vond het harstikke fijn om er rijles te hebben ze helpen goed ook op de dingen wat jezelf bijvoorbeeld nog moeilijk vind. daarnaast heb je goed contact met je rijinstructeur en kan je makkelijk afspraken maken.
ik had een goede instructeur die het vak goed snapte. en mij heeft geleerd hoe ik auto moet rijden.
Ik heb een heel goede ervaring gehad bij jullie. De instructeurs zijn prima en ik was heel goed voorbereid voor het examen.
Heel fijn gereden en ondersteunt bij ezendam.
Leuke instructeurs heb het heel leuk gehad onder het lessen als je vragen heb wordt je altijd goed geholpen goede rijschool
Ik heb nooit met tegenzin rijles gehad en ik kan nu autorijden.
Zojuist geslaagd voor mijn praktijkexamen in een keer! Hele leuke rijschool, Peter Notenboom weet precies wat het cbr van je wil zien en hoe je bepaalde situaties in het verkeer het best kan aanpakken. Fouten maken is niet erg, hier leer je het meeste van. Heel erg bedankt voor de gezellige lessen en leuke opleiding!
Ezendam was een hele fijne rijschool. Mijn rij instructeur Peter Notenboom was erg fijn om les van te krijgen. Hij kon alles duidelijk uitleggen en begon al vroeg met kijk gedrag waardoor het later goed er was ingehamerd. Ook werd duidelijk gemaakt dat fouten maken mocht zolang je er van geleerd had. Elke keer als ik weer les had had ik er altijd weer zin in om een stukje te rijden. Dit heeft er ook voor gezorgd dat ik donderdag in een keer geslaagd was voor mijn praktijk. Kort samen gevat: Erg goeie rij school en een goeie instructeur die weet wat hij doet!
goede begeleiding
To the point en toch gemoedelijk
Na slechte ervaringen met een rijschool bij ons in Borne ben ik bij Ezendam terecht gekomen . Een groter verschil kan er haast niet zijn. In plaats van dat de instructeur constant op de telefoon en in de agenda zit tijdens de les en kwaad is dat er een keer wat niet goed gaat. Echte aandacht voor de leerling tijdens de les en duidelijke uitleg over de verbeterpunten. En als er een keer wat fout gaat doen we het de volgende keer gewoon beter. Voelt zo goed dat ik bij de 1e keer mijn rijbewijs al heb gehaald.
Super leerzame lessen in een gezellige sfeer.
Goede rijlessen, niks op aan te merken!
Veel geleerd groeit mee met jouwn proces
Ik heb fijne lessen gehad bij Ezendam en ben in 1 keer geslaagd!
Duidelijke uitleg, goede begeleiding.
Goed geholpen
Duidelijke instructies om de auto onder controle te krijgen en veilig de weg op te kunnen.
Goed altijd netjes met mij omgegaan
Fijne locaties, goede instructeur. Was duidelijk en zorgt voor fijne rijles/gevoel
Erg fijne ervaring gehad, goede uitleg bij zowel theorie als praktijk. Goed lessen
Fijne lessen, fijn gevoel met rijden. Leraar ook goed betrokken bij je.
Het was altijd leuk en leerzaam, nooit geen zin in rijles gehad. Erik was een topper!
Ezendam rijkopleidingen is een goede rijschool. Ze werken gestructureerd en weten goed wat je nodig hebt.
Ik heb mijn rijlessen erg fijn ervaren.
Haaksbergerstraat 195
7554 PA Hengelo ov
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.