Filters

9

Zijn correct , snel en vriendelijk . Geeft een goed gevoel.

klantvriendelijk en komen heel betrouwbaar over .Persoonlijk hou ik niet zo van garagebedrijven waar stropdassen rondlopen , bij van Aarle heb ik ze niet gezien ,heerlijk .

  • Aanbevelen? Ja
8

Geslaagde aankoop Volvo V90

Vorig jaar een Volvo V90 gekocht. Een jaar later nog altijd tevreden mee.

  • Aanbevelen? Ja
10

duidelijk, eerlijk en goed

Duidelijke en eerlijke gesprekken over het aanbod en de eigenschappen van de auto. Zeer complete oplevering bij aflevering !

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles precies volgens afspraak

Fijn bedrijf Alles geregeld en gedaan volgens afspraak

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en snelle afhandeling van de controle beurt van de XC40

De jaarlijkse beurt werd snel uitgevoerd Met een bak koffie en de thuiswerkcomputer was het wachten goed besteed. Alle controles en vorige reparatie nog even goed gecontroleerd. Ik ben een nieuwe klant en het voelt prima wanneer ik de auto weer terug krijg.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk, vlot en professioneel

Breng mijn auto hier met vertrouwen. Er wordt meegedacht, afspraken worden gewoon nagekomen en je weet waar je aan toe bent. Geen poeha, geen vaag gedoe, maar mensen die hun vak verstaan. Zo simpel kan het zijn.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fantastisch geholpen.

Zeer tevreden keurig geholpen en op tijd klaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles goed geregeld

Goede service en communicatie

  • Aanbevelen? Ja
9

Fijn familiebedrijf met prima service

Gespecialiseerd in Volvo en dat doen ze prima tegen redelijke prijzen.

  • Aanbevelen? Ja
8

uitstekend geholpen

klantvriendelijk bedrijf

  • Aanbevelen? Ja
10

Das pas Klantvriendelijkheid!

Werd geholpen door Ron, die mij na 20 jaar gelijk herkende, kreeg naar mijn idee goed en betrouwbaar advies. Als deze XC70 net zo goed voldoet als de 850 en de V70 die ik eerder kocht bij Van Aarle dan ben ik helemaal blij na een debacle met een T4 van een helaas onbetrouwbare handelaar uit Vaassen! Grt en dank. Dick R

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerlijke kwaliteit

Heldere uitleg en een kostenopgave voorafgaand aan de reparatieafspraak.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima.

Beurt keurig uitgevoerd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Echt familiebedrijf, eerlijk en betrouwbaar. Onze aankoop is zeer naar wens verlopen. Complimenten!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Mensen komen hun beloftes na. Tweede auto die ik gekocht heb. Betrouwbaar bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super, net zo vriendelijk en degelijk als de Volvo.

Zie boven

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Mooie volvo V90 gekocht, De auto is keurig afgeleverd. Als je een Volvo wil kan ik dit bedrijf zeker aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima, zeer klantvriendelijk

Prima service, klantgericht. Nooit gedoe, altijd alles goed geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer prettige ervaring, betrouwbaar en correct.

Top bedrijf. Duidelijke info, auto op de juiste tijd klaar en geen verassingen in de financiën. Zou er zo weer een auto kopen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed, snel en vakkundige dealer.

Heb vandaag mijn gekochte volvo XC 60 opgehaald. Prima verloop van het aankoopproces: goed advies en men komt de levertermijn na. Geen mooie praatjes; gewoon doen wat je zegt / beloofd. Heel fijn.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Komen afspraken netjes na, Tijdens de apk kwamen ze erachter dat de banden bijna op waren (nog goed genoeg om door de keuring te komen) maar boden bij voor weinig extra 4 gloednieuwe banden. Week later kwam ik erachter dat een hendeltje van de achterbank afgebroken was en die wordt gratis opgestuurd. Al met al een zeer fijn bedrijf om een auto te kopen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top.

Vriendelijke ontvangst en daarnaast goed geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Erg goed

Goede service en vakmensen!

  • Aanbevelen? Ja
9

Top bedrijf

Na voor onderzoek wisten we dat onze volgende auto een Volvo XC60 moest worden. Het liefst weer een diesel. Na een zoektoch op de world-wide-web hadden we een geschikte vervanger gezien bij van Aarle. Ik heb ze gebeld om een afspraak te maken voor een proefrit. In het weekend zijn we af gereisd vanuit het noorden naar van Aarle. Bij aankomst stond de volvo al netjes klaar voor een proefrit. Na een lekker bakje koffie en een kijkje in de showroom (snoep winkel voor een volvo-fiel) hebben we een proefritje gemaakt. Na de rit werden waren we het snel eens en was de koop gesloten. 2 weken later konden we de auto halen en waren al de afgesproken punten netjes uitgevoerd. Van Aarle is een no-nonsense autobedrijf die doet wat zeggen en hun afspraken na komen. Ook de vragen die ik voor en na levering waren snel beantwoord. Voor ons een top-garage dit de rit naar Nuland meer dan waar maakt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig bedrijf!

Service gericht, deskundig en betrouwbaar.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Handelsstraat 5

5391 LP Nuland

735324118

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.