Filters

9

Prima service

Altijd een goede oplossing bij een probleem

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Heel vriendelijk goede service. En al jaren heel tevreden ben.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed behandeld en en correcte monteurse

Lieneke de vrouwelijke monteur heeft geweldig goed werk geleverd , zij was de kers op de taart geweldig goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd goed geholpen.

Vriendelijk te woord gestaan. Goede duidelijke informatie. Wel altijd heel druk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed ze luisteren naar je wat je wensen zijn

Prima bedrijf

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldige mensen, komen beloftes na.

Goede uitleg, super service. Niets dan lof. Kortom, geweldig bedrijf!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Al jaren goede service en onderhoud, komt in goed overleg altijd afspraken na. Mankementen aan auto worden prima en vakkundig opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima.

Ik kom al jaren bij garage de Blaaij omdat het altijd op een prima en eerlijke wijze onderhoud gedaan word aan mijn auto. 1 aandachtspuntje: bij de laatste APK aangegeven dat de koplampsproeier nagekeken moest worden. Bij de keuring kwam naar voren dat er een stofhoes niet goed was dus moest besteldt worden, deze was niet op tijd binnen dus nieuwe afspraak gemaakt een paar dagen later en weer mijn auto gebracht want stofhoes was binnen maar nu moest mijn auto nog een dag langer blijven omdat de koplampsproeier te laat binnen was. Als dit gewoon de eerste keer was bekeken en besteld was deze ruim op tijd binnen geweest en was ik mijn auto niet nog een dag kwijt geweest. Dit was gewoon even lastig i.v.m. werk en andere afspraken.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed werk, maar je moet wel geduld hebben

Ondanks afspraken over brengen, halen en een meegeleverd lijstje met werkzaamheden loopt het vaak niet zonder vertraging. Er komt blijkbaar veel tussendoor. Prettig voor de mensen die met een acuut probleem binnenkomen, minder prettig voor klanten die hun agenda hebben ingericht op de afgesproken campermomenten. Maar áls het klaar is is er goed gewerkt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

Klantvriendelijk en vakkundig

  • Aanbevelen? Ja
8

Afspraak gemaakt en 2 dagen later was de camper klaar.

Op tijd een afspraak gemaakt voor de APK en kleine beurt , na 2 dagen was alles weer piekfijn in orde .

  • Aanbevelen? Ja
9

Kennis van zaken. Vriendelijk. Leenauto

Snelle goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundig team

Afspraak wordt nagekomen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend klantvriendelijk en zeer deskundig

Zeer gemotiveerd personeel is steeds behulpzaam in het oplossen van problemen met onze camper, daarbij wordt deskundig advies gevolgd door bekwaam vakmanschap!! Zeer tevreden!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Men heeft altijd tijd en leveren een goede service tegen een normale prijs, problemen worden altijd netjes opgelost

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk en terzake deskundig

Vriendelijk en terzake deskundig.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service en werk

Aangename en vertrouwde sfeer. Hulpvaardig en correct.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en teleurgesteld tegelijk

Ervaring met garage heel goed alleen jammer voor het misverstand betreffende van te voren opgevraagde prijs en uiteindelijke prijs. Die na het nodige onmin uiten van beide partijen toch is opgelost. Blijft jammer dat het fijne gevoel dan toch weg is.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede dienstverlening.

Perfecte technische kennis.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service!

Alles naar wens verlopen, netjes afgewerkt en een goede uitleg gekregen van Hans!

  • Aanbevelen? Ja
8

wederom goed geholpen

Prima adres voor goede service met kennis van zaken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top service. Ze doen wat ze beloven

Zie boven

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig bedrijf, en vooral de mensen!

Tesa level systeem laten plaatsen. Montage, en verdere uitleg bediening, in 1 woord Geweldig!

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service en eerlijke reparatie

Wij zijn bij De blaaij nu bijna 1 jaar klant nu voor de 2de keer bij hun geweest. Ze zijn eerlijk kijken met je mee. En zeer klantvriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer correct geholpen

Maandag gebeld de week erop kon ik onze camper brengen 2weken later klaar nieuwe airco en trekhaak geplaatst zeer vakkundig gedaan

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Herelsestraat 159

4726AD Heerle

165304395

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.