Mijn ervaringen met vd Linden vanaf 2005 zijn zeer positief. ook het merk Hyundai is langzamerhand een zeer vooraanstaand merk in Nederland. de auto, s zijn mooi , sterk en zijn onderhoudsvriendelijk, anders dan de franse auto\'s die ik daarvoor altijd gereden heb. ik blijf voorlopig in een Hyundai rijden!!
Snel, betrouwbaar, vriendelijk, laagdrempelig
Alles prettig geregeld, alleen bij APK keuring komen er altijd weer onverwachte kosten bij. Dit keer moest ik ruim 200 euro betalen. Ik rij maar 5000 km per jaar en de auto staat binnen in de garage.
Duidelijk , niet teveel geblaat.
Professioneel, deskundig autobedrijf. Altijd een goed advies. Altijd bereid om tussendoor even gauw iets op te lossen of even na te kijken. Alles kan in overleg en wordt nauwkeurig opgelost.
gratis vakantiebeurt was heel goed advies
Tevreden, paar kleine missertjes zoals betaald voor poetsbeurt die niet goed is uitgevoerd.aardig personeel en klein mankement is snel verholpen.
Deze is zeer goed
super
Altijd correct , deskundig en vriendelijk
prettige sfeer, goede service
Mijn jarenlange ervaring is nog steeds prima. Ook bij het laatste bezoek aan uw bedrijf ben ik erg tevreden.
Na aanschaf gebruikte auto kwam ik er achter dat er nog een paar kleine problemen waren alles na volle tevredenheid gerepareerd
Goede service en kwalitiet. We komen er niet voor niks allemaal al vanaf onze 18de.
Fokkerstraat 36
2722 NK Zoetermeer
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.