Goede begeleiding een veel geduld en begrip
Ik heb bij Barney in een keer mijn rijbewijs gehaald. De manier waarop hij omgaat met de \"leerling\" is heel erg fijn. Als je het eng vindt of moeilijk gaat hij daar erg goed mee om. Barney is begripvol en past de lesmethode volledig aan zodat het voor die persoon goed werkt. Zijn doel is uiteindelijk dat je slaagt. Ik beveel Barney te zeerste aan als je in 1 keer je rijbewijs wilt halen!!
Met dank aan Barney heb ik in één keer mijn rijbewijs gehaald en daar ben ik uiteraard heel blij mee :)De manier van lessen vond ik fijn, de communicatie (bijvoorbeeld over het inplannen van de lessen) verliep altijd goed en de lessen waren leerzaam, maar ook gezellig! Ik wel redelijk wat lessen gehad, omdat Barney probeert je op een zo hoog mogelijk niveau te krijgen. Hierdoor ben je wel echt klaar voor het examen, zodat de kans veel hoger is dat je in één keer slaagt.
Vanaf mijn eerste les tot aan mijn praktijk examen ben ik prima begeleid door Barney. De manier waarop hij je dingen leert vond ik persoonlijk heel fijn, als je een foutje maakt kraakt hij je niet af maar probeert hij je die fout in te laten zien. Dit deed hij bij mij wel eens door er een grapje van te maken, hierdoor werd het mij wel duidelijk wat ik fout deed. Het plannen van lessen was altijd heel flexibel en hij was altijd keurig op tijd. Ook vond ik het heel fijn, (maar ook eerlijk) dat hij in tegenstelling tot andere rijscholen je zelf laat kiezen hoeveel rijlessen je denkt dat je nodig hebt. Wat ik ook nog even kwijt wil is dat ik het fijn vond dat ik mijn pakket aan kon passen, ik had namelijk in eerste instantie een tussentijdse toets in mijn pakket zitten, maar daarna besloten die toets toch niet meer te doen. Bij veel rijscholen kan dit niet.. Kortom, Rijschool Barney is een hele fijne rijschool, waar je veel bij leert, een leuke tijd hebt en een goede kans hebt dat je in 1 x slaagt (net als ik ;d )
Ik ben vrij lang bezig geweest om m\'n rijbewijs te halen. Maar toch in 1 keer geslaagd! Hij wil het beste voor je en laat je niet zo maar afrijden als jij d\'r nog niet klaar voor bent. Goede rijlessen met duidelijke uitleg
Ik heb goeie ervaringen met Barney. Goeie uitleg en zorgt ervoor dat je op hoog niveau wordt ingewerkt! Doet er alles voor en je kan alles vragen of vertellen. Gezellige, grappige, leuke en zeker leerzame lessen gehad!
Zeer goede rijschool. Barney denkt goed mee met plannen van je rijlessen en weet wat het beste voor je is. Barney bedankt!
een goede instructeur. maakt je niet zenuwachtig en stoomt je goed klaar voor het eindexamen.
Alles was goed georganiseerd en realistisch gekeken wanneer ik m\'n praktijk examen kon doen, daardoor ook in 1x geslaagd! Leuke en goede lessen gehad! Dankjewel!
Goede lessen voor een goede prijs!
Erg leuke en vooral leerzame rijlessen gehad. Ik raad deze rijschool zeker aan! Bedankt Barney voor mijn rijbewijs!
Super leuke en leerzame rijlessen gehad! Hij kan je goed leren met spanning om te gaan en heeft veel nuttige tips! Ik raad Barney echt aan! :D (in 1 keer geslaagd, thanks to Barney! )
je leert er veel in best korte tijd en hij legt alles op jou nivo uit. hij ziet als je iets niet snapt of ergenst niet uit komt. hij wilt het beste voor je en het snelste dat je je eigen auto kan gaan halen. heel veel plezier gehad en harstikke bedankt voor alle leuke lessen groetjes kevin
van begin tot slagen erg goede leerzame lessen!
Ik heb vanaf mei tot half november rijlessen gehad van Rijschool Barney. Hij heeft me ontzettend goed geholpen, gestuurd en wegwijs gemaakt. Had altijd een antwoord op mijn vragen en dacht heel erg met mij mee wanneer voor mij het beste moment zou zijn om examen te doen. Ik had aangegeven aan Barney dat ik in een keer wil slagen en dit is ook gelukt. Gister heb ik mijn examen met succes afgelegd. Ik ben Barney erg dankbaar en ga met veel plezier autorijden!
Gewoon meer dan goed!
Mijn ervaring met deze rijschool was goed. Ik vond het goed dat je 2 lessen achter elkaar had, want anders was je net aan het rijden en moest je al weer stoppen. Zo leer je meer. Ook vond ik het goed dat je elke week 2 lessen had en dat die meestal ingepland werden op de drukke tijden op de weg, behalve als dit niet anders kan. Zo leer je meer dan op de rustige tijden en maak je verschillende wegsituatie\"s mee. Ik beveel deze rijschool aan.
Boudewijn Buchlaan 9
4481DV Kloetinge
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.