Tijdens ons oriënterende, eerste bezoek aan dit bedrijf werden wij geduldig te woord gestaan. Dat gaf al meteen een goed gevoel. De aankoop van de 2e hands TEC caravan verliep vervolgens voorspoedig. Bij aflevering goed en volledig geïnformeerd over alle aspecten van de caravan. Naderhand een klein probleempje ontdekt, maar dat werd ter plekke, \"klaar terwijl u wacht\",verholpen. Kortom: een pluim voor dit bedrijf!
Wat een leuke, ontspannen mensen.
Goed.
We hebben onze oude caravan ingeruild en een nw.LMC gekocht.Bij aflevering nw.caravan alle tijd voor uitleg en vragen.
Grote beurt laten doen zeer tevreden. Mover laten aanbrengen vakkundig gedaan!👍
zeer plezierig; bij contact altijd deskundig, vriendelijk en behulpzaam
Prima service. Vriendelijk personeel. Wordt altijd vlot en deskundig geholpen.
Vorig jaar 2 nieuwe achter licht junit besteld voor een sprite 400 C1 van bijna 40 jaar oud groen heeft het besteld en als het binnen was werd ik netjes gebeld dat het binnen was ik moet zegen dat ze klant vriendelijk zijn en geven duidelije uitleg over produkt
In 2013 een tweedehands Home Car caravan gekocht. Perfecte aflevering en alle tijd bij uitleg bij het ophalen. Kleine gebreken werden keurig onder garantie verholpen. Service zoals je die graag ziet.
Wij zijn zeer tevreden over de aankoop en aflevering van onze caravan gekocht bij de firma Groen Caravans Nieuwleusen. Mocht u van plan zijn een andere of nieuwe caravan aan te schaffen ga dan eens kijken bij Groen Caravans Nieuwleusen. Bij aflevering werden wij geinformeerd over alle technische onderdelen en al onze vragen werden uitvoerig beantwoord. Een dikke pluim voor alle medewerkers van Groen Caravans Nieuwleusen. Een tevreden klant.
100% positief de 1ste en 2e caravan beide merk caravelair nieuw gekocht bij Groen in 2012 wilde we over op een nieuw maar dan van ander merk dan waarvan Groen Dealer is Dat was geen probleem en alles is 100% verlopen zelf toen er toch een probleem ontstond heeft Groen dit 100% opgelost Gaan we voor de volgende caravan weer naar Groen : zeker weten
Uitstekende service. Kan altijd met mijn klachten terecht en deze worden meestal ter plekke en/of op dezelfde dag opgelost. Soms lukt het ook om per telefoon voldoende informatie te krijgen om de problemen op te lossen.
Onlangs onze 2e nieuwe caravan bij Groen besteld: Van dit Merk is Groen geen dealer, toch heeft hij er voor gezorgd dat we via hem deze Caravan kunnen aanschaffen met alle service en garantie die we gewend zijn., helemaal Top
Onze ervaringen met Groen zijn zeer goed. Perfecte service, deskundige medewerkers en gaat er iets mis wordt er alles aan gedaan om het in orde te bemaken. Top bedrijf zal het iedereen aan bevelen omm bij jullie te gaan kijken voor een caravan of toebehoren.
Klantvriendelijk en goede service
Oosterhulst 19
7711 B Nieuwleusen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.