prima geregelde zaak, lekkere koffie en vriendelijke mensen
Prima snelle en duidelijke service.
Al meerdere auto’s gekocht altijd gezellig en heerlijke zalm.
Er werd tijd voor je genomen en correct afgehandeld. Voor mij de eerste keer dus verder nog geen ervaring.
Vanaf het begin auto bekijken proefrit en aflevering super geholpen altijd heel vriendelijk en tijd nemen voor de koper. Top
De aanschaf van een redelijk nieuwe Range Rover Evoque was teleurstellend. De uitleg vond plaats in de garage met veel tegenlicht (zon) door de voorruit, waardoor er zoveel contrast in de auto zat dat er weinig viel uit te leggen. Bij het naar buiten rijden bleek dat er een software update nodig was, die de garage niet heeft uitgevoerd. Dit terwijl er daags daarvoor mee gereden was om een klasse 3 autoalarm in te bouwen (after market). Thuis aangekomen ging herhaaldelijk (2 dagen) het autoalarm af wanneer de software update werd opgestart. Zonder alarm geen update en zonder update voortdurend een afgaand alarm. De aangereikte suggestie via de dealer bood geen soulaas. Uiteindelijk via een autotechnicus het alarm “gefopt”, waardoor de update geïnstalleerd kon worden. De alarm installatie werkt niet zoals in het bijgeleverde instructieboekje werd beschreven. Inmiddels is een werkbare oplossing daarvoor gevonden. Als met al een teleurstellende ervaring.
Goed geholpen en meegedacht door Marc de Groot. Ook aflevering alles in orde via Jolmer Vervat.. Duidelijke communicatie en prettige mensen, zeer professioneel !
Voor de 2e keer een auto gekocht bij Mudde en Kok. Nu zakelijk. Alles telefonisch geregeld. De auto werd thuis afgegeven voor een proefrit en oplevering was ook aan huis. Keurig verzorgd!
Goed en snel .
We mochten de auto de hele dag meenemen als we dat gewild hadden.
Bij Mudde Kok staat de klant op echt 1 en gaan ze voor een top service. Wat mij betreft zet Mudde Kok als onafhankelijke garage een benchmark in de automotive op het niveau zoals je verwacht bij premium automerken. Daarom verdienen ze een 10.
heel professionele afhandeling van mijn inruil en koop, vanaf het eerste moment dat ik met Andries ging zitten en hij zich genuinely, voorbij het verkooppraatje, geinteresseerd opstelde in wat ik deed .... tot het moment dat ik de auto ophaalde en Jolmer kalm en geduldig bleef terwijl ik helemaal gestressed raakte omdat ik mijn bankrekeninglimiet niet had verhoogd en de betaling daardoor niet liep. Dat vond ik prettig :)
Service en dienstverlening gaat nog verder dan afgesproken. Professioneel en vriendelijk personeel.
Goede ervaring tot en met het afleveren van de auto alleen het is een import auto Duitsland dus alles in duits en gebeld naar mudde kok en nu is het Nederlands maar bij iedere rit weer duits, dat hadden ze beter moeten instellen
Met veel plezier de transactie met elkaar overeengekomen.
Mudde Kok hebben wij ervaren als een prettige belevenis. Beleefde mensen die de tijd voor je nemen, die weten wat customer service betekent. De oplevering van onze Polestar 2 werd begeleid door Raymond Dijkgraaf, top gedaan! Na oplevering bleek dat de klasse 3 alarm niet was geactiveerd. Dit heeft Mudde Kok alsnog kosteloos uitgevoerd inclusief het SCM certificaat. Wij zijn een zeer tevreden klant en kunnen Mudde Kok zeker aanbevelen.
Het gehele proces van verkoop tot en met aflevering is uitstekend uitgevoerd.
De auto op eerste gezicht netjes afgeleverd Thuiskwam ik er nog achter dat de smartiess en cola resten nog onder de achterbank zat gewoon smerig onder de stoelen zitten opberg bakken met nog eten resten Mudde en kok BV heeft konttact met mij opgenomen. Heeft het heel netjes opgelost . De auto is opnieuw helemaal schoon gemaakt , super netjes . De auto werd na de poets beurt ook nog weer netjes thuis gebracht nadat ik een auto van hun de hele dag kon gebruiken echt top . Net bedrijf ,echt top ,ze gaan voor kwaliteit en klant tevredenheid .
Originele beoordeling
De auto op eerste gezicht netjes afgeleverd Thuiskwam ik er nog achter dat de smartiess en cola resten nog onder de achterbank zat gewoon smerig onder de stoelen zitten opberg bakken met nog eten resten
Betrouwbaar, meedenkend en prettige communicatie!
Goed bedrijf, de verkoper was zeker bereidwilig om te onderhandelen over mijn inruil wagen en tot aankoop van mijn wagen. De ontvangst bij het ophalen van mijn nieuwe MG wagen was eveneens goed en deskundig. Zeer prettig qwai omgang en onthaal. Tot heden complimenten voor het bedrijf.
Zeer klantvriendelijke benadering, goede ontvangst
Erg goed en vriendelijk.
Fijn bedrijf, keurige ontvangst met goede koffie. Prettige verkoper en alles volgens afspraak geregeld bij aflevering. Zowel bij verkoop als bij aflevering wordt ruim de tijd genomen om alle afspraken door te nemen. Zeer tevreden.
Warme ontvangst en ruim de tijd nemend voor de klant! En goede communicatie via de mail, bijna direct antwoord op vragen.
Goed bedrijf, keurige ontvangst. Verkopers niet opdringerig en aflevering nieuwe auto zoals afgesproken.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.