Filters

6

service, ok

de service was prima, kreeg gelijk reactie. echter had ik gevraagd via de mail of het naar een ander adres verzonden kon worden. dit was niet gebeurd waardoor de bezorger voor een dichte deur stond

  • Aanbevelen? Ja
10

Al jaren klant bij Rima

Wij van Sweedskspecialist doen al jaren zaken met Rima ,top bedrijf

  • Aanbevelen? Ja
9

Gewoon goed zeer tevreden

Gewoon goed zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Goede service, snelle levering en zeer vriendelijke medewerkers. Top

  • Aanbevelen? Ja
6

lang wachten

fijn dat bijna alle onderdelen hebben maar , vaak moet veel wachten .

  • Aanbevelen? Ja
10

Precies en razendsnel geleverd waarom gevraagd is. Top!!

Afspraak nagekomen, spiegel in prima staat!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en goed!

Weer prima geholpen!

  • Aanbevelen? Ja
10

TOP SERVICE

TOP

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en goedkoper dan MP

Mijn HU850 had de geest gegeven. Belletje naar Auto Rima en gefixt. Aanbod MP was €70 in het voordeel van Auto Rima. NB bellen is handig omdat ie niet naar voren kwam in de onderdelen zoeker.

  • Aanbevelen? Ja
10

Wat een service

Echte volvo liefhebbers die je overal ondersteunen waar nodig. Jeroen bedankt voor het helpen bij het inladen van de S60 deuren! Groetjes van de mannen uit Alkmaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super !!

altijd een vriendelijk en netjes geholpen super snelle reactie en levering

  • Aanbevelen? Ja
3

Slecht geholpen en niet aan alternatief geholpen

Problemen gehad met een koplamp die in storing bleef vallen,aan het begin alle hulp gehad maar later werd ik niet meer terug gebeld. Meerdere malen belooft dat er deze week een auto binnen zou komen met dezelfde koplamp als ik had,maar na een maand zelf maar weer eens gebeld hoe het ermee zat. Precies een jaar later maar via een andere weg zelf een koplamp geregeld en de kapotte Retour gedaan. Jammer dat ze niet zelf met een alternatief komen. Retourneren ging overigens snel, en werd snel geretourneerd.

  • Aanbevelen? Nee
9

Very Good

The staf was helpfull. I wish someone would write in english for more clear messages but only wrote mach in Dutch. but thankfully Translate sights are better today. I experiance over all as always is that they are helpfull but some frustration was because of missunderstandings. Now it is just to cross fingers and hope everything arrives as OEM numbers I gave them says and everything fits.

  • Aanbevelen? Ja
10

onderdeel gevonden en besteld

word gelijk opgestuurd, 2 dagenlater het onderdeel in huis

  • Aanbevelen? Ja
10

Ervaren en betrokken

Snelle reactie, vriendelijk, ervaren en betrokken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Erg fijne en snelle afhandeling

Opzoek naar schokdempers van een oudere auto. En erg snel via Auto Rima geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer correcte firma!

Aangenaam telefonisch contact. Reële prijzen. Komen afspraken na.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer snelle levering

Goede prijs en snelle goeie service

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk en goed geregeld

Zeer vriendelijke mensen, en de gevraagde onderdelen, waren perfect geregeld. Mochten zelfs nog koffie nemen.

  • Aanbevelen? Ja
10

in 2 woorden : top service

Vandaag weer prima geholpen , zowel aan de telefoon de balie.

  • Aanbevelen? Ja
10

alles gut

alles gut

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Super service, vriendelijke afhandeling

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed informatie

Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Het team rond – Rik Heuperman – zorgt waar mogelijk voor uitstekende tip top service!

Als bezitter van een „senior V70II in zwart” heb ik, mede een voortreffelijke service van de mensen in Druten, mogen ervaren en niet alleen voor de – grotere problemen – die nu eenmaal onvermijdbaar optreden als je – >450.000km – op de klok hebt staan. Voor raad en daad kun je daarmee bij hen terecht. Collegiale samenwerking met de werkplaats van vertrouwen in Elst, eveneens onder bezielde leiding van – Lex Vilier – mag ook wel degelijk in een adem worden genoemd. Kortom, in deze tijd helemaal niet meer zo vanzelfsprekend. Bij mijn laatste vraag over een bagatel, wat kost dit ....? Staat Rik bijna een beetje verlegen: „tja, wat heb ik gedaan? even gedemonteerd en gelijmd en weer gemaakt, € 0,00! en nu, weer op weg naar de volgende mijlpaal 1.000.000km.” Warm aan te bevelen voor grandioze en tip top service!

  • Aanbevelen? Ja
10

Ondanks drukte perfecte afhandeling

Van dat gene wat ik nodig had een foto en filmpje gemaakt en door gestuurt. Ging perfect...

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Industrieweg 22

6651KR Druten

487517960

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.