Filters

10

Super service en heel vriendelijk

Ik zou iedereen Moto Veda aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede motorzaak

Komen afspraken perfect na. Super zaak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fantastisch

Was prima, nette service

  • Aanbevelen? Ja
10

Super mooie winkel bij binnenkort en je wordt direct begroet!

Met oog op de nieuwe Kawasaki Versys ging ik naar MotoVeda toe en daar stond hij voor in de winkel, wat een plaatje! Na wat vragen een korte testrit was in verkocht! De eigenaar heeft me super geholpen en alles super snel rond gemaakt. De verkoopster van de kleding afdeling wist precies wat ik wilde en bij haar de Rev’it Trench jas gekocht fantastisch! Ook de werkplaats super goed en meedenkend met de extra accessoires! Bedankt MotoVeda Team!

  • Aanbevelen? Ja
8

goede service en klantvrindelijk

goede service en bijzonder klantvriendelijk. goede kwaliteit en prijsverhouding

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!

Altijd een welkom gevoel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Niks aan veranderen

Mijn nieuwe motor opgehaald. Alle afspraken die we mondeling een aantal maanden geleden over de levering gedaan hebben zijn nagekomen. Ook de door mij gewenste aanpassingen zijn tot in detail uitgevoerd. Ik heb nauw contact met de werkplaats gehad over b.v. plaatsing van de telefoonhouder zodat die nu precies zo zit als ik wilde. Hoeft dus geen betoog dat ik heel tevreden ben.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden over advies en hulp bij aankoop MP3.

Na wat rond gekeken te hebben op internet om een MP3 motorscooter te kopen kwam ik op de site van MotoVeda in Ede. Telefonisch wat advies gevraagd waarop verteld werd dat ik het beste even binnen kon lopen. Volgende dag naar toe gegaan, vriendelijk ontvangen door dame achter de balie. Vervolgens ben ik geholpen door Erik. Binnen een uur had ik mijn MP3 gekocht. Goed advies, fijne tips en zeer behulpzaam en vriendelijk. Ondertussen met de dame van de balie motorkleding er bij uitgezocht. Ook super fijn geholpen! Afspraak gemaakt voor wat aanpassingen en assecoires. Volgende week volgens afspraak MP3 opgehaald , super verlopen. Erg tevreden over medewerker Erik en dame achter de balie. Inmiddels een week gereden naar dikke tevredenheid! Enig wat mij op viel bij het ophalen van de motorscooter dat er volgens mij een functionering gesprek plaatsvond met medewerker in de winkel. Was goed te horen wat (denk ik eigenaresse) te melden had aan medewerker. Vrij pittig en goed hoorbaar in de zaak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed geholpen als beginnende motor rijder.

Goede service en advies.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Ik had een heel goede ervaring met twee medewerkers van MotoVeda, wat betreft informatie als bij praktische hulp bij het ophalen van de 45 km scooter . Prima .

  • Aanbevelen? Ja
10

Topzaak!

Kundig en uiterst vriendelijk personeel. Prachtige zaak, prima prijs kwaliteitverhouding. Aanrader!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Heelgoed

Top bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Na wat pech met mijn mp3 meer dan uitstekend geholpen

Na wat problemen met mijn Piaggio MP3 en twee reparaties in korte tijd, heb ik besloten om deze in te ruilen voor een nieuwere versie. Gelukkig ben ik uitstekend geholpen door Bastiaan, die mij een zeer nette inruilprijs bood voor mijn oude scooter. In de nieuwe showroom had ik bovendien genoeg keuze uit verschillende modellen, en de showroom zelf zag er prachtig uit. Uiteindelijk was alles binnen een paar uur geregeld en kon ik met mijn nieuwe MP3 de showroom uitrijden. Ik ben zeer tevreden over de goede service en het soepele proces.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Alle papierwerk goed geregeld en ook via email. Motor was thuis gebracht. Echt geweldige service

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals het hoort

Vriendelijk, nemen de tijd en luisteren naar wat je wilt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed verzorgd!

Winterstalling en weer klaar voor het seizoen. Prima geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
8

Top

Tevreden over de reparatie en fijn om vooraf te horen wat het gaat kosten. Ook fijn dat er leen vervoer te regelen is.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Vriendelijk personeel, zeer goed geholpen en nu de trotse eigenaar van een mooie nieuwe z900.

  • Aanbevelen? Ja
9

Professioneel en vriendelijk

.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer te vrede

Ik heb de kleppen laten stellen van mijn Piaggio MP3 500. Snelle en goede service en voor een schappelijke prijs. Ik zou MotoVeda aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Onwijs fijne hulp gehad met mijn eerste motor kleding, vriendelijk en behulpzaam personeel

Prettige omgeving om mijn spullen te kopen, fijne werknemers die mij helpen om al mijn spullen te zoeken die ik nodig heb en aan mijn eisen voldoen

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk en snel geholpen

Alle medewerkers namen de tijd bij aankoop en afhandeling van een scooter. Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Super winkel!

Fijne mensen en altijd goed geholpen

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Duidelijk uitleg van het product en snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
9

gewoon in eer keer goed!

gewoon top

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Galvanistraat 55

6716AE Ede

0318-625625

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.