Men neemt de tijd om klant goed te helpen. Duidelijke uitleg en info.
Zie boven.
Prima service. Ben goed geholpen door Jamie en Hans. Mijn auto is ook gewassen en schoongemaakt. Super service. Dankjewel Corne!
Al ruim 10 jaar goed geholpen en er wordt met je meegedacht over onderdelen en prijs,kortom een dikke plus.
Vooraf afgesproken prijs voor caravan onderhoudsbeurt 160,-. Bij wegbrengen vroeg men aandachtspunten: gezegd: de oplooprem piept wat snel, een gordijntje rolt niet op, er komt wat zwarte prut bij het doorspoelen van het toilet. Ik word gebeld: wc moet helemaal uit elkaar, gordijntje moet vernieuwd, banden zijn te oud en de gasslang/reduceerventiel zijn te oud. Antwoord: alleen de gasslang/reduceerventiel vervangen (kost 30-35 euro), de rest regel ik zelf. Dus bij ophalen verwacht ik een rekening van 195 euro. Blijkt 371,- te zijn. Hele ruzie waarbij ik zelfs voor zeikert werd uitgemaakt. Hoe kan de gasslang van 2009 zijn als de caravan van 2012 is? Voor banden is geen wettelijke leeftijd, er wordt max. 8 a 9 jaar geadviseerd door een bandenspecialist. Kan langer als de caravan bijna het hele jaar in een goede stalling staat (wat zo is). Gordijntje kon ik zelf zó repareren, wc ook (met HG schimmelreiniger). Kortom: hier worden reparaties gezocht die niet nodig zijn en als je die niet laat uitvoeren betaal je toch!
Corne en zijn team denken met de klant mee en betrekken daarin duidelijk de wensen van de klant, zonder daarbij voor eigen winstbejag te gaan. Waar kom je dat tegenwoordig nog tegen? Niets te klagen over de afgesproken reparaties, de camper ophalen is ook flexibel en bovendien staat de camper netjes gewassen klaar. Helemaal goed, zoals een klant zich dat wenst.
Je wordt op tijd geïnformeerd en vriendelijk te woord gestaan. Je hoort precies wat er aan werk verricht is en men neemt tijd om je vragen te beantwoorden.
Update van de TV antenne... een zeer uitstekende service gehad!! Toen het de eerste keer niet lukte, werden we thuis gebeld.... Corné wilde de update gratis overdoen, want het moest toch goed komen, was zijn instelling!! Een specialist werd er bijgehaald voor een positief resultaat.... en dat werd het!!!
Op aanraden van vriend die er zaken heeft laten uitvoeren . Goede ontvangst en uitleg
Na afspraak tot tevredenheid geholpen.
Snel,correct,prima.
Goed
Voor de eerste keer mag ik zeker niet klagen over de begeleiding van de medewerkers en eigenaar.
Probleem met schotel van camper.snel opgelost
Fijn, dat ik zo direct tussendoor kon worden gholpen!
Terwijl we 1 weekje vakantie hadden werd onze camper, geparkeerd voor het huis, aangereden door iemand die snel wilde inparkeren. De camperbus liep een ontwrichte en kapotte achterbumper op. Een paar dagen zouden we ermee voor langere tijd op stap gaan. Corne de Blaaij heeft alles in het werk gesteld om de camper vakkundig te herstellen, zodat we slechts 1 dag later dan gepland weg konden. Sinds 3 jaar zijn we voor het onderhoud ed bij dit garagebedrijf en kunnen alleen maar lovend zijn over de geleverde service .
Prima geholpen alles volgens afspraak
In een woord super!! een geweldige service en goede kwaliteit en klant vriendelijk.
Op zich goed.Het was onze eerste bezoek voor een levelsysteem TBV onze camper. Men was duidelijk en kwam de afspraak geheel na.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.