Auto had groot onderhoud nodig. Vooraf is door de garage duidelijk gecommuniceerd wat er nodig was, wat de kosten zouden zijn en wanneer de auto weer klaar zou zijn. E.e.a voor normale prijzen zonder onnodige toevoegingen. En deze mensen houden zich aan hun afspraken. Heel erg fijn! Hier heb ik onze auto's graag in onderhoud.
Alles volgens afspraak, prettige communicatie
hele prettige behandeling met het kopen van mijn auto
Staan altijd klaar.
Bij de aankoop en afleveringvan mijn nieuwe auto prima geholpen
Kleine onderhoudsbeurt Corolla cross.
Vriendelijke medewerkers die op tijd de auto weer tip top onderhouden afleveren. Bedankt!
Ik kom al jaren bij de Kort zijn er altijd samen goed uit gekomen zowel met reparatie als aan schaf andere auto .
Vriendelijk en heel deskundig personeel. Kortgeleden een andere auto gekocht bij deze garage. Zeer tevreden over hoe de inruil met de oude auto is verlopen. Kom hier al minstens 16 jaar, ben een heel tevreden klant. Dikke pluim voor de automonteurs!
De kleine dingen die ik vroeg werden ook meteen gedaan
In dit geval ging het om het wisselen naar de winterbanden. Allemaal heel vlot, voordelig en volgens afspraak verlopen. Daar kan Loumans in Waalwijk nog wat van leren.
Ik kan niet onder de motorkap kijken, daar heb ik geen verstand van, maar het personeel is super vriendlijk!
Deskundige medewerker, snelle en goede . Service en prettige communicatie
Zie bovenstaande
Nette en vlotte service
Fijne garage met aandacht voor de klant
Onze auto weer snel en vakkundig gecheckt en eerlijk advies gegeven
Kom al jaren bij deze garage en ben er ook al jaren zeer tevreden.
De zekering van de sigarettenaansteker ging er telkens uit. Ze hebben er een andere opgezet en het werkt weer top!
Mij bevalt het als je direct met de sleutelaars kan praten over wat er moet gebeuren aan je auto. Ook fijn dat je, als je belt, niet eerst een keuzemenu doormoet om te komen waar je wilt zijn.
Goede garage. Wij zijn tevreden.
Geen poespas, gewoon goed.
De klantvriendelijkheid en het gevoel eerlijk behandeld te worden zijn voor mij belangrijk.
afspraken worden zeer goed na gekomen.
eerst op zondag geen contact. daar na alarm nummer gebeld waren er binnen een half uur snel aan de gang . op maandag naar de kort daar een andere accu er in . dit is het probleem met Toyota dij de Jaris .
Nieuwkuijksestraat 5
5253AC Nieuwkuijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.