Filters

9

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

snelle service olie verversen en bandenwissel. Fijn dat er een leenauto is.

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal prima.

Alles is nagekomen zoals afgesproken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Prima uitleg kosten.

  • Aanbevelen? Ja
9

niet anders dan voorheen PERFECT

zou niet weten hoe het beter zou kunnen

  • Aanbevelen? Ja
9

Afspraken nakomen

De bestelling, de wasbon die ik vergeten was bij de controlebeurt lag in de auto, de navigatie geüpdate. Alles goed geregeld. Medewerkers receptie zorgen daarvoor.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goeie ervaring met dit bedrijf.

Mijn ervaring met dit bedrijf dat ze de gemaakte afspraken goed nakomen. De kosten worden vooraf besproken en zijn er tussendoor e.v.t kosten die niet voorzien waren wordt dit eerst overlegd.

  • Aanbevelen? Ja
8

Top!

Duidelijkheid en zeer vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Vriendelijk personeel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Mijn ervaring was zeer goed heel vriendelijk en snel

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Vriendelijk ontvangen en onderhoudsbeurt goed uitgevoerd

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service

Blij dat ik voor onderhoud van mijn lease auto weer terecht kan bij een Opel dealer.

  • Aanbevelen? Ja
10

TOP

Klantvriendelijk Betrouwbaar

  • Aanbevelen? Ja
7

GEEN KLACHTEN

ALS NIEUWE KLANT KOMT HET ENIGZINS ONWENNIG OVER OM BIJ BINNENOMST EN BRENGEN VAN DE AUTO METEEN EEN NOTA ONDER JE NEUS TE KRIJGEN MET EEN BEDRAG VAN +/- € 250.00. EROVER NADENKEND BEGRIJP IK DIT WEL. WIJ ZIJN ALTIJD KLANT GEWEEST BIJ GARAGE WYLHUIZEN IN OOY SAAB GARAGE EEN FAMILIE BEDRIJF DAAR KRIJG JE DE REKENING ACHTERAF. WIJ HEBBEN DE AUTO VOLGENDE WEEK EEN JAAR, WIJ HADDEN DE AUTO SNEL GEKOCHT, GOEIE VERKOPER DIE ROGER, LEUK AUTOOTJE VOOR DE OUDE DAG. GROETEN FAM. VAN DEN BOSCH

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!

Zeer goed, vriendelijke mensen, persoonlijke benadering, goed werk, openheid

  • Aanbevelen? Ja
10

We kunnen weer een jaar vooruit,zeer tevreden

Ik kon er op wachten, krantje erbij en kopje koffie .

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd correcte afhandeling, en communicatie met klant.

Zie bovenstaand. Waar ik wèl moeite mee had/heb, is het feit dat na nog geen 45000 km remschijven en remblokjes vervangen moesten worden. Mijns inziens niet normaal, maar dat doet niet af aan de service. Normaal moeten m.i. remschijven zeker 90000 km meegaan?

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd naar tevredenheid geholpen

Al jaren klant bij Mulders ( en bij zijn voorgangers ). Altijd prima en naar tevredenheid geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

professioneel en een net bedrijf

Opdrachten, zoals onderhoud en keuren worden netjes en volgens afspraak uitgevoerd. Maar dat ken ik al sinds jaar en dag, daar mijn vader verschillende Opels heeft gekocht bij deze firma

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima geholpen

Ik ben goed geholpen met mijn auto probleem fijn dat de medewerker attent en meedenkend was

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede garage

bij de garage voor terug roep actie

  • Aanbevelen? Ja
10

alles goed geregeld

wordt goed geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

prima

Netjes geholpen,. duidelijke prijsafspraak

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service , wel een minpuntje

Leenfiets gevraagd, en gekregen maar!! Het weer zag er verraderlijk uit waarbij regen te verwachten was. Vroeg er min of meer om. Antwoord was die hebben we nu niet. ??? Ik ben bijna 70 jaar en was verbaast. Toen kreeg ik de fiets ne ben gegaan. Zeer zwaar moeten trappen en ben onderweg naar huis af moeten stappen. Blijkt dat de banden erg slap waren. Thuis gekomen veel lucht erbij gedaan en ging het weer redelijk. Ik vind dat service ook bestaat uit inzicht naar situatie en de klant op dat moment. Empathie was ver te zoeken. Jammer.

  • Aanbevelen? Ja
8

De service is goed

Alles is naar wens

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Weurtseweg 301

6541 AT Nijmegen

024 350 3000

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.