Goede voorlichting omtrent de \"nieuwe\"caravan. Mooie inruilprijs. Caravan netjes afgeleverd, we hebben de caravan reeds uitgeprobeerd. Dik in orde!! bedankt.
Zeer netjes en deskundig geholpen. Er wordt de tijd voor je genomen en geen vraag is te veel.
Zeer tevreden bij de aankoop en aflevering van onze caravan. Alle afspraken correct na gekomen.
Heel goed overleg goed. uitgevoerde werkzaamheden prima.
Super goede service super jongens
Hier weten ze nog wat klantgerichtheid inhoudt! Als je na een half jaar belt weten ze zelfs nog welke caravan je hebt! Altijd vriendelijk en altijd bereid om mee te denken. Een natuurlijk doen ze gewoon wat je van een erkend BOVAG bedrijf mag verwachten.
Professioneel en hartelijk. Goed geïnformeerd, goed en snel geholpen, prima dienstverlening, ook na de aankoop van een caravan! Betrouwbaar!
Prettige ontvangst, duidelijke afspraak over onderhoudsbeurt. Vakkundig afgehandeld.
De heren van Grotens en de Bie zijn vriendelijk, professioneel en denken met de klant mee.
Al heel veel teleurstellingen bij dealers in Almere gehad wat betreft onderhoud van onze Hobby caravan. Eindelijk hebben we dan via via een bedrijf gevonden waar wij met volle vertrouwen het onderhoud laten uitvoeren. Mark Grotens staat je persoonlijk te woord met goede uitleg over wat er moet gebeuren om je caravan in topconditie te houden. Afspraken worden nagekomen dus voor ons een topbedrijf met veel aandacht voor de klant!
Geweldig bedrijf , zeer klant- en service gericht, en 100procent betrouwbaarp
Prima service, vriendelijk, ze denken mee met de klant en zelfs nog een stap verder. Vriendelijk en gewoon. Plezierig zaken doen.
Prettige ontvangst bakje koffie carvans bekeken keuze voor carvan gemaakt rustige en goede uitleg over de carvan na eerste gebruik nog een paar puntjes gevonden welke worden opgelost
Prima advies en inbouw van twee mini heki dakluiken.
Vochtplekken niet geconstateerd in caravan bij vochtmeting met certificaat (Serviceluik bij bed).
Wij zijn dit jaar enkele keren voor informatie voor een gebruikte caravan geweest en zijn die keren goed en ook deskundig en vriendelijk geholpen. en hebben dan ook 2 x zaken kunnen doen
Nette en ruim opgezette showroom. Caravans staan er schoon en fris uitgestald. Personeel geeft je de tijd om rustig rond te kijken en te oriënteren. Bij aankoop van de voor mij nieuwe caravan kundig bijgestaan door de verkoper. Ik vond het een prettig bedrijf om zaken mee te doen.
Goede, prettige en snelle service.
Wij hebben de gang van zaken bij de aankoop van de caravan als zeer prettig ervaren. Een minpuntje is dat de caravan geen ringverwarming heeft hoewel dat wel in de omschrijving stond vermeld.
Vriendelijk en erg behulpzaam. Er was iets niet goed aan de tent en gelijk kon ik langskomen voor gratis vervangingsset. Prima service.
Goed en deskundig geholpen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.