Vanaf begin af aan was er al een relaxte sfeer zonder veel stress! Je wordt goed gerustgesteld als je ergens spanning over heb en krijgt goede en duidelijke aanwijzingen om jezelf zo goed mogelijk te kunnen verbeteren.
Gedurende de lessen heb ik persoonlijk afgestemde begeleiding gekregen. De instructeurs zijn vriendelijk en geduldig. Ze nemen de tijd om je de theorie te leren, en die direct aan de praktijk te koppelen. Ze kijken naar wat jij als individu nodig hebt en passen de lessen hier op aan. Ze stomen je volledig klaar voor het examen.
Toen ik begon met lessen vond ik dit best spannend, dit was ook nog eens tijdens de corona periode. I.v.m. lockdown veel pauzes gehad tussen de lessen. Ondanks dat heb ik elke keer fijne lessen gehad met leuke gesprekken en voelde ik me echt op mijn gemak. Ook in combinatie met school en stage was dit goed te doen, als ik een les moest verplaatsen kon dat altijd en er werd echt meegedacht om een geschikt moment te kiezen! Gezellige instructrice die je op je gemak stelt en luisterd naar je behoeftes! (Zeker fijn geweest voor iemand die alles heel erg spannend vond om te doen in het begin)
Eindelijk geslaagd! :) Dankjewel voor de leuke en goede rijlessen. Ik heb oprecht een goede tijd gehad bij 2 the point. Fijne communicatie en ze richten echt op de manier hoe je met situaties omgaan en hoe je je voelt. Ik raad het zeker aan om hier te gaan lessen. Dankjewel.
I absolutely loved the service Rijschool 2thePoint provide. Francies is nice and patient. She makes the learning process very smooth. The car is comfortable and easy to drive. I highly recommend Rijschool 2thePoint.
De tijd voor jou en mij. De tijd die Francies er insteekt is de leukste tijd die je meemaakt. Maar ook de tijd voor mij, door de verhalen die we delen gemixt met de goede uitleg die ze geeft. Door deze uitleg ben ik in 1x geslaagd.
Altijd met veel plezier rijlessen gevolgd en snel leren rijden. Francies is heel relaxt tijdens het lessen waardoor je je op je gemak voelt. Deze rijschool is een goede keuze.
Ik heb plezier gehad tijdens de rijlessen. Rijles afspraken werden altijd nagekomen. Ik werd uitgedaagd. De sfeer tijdens de rijlessen was heel goed. En al met al heb ik heel goed leren rijden.
Goede rijschool! Erg leerzame lessen waardoor ik in 1 keer ben geslaagd.
Na lang niet meer te hebben autogereden, heb ik de opfriscursus gevolgd van Rijschool 2thePoint. De instructrice heeft mij vanaf het begin op mijn gemak gesteld en profesioneel begeleid. Ik raad iedereen aan om een opfriscursus te volgen bij 2thepoint.
Ik ben dankzij 2thepoint geslaagd voor mijn auto rijexamen en kan deze rijschool aan iedereen aanraden.
Heel erg fijn ervaren, je wordt heel erg goed begeleid en wordt goed gefocust op de punten wat beter kunnen. Top rijschool. Bedankt! <3
Duidelijk uitleg gehad tijdens de rijlessen. En zelf met de corona en de wachttijd van het cbr snel praktijk examen kunnen afleggen.
De lessen bij 2thePoint zijn heel fijn en duidelijk. Je wordt goed opgeleid en krijgt fijne tips die je voor altijd kunt gebruiken! Daarnaast ook een hele aardige instructrice die alles rustig met je doorloopt waardoor ik zo me rijbewijs heb kunnen halen!
Super goede lessen! Goede uitleg, veel geduld en de instructrice is altijd super vriendelijk. Hele fijne ervaring om bij deze rijschool je rijbewijs te halen. Echt een aanrader!
De rijlessen bij francies heb ik als zeer prettig ervaren. Ze is rustig, vriendelijk en zorgt dat je met een veilig gevoel durft te rijden. Met het uitleggen is ze heel duidelijk mede doormiddel van beeldmateriaal of door mooie voorbeelden waardoor het goed te visualiseren is. Durf nu vol zelfvertrouwen alleen de weg op. Al met al alleen maar lovende woorden
Ik heb altijd met zoveel plezier hier gereden! Het was altijd zo gezellig en doordat ik zulke goede rijlessen heb gekregen ben ik in 1 keer geslaagd. Zeker een aanrader om hier te gaan lessen!
Ik had het onwijs naar me zin tijdens de rijlessen. Ik voelde me op mijn gemak en kon me zelf op eigen tempo ontwikkelen. Ik ben tevreden met hoe ik heb leren auto rijden.
Vanwegen de corona tijd heeft het langer geduurd maar nogsteeds als het weer kon direct er weer hard voor gaan!!
Ik heb altijd mij rijlessen ervaren als prettig en van goede kwaliteit. Je wordt op een rustig en fijne manier voorbereid op je rijexamen. Als er iets nieuws wordt uitgelegd, wordt er altijd bij geprobeerd te tekenen zodat het ook goed te realiseren is. Verder heb ik altijd gezellige gesprekken gehad en kunnen lachen. Super bedankt voor alles!!
Ik heb bij to2point mijn rijlessen gevolgd (en ik ben in 1 keer geslaagd!). Echt een top rijschool: fijne sfeer, goede opbouw van de lessen en een hele aardige, gezellige en geduldige instructeur. Een aanrader!
duidelijk en leuke lessen
Ik heb hele leerzame en leuke rijlessen gehad. Het was altijd gezellig en maakte altijd een praatje. Na 35 rijlessen ben ik in 1x geslaagd!!
Een goede rijschool en goede instructrice. Ze Neemt de tijd voor je en geeft goeie en duidelijke uitleg. Heb genoten van mijn rijlessen daar
Ik vond dat ik hele goede uitleg kreeg, Ik merkte ook dat er veel ervaring was door dat er precies werd verteld hoe de examens gaan, En waar de examinatoren op letten. Mijn examinator gaf ook aan in het gesprekje tijdens het rijden dat de rijschool goede mensen aflevert. Verder was het ook altijd gezellig.
Jouw rijbewijs halen zonder zorgen en met veel plezier? Volg je rijlessen dan bij de Rijschool van Zoetermeer.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd