Keurig afgeleverd
Gewoon goed
Ondanks het coronavirus toch een goede oplevering van mijn nieuwe auto. Prima service en voor zover het er nu uitziet een prachtige auto.
Door Corona hebben ze de auto netjes thuis gebracht. De service is top. En je krijgt een reeele inruilprijs voor je inruil auto.
Alles netjes geregeld. Degelijke firma.
Veel aandacht voor de inkomende bezoekers, persoonlijk en met een glimlach. Prima koffie met een een zoete lekkernij van een plaatselijke banketbakker, open en prettige onderhandelingen en daarna -zowel persoonlijk als telefonisch- een correcte en vlotte afwikkeling en ook bij de aflevering van de auto (met zalm van De Jongens van....) dezelfde prettige benadering en formalisering. Dank jullie wel: Geert, Raymond en Jolmer (uit Kampen...;-)).
Volvo XC60 gekocht bij Mudde kok. Goede info en proefrit en uitstekende afhandeling. Is een aanrader.
Mijn oude auto was overleden, waardoor ik geen vervoer meer had. Mudde heeft goed meegedacht om tijdens het ombouwproces van geel naar grijs kenteken een tijdelijke auto te verzorgen.
De medewerkers van Mudde Kok zijn uiterst klantvriendelijk en weten waar ze het over hebben. Bovendien begrijpen ze snel waar je als klant naar op zoek bent. Ook de service na de aankoop van de auto blijft grandioos!
Keurige ontvangst. , ondanks de Corona , door Raymond te woord gestaan. , auto stond klaar voor een proefrit , en vervolgens een mooie aanbieding gekregen inclusief inruil auto , na akkoord de zaken prima afgehandeld, ik ben er blij mee !! Mudde en kok Buitengewoon !!
De ontvangst, gesprekken en mogelijkheden waren bijzonder goed. Het bedrijf schept meteen vertrouwen en staan open voor discussie. Persoonlijk vond ik dat er een rationele kijk op de zaken werd gegeven en ontvangen. Wij zijn zeer tevreden.
Goede ontvangst, duidelijk verhaal over de auto, aangename vriendelijke jonge mensen om zaken mee te doen. Als de gekochte auto ook nog goed bevalt en is zoals beloofd dan krijgt dit bedrijf een 10+.
Vriendelijke ontvangst en goed geholpen door Geert van Land.
Nette autozaak met goede service!
Zeer tevreden
Wij zijn bij Mudde-Kok heel goed ontvangen en toen ik had verteld dat ik toch wel wat emotioneel was dat ik na 10 jaar afscheid moest nemen van onze oude auto, vond ik het heel fijn dat hij naast de deur stond toen wij met de nieuwe auto vertrokken. Hartstikke bedankt allemaal.
Van begin tot eind een zeer nette behandeling. In je werkkloffie een proefrit maken in 3 verschillende auto’s van rond de 80k was geen probleem. Zeer blij met de auto en we hopen dat de aftersales net zo’n goede service biedt.
zeer goede ervaring!!
Zeer betrokken en fijne verkoper Geert, heeft ons op een leuke manier de auto verkocht. Een auto kopen moet een feestje zijn en dat was het zeker. Pieter heeft de aflevering van de auto gedaan en is ook al enorm betrokken met het bedrijf, hij had zich erg verdiept in de auto wat voor hem weer iets nieuws was. Beide heren een 10. Maar toch zeker ook wat op te merken: Ik koop een auto van 8 weken oud, standaard wordt er vanuit Landrover 3 jaar een een internet abonnement bij geleverd om het systeem actueel te houden. Nu moet ik met de auto zelf een kaartje kopen en een abonnement van 3 jaar afsluiten A 15,= euro per maand, wat een armoede! Vindt ik vreemd, dit is mij nog nooit overkomen en vindt ik hoort bij een auto van 8 weken oud en boven de 100.000 euro. Voorts ben ik ervan op de hoogte dat een auto als deze alarm 3 en 4 moet hebben voor de verzekering. Nu wordt ik er toch mee geconfronteerd dat dit met een extra afstandsbediening moet worden bediend, dus ik loop met een autosleutel en een andere afstandsbediening voor het alarm. Had ik beide punten van te voren geweten zou ik zeker getwijfeld over de aankoop. Vindt dit niet professioneel als bedrijf. Dus over de verkoop en de algemene beleving van MuddeKok was ik zeer tevreden, prachtig bedrijf, mooi assortiment, oplevering perfect, daarna voelde ik bij ons enige teleurstelling over de extra internetaansluiting kosten en de dubbele afstandsbediening, waar ik nog nooit eerder mee geconfronteerd mee ben geweest!
Fantastisch bedrijf met uitstekende kwaliteit en service.
Krik voor auto besteld betaald via een link en de volgende dag de krik al thuis ontvangen. Prima service
Niets op aan te merken. Precies gegaan zoals afgesproken. Auto stond mooi gepoetst klaar op ons te wachten. Keurige afhandeling van papierwerk. Ondanks dat het voor ons 45 minuten rijden is blijft ook deze auto ( net als onze vorige) hier in onderhoud. Prima service en goede correcte prijzen, van zowel aanschaf van de auto als het onderhoud.
Bijzonder leuk zaken gedaan met Leon van Slooten. Heb er graag 100km voor gereden, zal zeker reclame maken voor jullie bedrijf.
Prettig contact met de medewerkers. Ze denken mee, luisteren goed en hebben goede kennis van zaken. Hanteren scherpe prijzen en zijn erg klantgericht. Ik ging erg tevreden naar huis
Ontvangst , ondankst de drukte geweldig, verkoop nam alle tijd voor ons, uitleg auto,s erg goed, verkoop gesloten, prijs die gegeven wordt is all incl ,bij ophalen van de auto zelfde service , ( kers op de taart was een verrassing van gerookte zalm en bloemen)
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.