Klant gesproken!! Dhr Verdam en zijn Vrouw komen al 7/8jr bij ons bedrijf en is een zeer gewaardeerde klant. De cabrio kap van de Z4 ging niet meer dicht. Oh jee!! Z4 uitgelezen op storingen en onderzoek gedaan naar de oorzaak waarom de kap niet dicht ging hier kwam uit dat de pomp niet wordt aangestuurd en er een vervolg afspraak gemaakt moet worden om dit op te lossen, we hebben de kap nu met de hand dicht gemaakt en de klant 60,- berekend voor het uitlezen en onderzoek. iets wat wij heel normaal vinden maar helaas bij Dhr Verdam in het verkeerde keelgat is geschoten wat uiteraard heel vervelend is en net de bedoeling van een bezoek aan ons bedrijf. Ik heb met Dhr Verdam afgesproken dat we dit verrekenen met de reparatie van de cabrio kap en de beoordeling mocht er uiteraard af! Ik heb ervoor gekozen deze te laten staan en hierop te reageren. een bedrijf kan niet alleen maar 10en hebben er gaat altijd wel eens iets fout en wij lossen dat altijd netjes op. Groeten Dirk-Jan Roos
Omroepweg 15
1324KT Almere
Welkom bij Roos BMW & MINI Het Team van Roos BMW & MINI gaat iedere dag met veel plezier voor je aan de slag!! Daarnaast bespaar je vaak kosten op onderhoud of reparaties, omdat wij veel verder kijken en proberen waar het kan te besparen op onderhoud of reparaties, daarmee zijn wij vaak een stuk goedkoper dan een dealer, we noemen ons niet voor niks het alternatief voor de dealer!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.