Filters

10

Top ervaring en top service!!!!

Superblij met mijn Mini Cooper S gekocht bij Frans Wintjes Auto’s. Alles verlipe sopel en relaxed. Geen gedoe,gewoon eerlijke service. Dankjewel Jonathan voor je hulp! Je nam de tijd ,dacht mee en zorgde ervoor dat ik met een goed gevoel de weg op kon. Echt top geregeld allemaal. Aanrader dus, als je op zoek bent naar een fijne auto en fijne mensen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top, top, top

Wat een fantastische service zeg. Onlangs een leuke auto gekocht, moest nog wat aan gebeuren maar had wel een auto nodig. Kreeg ik gewoon de service auto mee zodat ik wel mobiel was. Na een paar dagen mijn eigen auto opgehaald, ontvangst was super. Of het nou een 2e hands auto is of een nieuwe je wordt behandeld alsof je een nieuwe auto koopt. Netjes een bordje in de zaak naast je auto, bloemen gekregen, foto gemaakt gewoon een fantastische ervaring. Ook de 10 dgn afkoopgarantie is geweldig, zo kan je de auto testen in je eigen omgeving. Zelf had ik hem even naar mijn eigen garage gebracht en er bleek wel iets te zijn. Contact opgenomen met Michael. Hij vond dit heel vervelend en uit coulance hebben ze toch een tegemoetkoming gegeven. Dus ben je op zoek naar een andere auto, ga dan zeker even kijken bij Frans Wientjes in Apeldoorn

  • Aanbevelen? Ja
10

Ontzettend goed

We waren op zoek naar een vervanger van onze oude auto, waarbij we een ruime en vlotte auto wilden. We hadden ergens een proefrit gepland, maar onderweg zijn we even gestopt bij Frans Wientjes. Ze hadden een auto staan die nog iets groter was en we wilden graag een indruk van de ruimte hebben. We werden er vriendelijk te woord gestaan en kregen de gelegenheid de auto rustig te bekijken. We hebben aangegeven elders een proefrit te gaan maken en kregen een visite kaartje mee wanneer we nog vragen hadden of een proefrit wilden maken. De proefrit elders viel tegen en onderweg terug gebeld of we een proefrit konden maken. Dat was geen probleem en toen we aankwamen stond de auto buiten al klaar. De eigenaar gaf eerlijk aan wat de dingen zijn die opvielen aan de auto, zoals vier verschillende banden waardoor er enige trillingen konden worden opgemerkt bij hogere snelheden. Na een proefrit te hebben gemaakt en overlegd te hebben, besloten we de auto te kopen. Het onderhandelen is nooit ons sterkste/leukste punt, maar we kwamen er goed uit, waarbij we enige aandachtspunten hebben besproken van aandacht. We moesten wel twee weken wachten omdat de auto nog een beurt en APK moest krijgen voor aflevering. We zijn gebeld met de vraag of we tijdens de beurt ook de distributie riem wilden laten vervangen. Dit was nog niet nodig, maar met het oog op de kilometers die we per jaar maken werd het ons voorgelegd. Het voorstel was om de kosten te delen, wat we erg schappelijk vonden. Na twee weken konden we de auto ophalen, voorzien van een goede onderhoudsbeurt. Ze hadden tevens een tweede sleutel besteld, terwijl we dit vooraf niet hadden besproken. We wisten niet dat er maar een sleutel was, maar vonden het erg fijne service dat die besteld werd. In de eerste weken na ophalen bleken er toch enkele puntjes van aandacht te zijn, zoals een navigatie display met kleine rode strepen erdoorheen en kraken over drempels. Na overleg met ze mocht ik de auto langsbrengen en kreeg een leenauto m

  • Aanbevelen? Ja
10

Passie

Na mijn verhuizing had ik een auto te veel, mijn ook viel op een VW GTI 2016 in de juiste staat kleur stof handbak etc... Na een bijzonder gesprek met Frans mijn i20 daily en hobby BMW E46 cabrio 320/6 daar achter gelaten.. Top afgehandeld, top service, oog voor de klant en zijn verhaal... Mooi bedrijf mensen..

  • Aanbevelen? Ja
10

Top service

Super blij met mijn auto en met de klantvriendelijkheid van Frans Wientjes!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en vriendelijk personeel

We zijn zeer tevreden met de aankoop van onze auto. Een net familiebedrijf met een prettige sfeer. De gemaakte afspraken worden keurig nagekomen. Zeer vriendelijke medewerkers met een goede communicatie en correcte nazorg. Personeel doet moeite om e.e.a. uit te zoeken. Wij kunnen dit bedrijf ten zeerste aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja
10

TIEN MET EEN GRIFFEL

Een heel net bedrijf met fijn personeel en mooie producten, warme ontvangst en professionele begeleiding. Geen technisch geleuter, auto taal, geen opdringerig gedrag, de mensen zijn zeer behulpzaam en geven je alle tijd om je eigen keuze te maken. Wij hebben een fantastisch mooie auto gekocht en zijn ervan overtuigd dat onze behandeling en aankoop geen uitzondering zijn. FRANS WIENTJES AUTOS, is een pareltje voor de auto industrie..

