Met mijn huidige auto schade laten herstellen en met mijn oude auto ook veel reparaties en apk\'s laten uitvoeren.
Div.goede ervaringen zoals door schade aan mijn auto moeilijk te rijden zeer snel noodoplossing gecreerd. Ook problemen met mijn caravan door hun zonder dat ik een afspraak had opgelost. En natuurlijk prettige mensen.
geachte Als nieuwe klant een fijne en goede service en afhandeling van dit bedrijf korte lijnen en snel en kordaat optreden. H.M Peek
ik heb voor eerst mijn auto bij tom kemp . gebracht. voor apk en beurt, prima bedrijf. Goed gevoel mensen bedankt.
Fijn geholpen ,fijne mensen. , prima prijs
Ik ben op 21/2 zeer kritisch geweest en naderhand niet terecht. De cijfers die ik nu toon geven meer recht aan de service/deskudigheid/kwaliteit die ik de afgelopen jaren heb ervaren. Tom de Kemp is een moordgozer die net als zijn personeel het vak goed verstaat. Ik moet eens leren tot tien te tellen.
Wie goed doet goed ontmoet. Garage Kemp staat onder leiding van een gedreven ondernemer die het woord \'integriteit\' daadwerkelijk hoog in het vaandel heeft staan. Mooi om te zien dat deze garage trouw blijft aan de grondbeginselen van een betrouwbare onderneming. Deskundigheid en betrouwbaar zijn de hier in dit bedrijf de sleutel woorden. Ik schrijf niet zo heel snel een recensie, maar in dit geval kan ik er niet omheen, dat deze garage wat mij betreft een ster verdient. Ik zou zeggen wie met een goed gevoel zijn auto wil laten repareren zonder dubbele bodem dan adviseer ik deze garage. In mijn geval heeft deze een vaste klant erbij.
Omdat het garagebedrijf bij mij achter het huis pas over 4 dagen tijd zou hebben, ben ik naar Ton en zijn vrouwen en mannen gegaan, op slechts 300 meter van mijn werk in IJsselstein. Niet alleen werd ik aan de telefoon erg vriendelijk te woord gestaan, ook in de werkplaats was de communicatie erg goed. Geen autist die tegen je aan staat te kakelen maar een ware auto-deskundige die met je meedenkt. Ook werd er meteen gekeken of mijn auto die zelfde dag gerepareerd kon worden. Was geen probleem. Autservice De Kemp heeft het voor elkaar gekregen een nieuwe klant aan mij te krijgen, want voortaan gaat al het onderhoud van mijn Volvo S60 naar deze sympathieke en deskundige mensen!
Je wordt snel geholpen als je er bent. Als je geen vervoer terug hebt wordt er vervoer geregeld (mits het niet lukt om het zelf te regelen). Het ziet er goed en netjes uit. Je krijgt je auto prima terug, zonder dat er een zooitje is gemaakt of de stoelen verzet zijn e.d. Problemen worden zeker goed opgelost!
Slecht nakomen van gedane afspraken. Met een kluitje het riet insturen. Een gerepareerde auto vertoonde na drie dagen dezelfde gebreken en gedane bestellingen zijn bij navraag niet eens ingediend.
Werken netjes. | Kortom een bedrijf waar ik denken met je mee | Snelle service doen wat ze beloven. | zeker terug kom. Altijd vriendelijk | Redelijke prijs |
Ik had een onverwacht probleem met mijn auto en ondanks de drukte is het gelukt dit in een dag op te lossen. Bij De Kemp kun je altijd terecht en word je prettig geholpen.
Al jaren komen wij bij dit bedrijf voor allerhande zaken voor onze auto\'s. De service is meer dan uitstekend!!
Dit bedrijf staat altijd voor je klaar!, snelle en goede service, en de prijzen zijn helemaal prima! ga zo door! Team Telecombinatie ijsselstein.
Ik kom nu al weer een paar jaar bij Ton en zijn crew, altijd veel aandacht voor de auto, en meedenken om als er een probleem is ervoor te zorgen dat het tegen zo min mogelijk kosten verholpen wordt.Zij zullen nooit onnodige reparaties verrichten. Altijd leenfiets mee als de wagen daar staat.KORTOM EEN AANRADER.
hoi ik ben joop uit nieuwegein. ik kom als sinds 3 jaar bij deze garage , en ik kan niet anders zeggen dat het helemaal goed en perfeckt is de koffie staat altijd klaar en de service is een dikke 10.. Geroetjes van joop van der linden..
hoi ik ben ron.. ik heb heel veer ervaring met dit bedrijf , en het is perfeckt, alles is goed geregeld en de koffie staat altijd klaar.. beter kan het niet..
Zeemanlaan 3
3401MV Ijsselstein ut
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.