
Ze hebben een trekhaak op de auto gezet goed montage werk
Uitzoekwerk was nosig voor juiste onderdelen- prima uitgevoerd en geen onnodige kosten
* Makkelijk afspraak maken * Persoonlijk contact * Kundig personeel * Berichtje wanneer auto klaar is
In alle opzichten zeer goed
Ik kom al 8 jaar bij garage AutoFirst Abbink. Geeft altijd een betrouwbaar gevoel. Direct en eerlijk goed advies. Doet wat hij zegt. Kortom ik kan AutoFirst Abbink u zeker aanbevelen!
Ik kwam voor een vakantiecheck. Kon snel een afspraak maken met als resultaat bovenstaande opmerking.
perfect
Prima garage waar je snel en klantvriendelijk wordt geholpen.
Correcte en open communicatie. Schone werkplaats, fijne werkomgeving. De Abbink's en hun colega's doen waar ze voor staan. Ontdek het zelf en confronteer ze met je probleem.
Zijn eerlijke hardwerkende mensen. Fijn contact met elkaar. Fijn bedrijf en vertrouw daar mijn auto geheel aan toe dat het vakkundig wordt gemaakt.
Ondanks de drukte en zo vlak voor de vakantie was mijn auto snel gerepareerd. Omdat ik pas nadat ze dicht waren m'n auto kon brengen was ik even bang dat het lastig zou worden, maar daar hebben ze gewoon een oplossing voor.
vriendelijk personeel, alles volledig uitgelegd toen ik mijn auto kreeg met een nieuwe trekhaak.
Betrouwbaar en deskundig!
Fantastische service, duidelijke communicatie. Bij Abbink kom je niet voor onaangename verrassingen te staan!
Ik ben nu meerdere keren bij Abbink geweest, en elke keer komen ze mij zeer betrouwbaar over. Alles wat met de auto moet gebeuren wordt rustig en duidelijk uitgelegd. Verdere service is ook uitstekend. Vragen worden goed en vriendelijk beantwoord.
Op onze vakantie vertrek dag trek ik door domme pech alle kabels van mijn trekhaak kapot. De dag erna is het Koningsdag... Zonder richting en remlichten met de caravan naar autofirst-abbink. Het was er zichtbaar heel druk! Desondanks liet Jan Abbink mij niet staan en begon direct aan deze klus! Twee uren later kon ik mijn reis voortzetten. Deze familieonderneming heeft mijn respect en waardering verovert! Ze zien me daar zeker vaker voor onderhoud en reparatie! Mvg. Joh. Horst
afspraak gemaakt via trekhaakcentrum.nl met hulp van de telefoon vlot afgehandeld. motage vlot gedaan en ruim op tijd gereed gemeld
Ook voor het nogal uitzonderlijke probleem met mijn auto is er snel en adequaat gewerkt en is het probleem opgelost.
Afspraak is duidelijk en goed . Het personeel is vriendelijk correct .
De auto om 8 uur ingeleverd en een vervangende auto meegekregen. In de loop van de middag telefonisch doorgekregen dat de auto gereed was en opgehaald kon worden. Alles is volgens afspraak gegaan.
Altijd vriendelijk en op zoek naar een snelle oplossing
Persoonlijke benadering . Daar hou ik van
Nette snelle service. Met goed duidelijk overleg van te voren, over extra bij komende reparaties/onderhouds punten.
Er wordt kwaliteit en service verleend. Deskundig en klantvriendelijk personeel.
Dit is mijn vaste garage, als sinds jaren, waar ik zowel mijn lease auto als mijn privé auto in onderhoud heb. Geen enkele reden om naar een ander uit te wijken. Goede prijs/kwaliteit, prima service, er wordt met je meegedacht, en men is altijd vriendelijk. Als iets goedkoper kan, dan wordt het besproken als optie (bijvoorbeeld: sensor revisie ipv hele dynamo vervangen). Deskundigheid is zeer goed.
Nikolaus Ottostraat 3
8013 NG Zwolle
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.