Filters

8

Goede, fijne betrouwbare garage

Ik ben zeer tevreden over Autobedrijf van Eersel. Ze geven eerlijk advies en raad. Verder zijn ze gemakkelijk te bereiken via de telefoon. Vorige week heb ik een mooie Peugeot 206 bij ze gekocht en gaan ze de extra mijl om ervoor te zorgen dat zaken zoals distributieriem, ruitenwissers en dergelijke náást de APK helemaal tiptop in orde zijn. Na afloop krijg je nog een mooi attentie mee uit blijk van dank. Beste Hans en partner, Ik wil u het allerbeste toewensen met uw zaak en dank voor de fijne service. Het gaat u goed ! Met vriendelijke groet C van L

  • Aanbevelen? Ja
10

Autoservice Van Eersel zorgt voor kwaliteit.

Autoservice Van Eersel staat altijd voor je klaar. De manier waarop je geholpen wordt is top. Zeer klantvriendelijk. Van nieuwe accu tot nieuwe auto, maakt niet uit.

  • Aanbevelen? Ja
9

goed geholpen

goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Goede eerlijke service

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed geholpen.

Super goed geholpen door van Eersel zou het iedereen aanbevelen

  • Aanbevelen? Ja
9

Nette en eerljjke garage

Ik kom al 20 jaar bij Hans v Eersel altijd netjes en vriendelijk geholpen .

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte service

Ik word altijd snel, deskundig en vriendelijk geholpen. Ook krijg ik een eerlijk advies omtrent het al dan niet nodig zijn van bijvoorbeeld een grote of kleine beurt. Indien gewenst krijg ik ook een correcte prijsopgave vooraf. Uiteraard onder voorbehoud. Mocht het toch hoger uitvallen dan krijg ik vooraf weer een bericht. Al meer dan 20 jaar klant

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd snel, vriendelijke en deskundig geholpen

Zie hierboven

  • Aanbevelen? Ja
10

topservice

na een klapband en ellende van anwab erbij en meer... fantastisch geholpen snel en accuraat

  • Aanbevelen? Ja
10

goede klantvriendelijke servies

.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed

Diversen auto's in het verleden gekocht...altijd prima service

  • Aanbevelen? Ja
10

Vlotte service

Bij problemen snel geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Nee
10

Goud eerlijk bedrijf

Van morgen een proef rit gemaakt. Eigenaar vertelde dat zaterdag iemand er interesse in had en dat die maandag uitslag zal geven ,en die wacht ik eerst af belooft is beloofd. Maar toch vroeg als dat niet door gaat wat kost het mij dan ? Hij noemde een prijs ik zij verkocht onderhoud. S,middag een leuke mail met gefeliciteerd hij is van jullie. Top zaak

  • Aanbevelen? Ja
9

Niets op aan te merken

Al vele jaren klant en nooit problemen gehad. Ga zo door.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed geholpen

Wij kregen pech met onze camper en werden perfect geholpen. Super vriendelijk. We kregen gelijk een huurautootje mee, zodat we toch naar huis konden en 3 dagen later werden we gebeld dat we de camper weer op mochten komen halen. Een betere garage kun je je niet wensen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Keurig

Afspraak gemaakt auto naar toe gebracht goed onderhoud en goede prijs.Een aanrader

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende bedrijfswagen gekocht!

Voor ons ICT bedrijf hebben wij bij Autoservice van Eersel een Opel Combo gekocht! De auto is keurig netjes en schoon afgeleverd aan ons. Wij zijn hierover zeer te spreken!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede dienstverlening

Staan voor je klaar als er problemen zijn met je auto.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zoals altijd zeer deskundig en alles zoals aangekondigd,

Persoonlijk contact maakt dat er volledig vertrouwen is in het afwikkelen van de onderhoudsbeurt!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service geboden

Keuring uitgevoerd, goed verlopen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Klant vriendelijk

Goed geholpen en alles snel geregeld. Een fijn “klein”auto bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en vriendelijk personeel!

Wij zijn zeer tevreden over autoservice van Eersel. Wij komen hier al jaren voor onderhoud en nieuwe aankopen van auto's.

  • Aanbevelen? Ja
8

correct geholpen

Normaal is de score nog hoger, maar door tijdelijk personeelstekort beetje minder

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima bedrijf

Netjes behandeld, bellen bij onverwachte zaken, snelle service

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Blokenweg 2

5165 NR Waspik

416311199

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.