Filters

8

Betrouwbaar bedrijf

Luisteren naar de klant en lossen bij een controle ook meteen zelf ervaren puntjes op

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service

Qua kosten, service en klantvriendelijkheid aan te bevelen.

  • Aanbevelen? Ja
10

leuk contact en prima service

Ongezien gekocht en thuis laten afleveren. Vertrouwen niet geschaad want auto in prima staat. (dat rijmt)

  • Aanbevelen? Ja
9

Volgens afspraak geholpen met prima kwaliteit

De tussentijdse (kleine) onderhoudsbeurt in combinatie met het vevangen van de (winter)bandenset werd volgens afspraak uitgevoerd. Het duurde wel iets langer dan ik had gehoopt.

  • Aanbevelen? Ja
7

Fantastisch bij verkoop, redelijk bij aflevering.

Fijne ervaring bij koop en inruil, vlot handelen en vriendelijke service. Afhandelen afspraak netjes online bevestigd. Bij aflevering op afgesproken tijd een half uur staan wachten want te druk met iemand anders. Maak niet voor niets een afspraak op tijd. Dan ook klaar staan en niet iemand laten wachten zonder mogelijkheid om te gaan zitten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundig, zeer vriendelijk, betrouwbaar

Geweldig bedrijf, deskundig, klantvriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer goede service en je bent er een echte klant geen nummer

r

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Ben heel tevreden met jullie bedrijf, alles wordt volgens afspraak goed afgehandeld . Kleine reparaties worden tussendoor gedaan . De receptionistes zijn heel vriendelijk en behulpzaam .

  • Aanbevelen? Ja
10

Super bedrijf

Altijd super netjes Alles mooi en goed geregeld

  • Aanbevelen? Ja
8

Solide bedrijf met veel expertise op het gebied van Volvo

Na een korte onderhandeling die voor beide partijen bevredigend verliep heb ik 2 weken later mijn XC60 opgehaald. De besproken punten waren prima opgelost(spuiten voorbumper, grote beurt, lakbeschadiging was behandeld en nieuwe voorbanden) De aflevering op zich was goed alleen wel erg gehaast, na een wel erg snelle proefrit voor verdere uitleg door medewerker die steeds gebeld werd waren we snel weer terug bij de garage. De auto bevalt overigens uitstekend(4 weken in bezit)

  • Aanbevelen? Ja
10

Jarenlange goede ervaring

Inmiddels al 3 Volvo's hier gekocht alsook het onderhoud hier altijd laten uitvoeren. Bijzonder klantvriendelijk en eerlijke voorlichting (no noncens en geen gladde verkooppraatjes en echt familiebedrijf met scherpe prijzen en veel keus). Enkele weken geleden een jonge geïmporteerde XC60 gekocht. Eerst doorgenomen wat mijn wensen zijn en er een uitgezocht uit de enorme voorraad. Na een eerste rit waar alle mogelijkheden van de Volvo zijn gedemonstreerd zelf nog een proefrit gemaakt en mocht hem hierna mee naar huis nemen om hem goed te kunnen testen en thuis te laten zien om vervolgens de dag erop weer terug te brengen (woon 55 km van Nuland). Heb deze inmiddels ook gekocht (T8 inscription). Aflevering goed en snel verlopen waarbij alle op en aanmerkingen goed zijn afgewerkt.

  • Aanbevelen? Ja
9

Alles opgelost

Goede service

  • Aanbevelen? Ja
8

goed

conform de gemaakte afspraak prima tot tevredenheid geholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijke, behulpzame en deskundige mensen, fijn bedrijf.

Vriendelijke, behulpzame en deskundige mensen, fijn bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
9

Correct en netjes en vriendelijke service en bekwaam personeel

Service beurten worden netjes afgehandeld en bij extra kosten wordt je eerst netjes op de hoogte gebracht. De verkoop van occasions wordt door bekwaam personeel gedaan en vriendelijk. Je weet waar je aan toe bent als je gaat onderhandelen ze zijn eerlijk en afspraak is afspraak. Alles bij alles een betrouwbaar en goed bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
8

Blij m.d. auto

Vriendelijk toegangkelijk oke

  • Aanbevelen? Ja
9

prima

no nonsens ,eerlijke prijs kwaliteit

  • Aanbevelen? Ja
10

Prijs kwaliteit zeer goed

Zeer goede service, Vriendelijke personeel. Prijs technische zeer goed.

  • Aanbevelen? Ja
9

Een uiterst plezierige ervaring met een leverancier die ook "Vol vo"-or haar klanten gaat!

In een ontspannen - no nonsense - sfeer werd voor een aankoop gekozen. Gedane toezeggingen werden als vanzelfsprekend nagekomen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Voortreffelijk

Heldere telefoonafspraak Goede ontvangst Vlot geholpen Wachten met koffie en krantje erbij. Auto verwend met wasbeurt

  • Aanbevelen? Ja
10

Heb er goed aan gedaan mijn intuïtie te volgen, rij nu in een voor mij 'nieuwe' S60.

Al langere tijd zocht ik naar een opvolger voor een V50 waar ik met veel plezier en genoegen 541.000 km mee gereden heb. Al speurend in occasionland en reviews lezend kwam ik uit bij van Aarle. De proefrit was prima, de deal ok en de aflevering zorgvuldig. Voor een Volvo beveel ik van Aarle van harte aan.

  • Aanbevelen? Ja
9

Louter positief!

Heb ik hierboven gedaan

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon Goed !

Altijd een vrolijke ontvangst. Goede service en goed advies over wat er nodig is. Geen onzin verhalen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Tot volle tevredenheid!

Wij zijn al ca 30 jaar klant bij Van Aarle en dat zegt genoeg!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima bedrijf

Komen afspraken prima na. Goede koffie tijdens het wachten.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Handelsstraat 5

5391 LP Nuland

735324118

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.