Filters

8

steeds attent en correcte afhandeling

altijd vriendelijke en deskundige afhandeling , kan ik steeds op vertrouwen

  • Aanbevelen? Ja
9

Al jarenlang ons vertrouwde garage

De afgelopen beurt en bandenwissel verliep , net als voorgaande keren, soepel en goed. Ik werd vriendelijk ontvangen en de leenauto stond al klaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Trekhaak netjes en snel gemonteerd

Zeer tevreden over de service en communicatie tijdens het monteren van een trekhaak

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel tevreden

Wat een dealer niet kon vinden na weet niet hoeveel keren, vond autobedrijf Hengens in een keer.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service!

Prima service!

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer vriendelijk, snel en correct

Linker buitenspiegel kapot. Gisteren besteld en vandaag correct gemonteerd. Mensen aan balie en monteur zeer vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Hensgens Maastricht de beste garage in mijn ervaringen

Meerdere garages heb ik leren kennen. Allemaal best ok. Maar Hensgens Maastricht steekt er met kop en schouder boven uit. Zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
8

Bijzonder tevreden

Bijzonder tevreden

  • Aanbevelen? Ja
9

De APK is grondig en deskundig uitgevoerd

Hensgens is een kwaliteitsbedrijf en doet er alles aan om die status te handhaven

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service, vriendelijke medewerkers

Auto gebracht voor een kleine onderhoudsbeurt. Prima behandeld en beurt naar volle tevredenheid uitgevoerd. Bedankt auto Hensgens

  • Aanbevelen? Ja
4

Teleurstellend

Na jaren prima service ben ik nu heel teleurgesteld. In de eerste plaats heb ik in april al persoonlijk geprobeerd om een afspraak te maken voor terugroepactie van DS. In juni telefonisch geïnformeerd naar stand van zaken, zou teruggebeld worden, niets meer gehoord. In november weer persoonlijk langs gegaan, excuus, we hebben het druk gehad!!!! Hoezo, ben ik dan geen klant? Afspraak kan pas in december. Combineren met beurt, ben auto 2 dagen kwijt. Meteen aangegeven dat ik leenauto nodig heb. In december staat inderdaad leenauto klaar, zonder verdere tekst en uitleg. Bij navraag blijkt het om een automaat te gaan. Daar heb ik nog nooit in gereden dus voor mij is dat geen optie. Er is geen andere auto beschikbaar. Wordt wel aangeboden om me naar huis te brengen maar daar heb ik niets aan. Heb geen ander vervoer kunnen regelen en daardoor belangrijke vergaderingen gemist. Als op alle terreinen beter gecommuniceerd was, was alle ergernis niet nodig geweest.

  • Aanbevelen? Nee
10

Geweldige service

Prima na een uurtje was ik al weer mobiel

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Mijn auto heb ik hier gekocht en in de onderhoud plan meteen gedaan van allebei geen moment spijt van.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Goede uitstekende service

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service als altijd

Onze trouwe koets had aircopompproblemen en kon niet meer rijden. Gewoon aan huis opgehaald en ondanks de drukte toch nog voor de feestdagen gemaakt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top service

Deze goede service gun je iedere klant.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede zorg

Dankjewel weer voor de goede zorg aan mijn auto, voel je je toch weer veilig op die o zo drukke weg! Bedankt

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

Ik ben zeer tevreden over de service. Vriendelijk personeel. Alles volgens afspraak gegaan en gebeurd

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

De service is meer dan uitstekend.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service zoals altijd!

Prima service zoals altijd!

  • Aanbevelen? Ja
10

Service als geen ander

Mijn Nissan moest voor een jaarlijkse beurt. En als je hem dan terugkrijgt, loopt hij weer als een naaimachine. Als je dan wegrijdt en je contactsleutel geeft aan dat zijn batterijniveau te laag is, wordt de sleutel even meegenomen, de batterij in no-time vervangen en keurig bij je afgeleverd, terwijl je nog achter het stuur zit. Vind dat ergens anders nog maar eens! Toppie en temeer een reden om onze andere auto ook in Nieuwstadt voor onderhoud onder te brengen. En de rest van het jaar kun je ook voor raad en daad bij Patrick en zijn collega's terecht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn ervaring met Niels van Neer en Hensgens was formidable

Niels is a young but very excellent salesman who helped me with my trade in recently He did all the paperwork and made it that this was the smoothest car transaction I have ever gone through Niels is a diamond

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service onderhoudsplan

Onderhoudsplan werkt goed

  • Aanbevelen? Ja
5

Niet tevreden

Ben al heel lang bezig met bandenspannings display wat niet correct werkt en na opleggen winterbanden nog steeds niet is opgelost. er komen geen spanning cijfers in display. ze zijden dat ik zeker 20km op autoweg moet rijden voor er weer spannings cijfers te zien zijn. dat heb ik gedaan maar dus niet. Ik ben er helemaal klaar mee. ik weet niet of ik mijn volgende auto hier nog koop.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en snelle service!

Na een belletje naar de werkplaats omdat de accu leeg was, werd ik snel geholpen. In de garage bleek de accu gelukkig op voorraad en was de auto snel gerepareerd. Goede service!!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Bergerstraat 11

6226BA Maastricht

621983100

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.