Filters

8

snelle en goed service

onze eerste kennismaking met dit autobedrijf is positief. als nieuwe inwoner van Elburg bij dit garagebedrijf uitgekomen. wij bevelen een ieder dit bedrijf aan. goede en correcte behandeling zowel bij de receptie als de werkplaats.

  • Aanbevelen? Ja
10

GEWELDIG

JE WORDT ALTIJD CORRECT BEHANDELD

  • Aanbevelen? Ja
9

Super………….

Was nog niet de bedoeling om de auto in te ruilen, maar kreeg zo’n leuke inruilprijs voor mijn auto weer dat ik het niet kon laten om een andere auto bij Lokhorst-Zoet te kopen. Mijn nieuwe auto hebben ze nog voorzien van 4 nieuwe merkbanden, nieuwe ruitenwissers en een jaar garantie inclusief een mooie bos bloemen. Wat een service geven ze bij dit autobedrijf, daar kunnen veel andere autobedrijven een voorbeeld aan geven. Wederom een leuk en goed autobedrijf die zijn sporen in het verleden al heeft verdiend en dit voortzetten met goede aardige mensen die weten waar ze over praten. Ik kom er zeker weer voor het onderhoud van mijn auto.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Goed georganiseerd. Op tijd. Vakkundig. Vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top service

Vriendelijk en gastvrij ontvangen, ontzettend fijn geholpen door Gert en Ruth Ben heel blij met mijn Peugeot 2008, ga er volop van genieten en kilometers maken Super bedankt

  • Aanbevelen? Ja
10

heel goed

fijn bedrijf, eerlijk en heel vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Goede service en vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke en kundige verkoper

Inruil en verkoop nieuwe auto keurig netjes afgehandeld. Verkoper nam er alle tijd voor.

  • Aanbevelen? Ja
10

Beste garage van de Veluwe

Zeer klantvriendelijk en deskundig

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede feedback van het gehele proces.

Het opsporen en herstel van een geconstateerd probleem was nogal complex maar door het bedrijf tot een goed einde gebracht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Met veel plezier en leuke auto gekocht!

Fijn gevoel om klant als koning te zijn. Vakkundig met goed inlevingsgevoel voor de klant.

  • Aanbevelen? Ja
10

Gastvrij en aardig

Ik vertouw ze

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles naar wens.

Alles naar wens.

  • Aanbevelen? Ja
9

Gezellige en hartelijke mensen en goede service

We hadden een leuke 1e ontmoeting met Gert. De auto stond bij de 1e keer klaar om een ronde in te kunnen rijden. Hij gaf zelf ook aan: "Je moet hem (de auto) zien en voelen". Koffie was er altijd. Bij het ophalen heeft Gert mij opgehaald bij de trein: service!! Met 'onze' auto. Gelijk e.e.a. uitgelegd. Ook gaf hij de mogelijkheid om een handleiding in pdf te te sturen (gebruik van gemaakt). Heel klein mintpuntje: bij het wegrijden zei Gert: "Normaal geef ik nog een wasbon mee". Mijn tip: doe dat de volgende keer dmv een cadeaukaart ofzo. Verder niets dan complimenten!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Wordt altijd goed geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

goede planning.

auto weer netjes gemaakt!en op tyd klaar.

  • Aanbevelen? Ja
9

Klantvriendelijk.

Ze denken met je mee en bieden altijd een goede oplossing.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede behandeling

Tot nu toe goed. Beoordeling pas na de overdracht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Je weet vooraf waar je aan toe bent. Je hoeft nooit te schrikken van je factuur.

Alles wat er aan je auto moet gebeuren, wordt vooraf overlegd. Dit is fijn zodat je weet waar je aan toe bent.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer klantvriendelijk

Zeer klantvriendelijk en deskundig personeel, zowel garagepersoneel dan wel receptioniste. Afspraken worden altijd nagekomen. Ben zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
8

prettig en correct

binnen de afgesproken tijd is de auto klaar. Er is overleg over extra kosten en beoordeling of deze kosten nu of ook later kunnen worden gemaakt.

  • Aanbevelen? Ja
1

Auto gekocht met kromme remschijven

1 ster is nog te veel voor dit auto bedrijf. Vorig jaar auto gekocht bij dit bedrijf. Afleverkosten 599,=. Hij zou een beurt krijgen. Ernstige twijfel of dit wel is gebeurt. Binnen enkele weken al problemen met de remmen. Check bij garage was dat het aan de kou kon liggen. De problemen werden steeds erger. Met bij check kromme remschijven. Bij de vorige up gekocht bij een ander bedrijf nooit geen problemen met de remschijven gehad. En binnen zo'n korte termijn technisch niet mogelijk. Kosten 700 euro. Dus contact gezocht want conform wetgeving mag je een deugelijk product verwachten. Wettelijke garantie. Na contact met dit bedrijf willen ze mijn schoolgaande dochter met niets tegemoet komen in de kosten. Net als bij de koop niet klantvriendelijk en stug.. Uitgezet naar de rechtsbijstand.

  • Aanbevelen? Nee
10

Er zijn echt nog bedrijven die doen wat ze beloven

Bij Lokhorst Zoet maak je een afspraak en dan is ook echt afspraak is afspraak. Aardige mensen die nog klaar voor je staan en je graag optimaal van dienst zijn. Vandaag de dag niet meer vanzelfsprekend, maar bij Lokhorst-Zoet in Elburg wel. Bedankt voor de service. Ik kom graag terug met mijn auto als het weer nodig is.

  • Aanbevelen? Ja
9

meedenken , vriendelijk, behulpzaam

meedenken , vriendelijk , behulpzaam

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel & Goed

Snel en nette service

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Zuidzeestraatweg Oost 17

8081LA Elburg

525681438

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.