mijn nieuwe voertuig, alle vragen waren beantwoord en er was een duidelijke wederzijds vertrouwen. Bedankt 😊

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Ik heb een prettige ervaring gehad met Europe-Vans. De communicatie was perfect. Alles conform afspraak. Dankzij Europe-Vans heb ik nu een prachtige Ford Transit. Bedankt, Ron!

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Nette vw bus gekocht 2 weken geleden zonder Garantie doet het perfecte Netjes en snel geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer prettig, vriendelijk, plezierige samenwerking!

Erg fijne ervaring, denken goed met je mee, mooi ruim aanbod! erg vriendelijk!

  • Aanbevelen? Ja
9

Fantastisch

Onlangs hebben wij een prachtige deal weten te sluiten. Vanaf binnenkomst tot de koop is alles smeerloos verlopen. De volgende bakwagen komen wij weer Bij Europe - Vans aanschaffen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Kort en krachtig

Geen gladde praatjes. Net bedrijf met alle auto’s netjes en schoon op het terrein. Auto was niet gekeurd en dat was binnen een uur geregeld! Netjes geholpen door Mark. Zeker aan te raden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Prima service, goede prijs afspraak gemaakt met inruil. Bij de volgende vervanging komen we zeker weer terug👍

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed adres voor de vakman.

Zocht een goed en al ingereden werkpaard en heb dat met de hulp van Europe Vans in de vorm van een supersterke 163 pk Crafter gevonden. Bevalt prima.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed en betrouwbaar

Goed ontvangen en netjes behandeld

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal top!

Klantvriendelijk personeel, goed geholpen. Alle afspraken zijn nagekomen, ben super blij met mijn nieuwe bus.

  • Aanbevelen? Ja
10

goed geholpen

goed geholpen

  • Aanbevelen? Ja
8

Naar verwachting en tevredenheid.

Het was vooral kort/ bondig, ben netjes behandeld en kreeg geen onzin (autoverkoper) praatjes.

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles direct op voorraad

Goed bedrijf, goede en ruime assortiment. Ron was een echte tijger!

  • Aanbevelen? Ja
10

Mooi bedrijf! En super vriendelijk personeel!

Recent een gebruikte Mercedes Vito gekocht, super geholpen door René.! Niks is teveel en alles is keurig uitgevoerd zoals besproken. Nogmaals super bedankt!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed bedrijf

Een bedrijf om vaker zaken mee te doen , dat zegt al genoeg

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig, vriendelijk en betrouwbaar bedrijf

Ik rijd nu al meer dan een jaar in mijn bus zonder problemen. Alleen het bijbehorende onderhoud hoeven doen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima bedrijf om zaken mee te doen.

. Bedrijf ziet er keurig uit. Het personeel is ook netjes en vriendelijk. Straalt vertrouwen uit. De wagens staan mooi gewassen en geordend geparkeerd. Het straalt vertrouwen uit. Ik heb 3 Iveco bedrijfswagen gekocht. Ik heb prettig zaken gedaan en ze zijn ook keurig hun afspraken nagekomen. Zelfs een levering van nieuwe banden hebben ze gedaan, alhoewel dat niet afgesproken was . Goed gedaan Europe-Vans 👍

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel netjes top bedrijf

Super goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend!

Zeer prettig zaken kunnen doen met Ron van Europe Vans. Jullie zien mij zeker terug!

  • Aanbevelen? Ja
10

Mooie mercedes Vito gekocht

De tweede Bus bij Europe Vans gekocht. Goed geholpen door Ron, netjes afgeleverd volgens afspraak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goeie ervaring en mooie voorraad bestelautos

Zeer prettig zaken gedaan met Ron den Brinker van Europe Vans. Beda kt Ron

  • Aanbevelen? Ja
10

Super bedrijf

Deze maand mn derde bus gekocht bij Euro Vans. Weer super geholpen door Ron. Elke keer worden gemaakte afspraken keurig na gekomen. Ik kom zeker weer terug.

  • Aanbevelen? Ja
10

mooi eerlijk bedrijf

ik heb hier een mooie renault master open bakwagen met kraan gekocht, ik ben hier erg tevreden over. prijs kwaliteit verhouding is prima. service is prima. advies is prima. en zeer vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
9

Klantvriendelijkheid in optima forma

Op 30 september een occasion Opel Combo aangeschaft en de oude auto ingeruild. Een dag voor het ophalen van de nieuwe auto gaf de oude auto het op. Kon deze dus niet rijdend afleveren en dit op een zeer klantvriendelijke manier opgelost. Oude auto werd door Europe-Vans met een trailer opgehaald en ik ben met de trein naar Leerdam gereisd waar ik op het station door Mark van Selm werd opgehaald zodat ik de nieuwe auto kon meenemen. Op de vraag waarom er zoveel moeite voor mij werd gedaan kwam als antwoord; problemen zijn er om opgelost te worden. !! Voor mij was dit een teken van perfecte klantvriendelijk bij de aanschaf van een gebruikte auto. Ik zal zeker bij een volgende aankoop weer bij Europe-Vans terugkomen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede adviseur en klantvriendelijk

Ben zeer tevreden op de manier waarop te woord bent gestaan. Toen ik een keus hebt gemaakt welke auto ik wilde hebben zijn de financiële zaken en wat er allemaal bij komt kijken zeer kundig afgehandeld.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Ambachtstraat 4

4143HB Leerdam

345631250

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.