Zodra je binnenkomt een goeie ontvangst. Gelijk koffie of iets dergelijks. Eventueel een broodje of soepje. Veel bedrijven kunnen hier nog wat van leren TOPBEDRIJF
Ik heb een volvo v60 gekocht( bouwjaar 2017) Afspraak voor een proefrit was snel gemaakt en de auto stond klaar om getest te worden. Ik had via whatsapp nog goed contact en mijn vragen werden meteen beantwoord. De opmerkingen die ik had zijn opgelost. Aflevering was een feestje! Kortom top service! (Met complimenten aan Jaïr en Lois)
Ook al was er een vertraging vanwege het RDW, zijn wij heel tevreden . De manier waarop we meegedacht wordt en naar een oplossing wordt gezocht is super.
Mooie auto gekocht waar ik zeer tevreden mee ben. Goede inruilprijs gekregen
Vanaf het eerste contact per e-mail tot het uitzwaaimoment bij levering ontzettend prettig en vriendelijk geholpen. Duidelijk mensen met kennis en passie voor de auto's en persoonlijke aandacht voor jou als klant. Op locatie verschillende modellen kunnen proberen met heldere uitleg over de verschillen tussen de modellen. Uiteindelijk een geweldige auto gevonden. Het bleek een inruiler waardoor er een sluitende historie was. Wij gaan hier nog jaren plezier van gaan hebben. Ik kan Mudde Kok van harte aanbevelen en als de volgende auto weer een Volvo wordt, ga ik hier zeker naar terug!
Zeer vakkundig en vriendelijk geholpen. Zeer tevreden met mijn nieuwe auto.
Reeds vele jaren doen we zakelijk en privé zaken met Mudde Kok. En met veel plezier.
Uitstekende afstemming. Aflevering eveneens perfect begeleid.
Deskundig, gastvrij.
Wat een super leuke ontvangst voor een bezichtiging. Super vriendelijk personeel die erg behulpzaam is en je genoeg tijd geeft om alles goed te bedenken. Tijdens het ophalen van onze nieuwe Volvo eveneens vriendelijk geholpen door de aflevering specialist, alles werd netjes en uitgebreid uitgelegd. Mooi groot pand waar genoeg keuze staat voor ieder wat wils. Dank jullie wel voor onze nieuwe auto.
Professioneel en klantvriendelijk
Wederom erg goed geholpen en binnen 1 middag mijn 2e Volvo gekocht bij Mudde Kok. Net als bij de eerste Volvo begon mijn oriëntatie bij de dealer om de hoek. Vervolgd door een bezoek aan Mudde Kok. Het aanbod, service en het meedenken maakt mij wederom tot tevreden klant.
Nu hopen dat de aftersales ook zo goed verloopt…..
Ontzettend fijn geholpen. Er is meegedacht en prettig zaken gedaan rondom de koop van een nieuwe auto en inruil huidige auto. Aflevering was eveneens prettig. We zijn heel blij met onze nieuwe auto en komen graag terug.
De auto stond er perfect bij, zeer net ontvangst. Leuk presentje, dus al met al super. De enige opmerking die ik kan maken (geen kritiek, maar zie het als een verbetering). Ik had mijn dochtertje van 2 even mee, zelf kreeg ik wel een koffie en een taartje aangeboden, maar mijn dochtertje niet. Blije kids = blije ouders, dus een tip om altijd ook aandacht aan de kleinsten te geven!
Bij binnenkomst gelijk vriendelijk ontvangst en niet opdringerig kopje koffie gedronken en alletijd om te kijken naar de auto waar we voor kwamen kijken. Ok de aflevering was erg plezierig e ruim de tijd om alles goed uit te leggen. Fijne ervaring met dit bedrijf en personeel. Groet Bennie/ Silvia
Zeer vriendelijk en deskundig personeel
Wij komen niet voor niets vanuit Zeeuws-Vlaanderen voor de 2de x naar Mudde Kok om een auto. Vakkundige, vriendelijke mensen hebben ons geweldig geholpen!
“Zeer positieve ervaring bij Mudde Kok. Mijn Volvo XC60 met 615.000 km op de teller zonder gedoe kunnen inruilen op een nieuwe hybride XC60. Professioneel, eerlijk en prettig geholpen.”
De kennismaking met Mudde Kok, en het komen tot een aankoop heb ik als erg prettig ervaren. Wat beloofd was is ook tot in de puntjes nagekomen. De stekker voor het opladen bleek niet te werken, en daar werd ook direct een nieuwe voor opgestuurd.
Keurige oplevering van de auto gehad. In de aanloop hier naar toe een kleine hickup welke heel fijn is opgelost.
Vanochtend m,n tweede XC60 op mogen halen bij Mudde Kok . Zoals gewoonlijk weer uitermate correct ontvangen met een bakje koffie incl. plakje cake . En dit ondanks het feit dat het enorm druk was met afleveren van meerdere auto,s . Ik mocht zelfs m,n rubbermat uit de kofferbak mee nemen naar m,n nieuwe aanwinst , ongeacht het feit dat ik hem zo had ingeruild ! Uiteindelijk weer huiswaarts in onze nieuwe aanwinst incl. een flinke moot verse zalm !
Wederom fijn geholpen en de juiste service…..
Hele aankoop proces , prima verlopen. Op vragen van mijn kant uit werd goed gereageerd . Aflevering van auto ging perfect.
Zeer goed geholpen en snelle aflevering. Bij aflevering ruim de tijd en korte rondleiding in het bedrijf.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.