Vanuit Apeldoorn, zoals elk jaar, naar auto Bleeker, voor onderhoud en APK van mijn auto. De afspraak daarvoor werd snel en gemakkelijk, gemaakt. Op de afgesproken dag de auto ängeboden. Kopje koffie, de krant gelezen en even later kwam de monteur met o.a. de mededeling, dat het stuur iets scheef stond. Dit werd recht gezet door de wielen uit te lijnen. Bleek 1° verschil in te zitten. Door dit op te merken, blijkt maar weer de kennis en kunde van de monteur. Verder tijdens het wachten, kreeg ik een leenauto mee. Daarmee de stad ingegaan. Was slecht weer. Op de terug weg verkeerd gereden en op een weg vermoedelijk een bekeuring opgelopen door wat te snel rijden. Dit ok gemeld bij Margot. De rekening ziek tot wel. Dat was dus mijn fout en hoeft het bedrijf niet te betalen. Volgend jaar weer voor onderhoud van de auto naar auto Bleeker in Oldenzaal. Echt een fantastisch en eerlijk bedrijf waar met de klant wordt meegedacht en dat niet het bekende vel over de neus trekt. Mensen, bedankt en graag tot de volgende keer. Gr. Bert.
Vriendelijk ontvangen met kopje koffie ☕️ en goed op de hoogte gehouden toen 2 onderdelen moesten worden vervangen. Tot slot de auto weer netjes en schoon ontvangen. Kortom, zo zou je het graag willen.
Goed geholpen, veel uitleg/service. Zeker een aanrader!
Zeer goed.
Kreeg snel antwoorden op de vragen die ik had.
Vriendelijk overleg inzake de werkzaamheden
Kwaliteit en tevredenheid is en blijft belangrijk
Conform afspraak de auto 's morgens gebracht. Ik mocht een leenfiets meenemen (gelukkig een Ebike!). De receptie nam in de loop van de dag contact met me op over wat er zou moeten gebeuren en de kosten daaraan verbonden. In de middag was de auto klaar en de prijs was zoals afgesproken. Ik heb nog wel een verbeterpunt: laat de receptie na het maken van de afspraak een mail sturen waarin de afspraak bevestigd wordt en de tijd waarop de auto gebracht kan worden.
Goed geholpen
Ik heb hele goede ervaringen met jullie Ik zou dit zeker aan een ieder willen zeggen.
Ik ben al sinds 2006 klant wij dit bedrijf, dat zegt genoeg
Al jaren perfecte service.
Afspraken nagekomen. Tijdig ingelicht over extra kosten. Korting ontvangen.
Prima service
Altijd meedenkend en klantvriendelijk
Voor ons is het een uurtje rijden maar dat hebben we er wel voor over. Gisteren geweest voor de apk .wat ons verbaasde dat ook de auto nog door de wasstraat was geweest.. Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam komen er overleggen wat er gebeuren moet en wat de prijs wordt Als we een andere auto zouden willen of moeten komen we zeker terug Gr natasja Aarnink
Op de afspraak werd ik snel en goed bediend.
Ik ben gebeld over de kosten
We zijn daar gaan kijken voor een andere auto. De man zeer vriendelijk en nam echt de tijd voor je. Hij was eerlijk en oprecht. Super zaak ik zou het ten zeerste aanraden.
Goed geholpen
Vriendelijk en correct verkooppersoneel. Neemt alle tijd en geeft prima advies. Was fijn om zaken mee te doen.
Alles naar wens gekeurd en gerepareerd. Jammer alleen dat toen ik weer thuis er een koplamp niet meer brandde. Misschien op het moment van reparatie werkte die nog, maar da5 weet ik dus niet. Moet nu weer terug voor een nieuwe lamp.
Mijn ervaring is goed de uitvoering en gesprekken en service alles naar wens verlopen
Auto gekocht. Correcte behandeling en afhandeling. Vriendelijke verkoper. Had alle aandacht voor onze vragen. 1 jaar Bovag garantie. Ik ben superblij met mijn nieuwe auto (occasion) Het bedrijf ziet er tadeloos en smaakvol uit.
Toch weer besloten om bij Auto Bleeker een occasion te kopen we hebben hier een goed gevoel bij en we worden heel netjes behandeld er wordt naar je geluisterd en met je mee gedacht dus de beslissing was makkelijk gemaakt super fijn personeel
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.