We zijn prima geholpen
Eerst een redding toen ik met een lekke band in het buitengebied stond. Toen APK gekeurd en jaren van achterstallig onderhoud bijgewerkt. Alles in goed overleg en zonder dat het de hoofdprijs koste. Dank ben blij met mn autootje
Prijs kwaliteit en kennis zijn goed.
Perfect geholpen met aankoop gebruikte wagen
Mooie 2e hands auto gekocht. Voor de aflevering helemaal nagekeken en gerepareerd wat vervangen moest worden, zonder extra kosten. Ook nog 6 maanden Bovag garantie. Geen vervelende verrassingen achteraf dus! Heel betrouwbaar bedrijf en uitstekende service. Heel fijn geholpen door Dhr Moltini. Bedrijf van harte aan te raden!
AUTO PAS 1 DAG IN BEZIT. GOED GESPREK VOOR DE AANKOOP, VEEL TIJD VOOR UITLEG EN VOORLICHTING TIJDENS AFLEVERING
..
Ik ben al meer dan 40 jaar klant bij Hommel. Dat zegt al genoeg. Komen afspraken altijd perfect na. Prima service.
Netjes geholpen aan de balie en kwa reparatie aan de auto heel erg netjes gedaan Ben zeer tevreden
Goede service, leenauto geen probleem. Bij bijzonderheden altijd een telefoontje en overleg of het onderhoud of de reparatie uitgevoerd mag worden. Je weet dan ook gelijk wat de kosten gaan zijn. Kortom een tevreden klant!
Alles snel en goed afgewerkt
Vriendelijk deskundige
Groot vertrouwen in deze garage.
Heden middag een proefrit gemaakt in een Mercedes c klasse. Van te voren even gebeld met Kobus daar we van ver kwamen. We kregen hangend aan de balie koffie aangeboden oke dat kan. Proefrit gaan maken auto rammelde aan alle kanten. Gaf een melding die Kobus al van te voren zei nog moest deleten??? Enkele knopjes werkte niet eens. Het voelde ons niet goed meteen terug gereden. Het vertelt aan Kobus. Hij zou er iemand uit de garage naar laten kijken en dan konden we terug komen???De jongeman kwam niet eens achter de balie vandaan????? Sorry om dit mede te delen maar misschien wel een goed leerpunt. Wij hadden grote verwachtingen van jullie maar helaas.
Als je 50 jaar auto rijdt en altijd met schakelbak is een TOYOTA Hybride met automaat een grote omschakeling. Maar na een paar dagen ben je er aan gewent en wil je niets anders meer. Ik ben super blij met mijn schitterde auto. Een aanrader voor iedereen om daar een kijkje te nemen in het prachtige aanbod aan automobielen.
Zie boven
indruk was goed en netjes behandelt en houden zig aan de afspraak
👍goed
Heb hier nu voor de 2e keer een auto gekocht maar ik ben nergens zo goed te woord gestaan en geholpen als hier. Ook het aanbod occasions is heel ruim en ook nog eens goed geprijsd. En dan hebben we het nog niet eens over de service: uitstekend. Dus als u een auto nodig hebt denk dan eens aan Hommel autobedrijven etten leur.
Onderhoudsbeurt laten doen. Vriendelijk en vakkundig personeel.
ben zeer tevreden goed geholpen goed service en vriendelijk
super service, staan altijd voor je klaar
Goed!!!
Eerlijke, betrouwbare en vakkundige verkoopadviseurs, ze denken met je mee en komen hun afspraken altijd na!
We hebben t bedrijf als heel fijn ervaren, niet opdringerig om n duurder voertuig te kopen wat we al wel meerdere keren ervaren hadden bij andere bedrijven. Dikke prima.
Penningweg 1
4879 AE Etten-leur
Auto Hommel uit Etten-Leur is een begrip in het zuiden van het land. Eén van de oudste familiebedrijven waar wij ontzettend trots op zijn! 1 team, 1 locatie en met 1 taak: u voorzien van mobiliteit in de grootste zin van het woord. Wij bieden u kwalitatief goede occasions, maar ook het onderhoud, APK, schade verzorgen wij voor u vanuit onze locatie in Etten-Leur aan de Penningweg 1. Bij ons staat klanttevredenheid, gastvrijheid en kwaliteit hoog in het vaandel. Naast betrouwbaarheid en service onderscheiden wij ons door een sterke klantgerichte aanpak. We zijn dan ook bijzonder trots op onze 9,3 klantenbeoordeling. Bekijk deze eens op onze website: www.autohommel.nl.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.