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer tevreden met geleverde auto

Zeer vlotte verkoper, naar tevredenheid een auto gekocht, goede nazorg.

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldig

wij hebben onlangs een mooie nissan qashqai gekocht bij deze garage te Apeldoorn we zijn zeer tevreden over de service die werd geboden en verleend, kortom ga eens langs als u een mooie en een betaalbare occasion zoekt niets dan lof vrg. familie Vonk

  • Aanbevelen? Ja
10

familie auto gekocht

Met grote tevredenheid hebben wij hier onze familie auto gekocht. We hadden in aanvang wat pech (kan gebeuren), maar - zelfs na garantieperiode - we werden snel en ruimhartig geholpen. Heel fijn!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en vriendelijke personeel

Vandaag mijn auto opgehaald en zeer tevreden mee goede service en vriendelijke personeel

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn betrouwbaar autobedrijf

Bij Frans Wientjes een auto ingeruild. Zeer tevreden met de tijd en aandacht voor elkaar om tot een deal te komen. Duidelijke afspraken geen kleine lettertjes. Daar houden we van in twente! Mocht ik nog een x op zoek zijn naar een auto dan ga ik graag nog even aan bij Frans.

  • Aanbevelen? Ja
10

Leuke verkopers die tijd voor je nemen.

Prettige sfeer, prima geholpen….klein probleem gehad, geweldig opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik ben op een plezierige en kundige manier geholpen!

De verkoper dacht goed mee, en bleef dat doen ook na levering!

  • Aanbevelen? Ja
7

Perfect

Keurig geholpen.vriendelijk personeel. Alles netjes schoon

  • Aanbevelen? Ja
10

Warm intvangst, ontzettend attent, deal snel gesloten.

Ik heb een geweldig leuke auto gekocht, nog steeds heel blij mee. Fijne mensen, super geholpen, echt ontzettend warm welkom. Met het extra stukje aandacht ( bloemen, foto, etc) onderscheid Frans Witjes zich van andere dealers. Super bedankt

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerlijk bedrijf

Een mooie Mercedes GLB gekocht bij Frans Wientjes Auto's. Het bedrijf voelde gelijk goed aan. De auto moest nog wel een beurt hebben en wij vinden het handiger om dit bij ons in de buurt te laten uitvoeren. Dit was geen probleem en Frans Wientjes Auto's zou dan gewoon de rekening betalen. Bij aankoop dat ook de afspraak gemaakt dat de auto in de buurt van onze eigen woonplaats een onderhoudsbeurt zou krijgen en de rekening nadien bij hun kan worden ingediend. Nadat de onderhoudsbeurt bij ons in de buurt uitgevoerd was is de rekening netjes door Frans Wientjes Auto's voldaan. Ik had het bedrag na de rekening door te hebben gemail nog de zelfde dag nog op mijn rekening.

  • Aanbevelen? Ja
9

Nette en correcte verkoop

Netjes en correct geholpen bij de aankoop van een nieuwe auto. Alle communicatie was helder en duidelijk. Ook buiten kantooruren werd er nog vlot op vragen per email geantwoord. Showroom ziet er verzorgd uit.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitmuntende geholpen

Mijn ervaring is dat het bij een dealer niet beter kan.of ze moeten op de tenen gaan lopen .

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima goed geholpen

Goed geholpen , vriendelijk en lekkere koffie

  • Aanbevelen? Ja
8

Fijn contact en snelle en correcte afhandeling

Top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en betrouwbaar bedrijf, netjes behandeld, komt afspraken na.

Prima zaken kunnen doen, alles goed en vlot geregeld. Uiterst vriendelijk en correct en betrouwbaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service, fijn bedrijf en verrassende nazorg!

Zeer fijn en netjes geholpen bij de aankoop van een 2e hands auto. Keurig afgeleverd door Jonathan. Prima service hier, keurig bedrijf en nog een verrassende nazorg ook! Bedankt voor de leuke foto kaart!

  • Aanbevelen? Ja
10

Gelijk een goed gevoel

Mooi bedrijf met fijne medewerkers en de juiste sfeer. Zonder aarzelen een mooi Mercedes-Benz gekocht. Uitstekende ervaring. Nog steeds tevreden met de fijne auto.

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon goed

Onlangs een auto gekocht bij Frans Wientjes. Goed ontvangen en aardige medewerkers die problemen oplossen en je netjes te woord staan. Mijn auto reed in het begin niet lekker en had dit aangegeven. Zonder moeite hebben hun de auto nagekeken en kwamen uit dat de distributieketting vervangen moest worden. Dit hebben hun voor eigen rekening genomen en de auto rijd nu perfect. Ik hoop dat ik veel plezier van mijn auto ga hebben.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Laan van de Dierenriem 44

7324 AA Apeldoorn

5530 34 222

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.