Een Chevrolet Matiz gekocht met allemaal mankementen maar veenauto geeft niet thuis. Het begon met de radio, toen de motor en toen bleek de airco al stuk sinds aanschaf maar hier is nooit een oplossing voor gekomen. Inmiddels een andere garage gevonden die de puinhoop mag opruimen. Ik zou veenauto niet aanraden aan m’n vrienden/familie. Heb eerlijk gezegd weinig vertrouwen in deze garage.
Ging daarheen om een gebruikte auto te kopen , en heb daar ook gelijk mijn eigen auto ingeruild . Was zeer tevreden met de inruilprijs. Er is een ruime keus, en je wordt zeer vriendelijk geholpen.
Goede deskundige service en prettige omgang.
Van oudsher een prima auto-bedrijf. Ik kom er graag; en ik word altijd prima behandeld.
Prettig bedrijf. Goede prijs gekregen voor onze inruilauto en voor een goede prijs een occasion gekocht.
Aardig en klant vriendelijke mensen
Dit is mijn eerste ervaring. Blijf dus nog even op de vlakte, maar ziet er veelbelovend uit. Personeel is vakkundig en gezellig en de koffie is goed.
Ik heb gister bij dit bedrijf een fiat 500 gekocht, en ben erg tevreden! Goed en vriendelijk geholpen.
Prettig zaken gedaan.
Vriendelijk en behulpzaam
Vriendelijk, ontspannen. Ik heb de auto pas sinds 8juni en kan dus nog niets zeggen over deskundigheid en prijs/kwaliteit maar de algehele indruk is dat Sven weet waar hij het over heeft en ik heb het gevoel een goede en betrouwbare auto te hebben gekocht.
eerlijke en transporante verkoop;
Relexed, geen pushen. Voor zover bekend geen apen verhalen. Trekhaak monteren geen probleem. Voelt goed om zaken mee te doen .
Leuke en hartelijke mensen. Goed geholpen en ze zitten niet in je nek te hijgen. Gaat allemaal heel relaxed.
Na een hele nare ervaring met mijn vorige auto was ik heel erg onzeker en had dan ook duizenden vragen ! Op elke vraag kwam er een vriendelijk en duidelijk antwoord ! Echt super geholpen door veenauto. Niets was teveel en dat was echt heel erg fijn !! Heel erg bedankt.
Komen afspraken na👍
Heel goed. Vriendelijk en goed en duidelijk alles uitgelegd.
Hovenierstraat 134 136
2671DB Naaldwijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.