Goede manier om echt even kennis te maken met de motor en met motor rijden.
Ik had wel wat stress aan jet begin maar dat liep allemaal naar beneden tijdens de lessen als je goed oplet haal je het zonder moeite in een keer, voor mij was dat een heel fijne ervaring
Het was een geweldige dag. Ik vond het het geld helemaal waard.
Ik heb een erg prettige ervaring met Ronald Verkeersopleidingen. Ik heb mijn rijlessen gevolgd bij Maywand en ik ben zeer tevreden. Kundige en gezellige rij instructeur. De rijschool geeft ook een goede service en reageert snel op vragen.
Een uitgebreide, middagvullende experience met een korte uitleg en veel ‘zuivere rijtijd’. Ook de instructeur was erg constructief en behulpzaam in de uitleg. Zeker waar en plezier voor je geld !
Groep was iets te groot waardoor je toch wel even langs de kant stond te wachten. Verder goede uitleg en gave ervaring. Denk erover om te gaan lessen.
Heftruckcursus in 1 dag gehaald
De eerste kennismaking met het rijden op de motorfiets was uitstekend verzorgd, Ronald gaf een duidelijke uitleg en goede begeleiding.
Fijne rijschool je word goed begeleid erg tevreden
Ik heb mijn motor rijbewijs gehaald bij ronald ondanks dat het me van meerdere kanten af geraden werd. Ik had al een pakket gekocht eerder bij ronald dus ben daar toch gaan lessen. De redenen waarom het mij af geraden werd waren: dat er maar weinig goede motoren zijn waardoor je soms met lessen op een oude motor gezet word of dat er soms motoren uitvallen waardoor er motoren gedeeld moeten worden tijdens het lessen voor de AVB. Ook heb ik veel lessen van mijn pakket niet kunnen inplannen voor het examen en mocht ik deze ook niet gebruiken voor de AVD of weggeven aan iemand anders die ook een motor rijbewijs wilde behalen, omdat ze persoons gebonden zouden zijn. Kortom 200 a 250 euro aan lesgeld weggegooid. Ook vond ik het waardeloos dat ik naast mijn onregelmatige baan met ploegendiensten slecht lessen kon inplannen vanwege de drukte, ik heb het tot mijn examen maar net een beetje weten te plannen met 10 lessen. Ik vond dit alles erg jammer aangezien ik meerdere rijbewijzen bij ronald behaalt heb en er goed over te spreken was. Maar ik ben daar na mijn motor rijbewijs wel op terug gekomen.. als je goed geld betaald voor rijlessen verwacht je niet dat je op een oude motor gezet word die nog net niet van ellende uit elkaar valt en verwacht je al helemaal niet een motor te hoeven delen tijdens de les. De instructeurs heb ik niks op aan te merken, dit waren fijne heren die hun vak verstonden.
Ik had een goede rijinstructeur die mij goed door had.. bijvoorbeeld het leren van theorie wist hij mij goed te helpen en tips te geven.. Het was duidelijk en sirieus tijdens de praktijklessen.. dat was voor mij erg fijn aangezien ik liever “straight to de point” ben. Kortom heb ik een top ervaring gehad. Bij deze bedank ik ronald verkeersopleidingen
Door duidelijke en opvolgende route in één keer mijn motorrijbewijs gehaald.
Er wordt echt heel fijn en goed les gegeven vandaag me AVB examen gehad ben in 1x geslaagd door de goede lessen die ik heb gehad van Danny&Ronald. De receptie is ook altijd super vriendelijk als er problemen zijn of er is niks duidelijk wordt dat door hun altijd goed opgelost. Deze rijschool zou ik iedereen willen aanraden! Groet Jim
Geduldige en duidelijk lessen. Is echt een top zaak. Zeer mooi en zeer vriendelijke mensen die daar werken. Ze zijn duidelijk over de lessen en helemaal niet moeielijk
Veel geleerd en goede feedback!
Alles was top, ik heb geen verbeterpunten.
Fijne mensen, aardig en leerzaam.
Super instructeur. Goede uitleg Goede begeleiding Lekkere koffie Goede motoren om mee te lessen
Duidelijke uitleg, en veel mogen oefenen.
Er wordt op een goede en prettige manier lesgegeven
De instructeurs hebben veel praktijk ervaringen waardoor handige tips je tijdens het rijden worden geleerd. Door de soepele omgang met een leerling heb ik erg fijne rijlessen gehad.
Goed voor de leerlingen en ze leggen alles heel goed uit.
Veel geleerd. Aardige mensen. Goede instructeur
In eerste instantie was ik heel positief over deze rijschool, dit is ook de reden dat ik (ondanks de grote afstand voor mij) toch daar mijn lessen ben gaan volgen. De lessen zijn inhoudelijk erg goed, en ik heb met plezier mijn lessen gehad. De instructeurs helpen echt om je te verbeteren. Wel had ik tegen het einde aan steeds meer moeite met het plannen van lessen, er waren weinig mogelijkheden, en er werden een aantal keer op de dag zelf nog lessen afgezegd door de rijschool. Zeker tegen mijn examen aan vond ik dit wel vervelend omdat er met enige regelmaat 3 weken overeen ging voordat er weer een lesmogelijkheid was. Toch is over het algemeen mijn ervaring heel positief.
Weet nog niet want ik moet schrijven
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.