
Wegens andere plaats van werken op zoek naar vervanging van onze Hyundai I20. Lang gezocht naar een ASX-intense. Uiteindelijk via auto-sites bij Wiersema & van Wouwe terecht gekomen. Eerste contact liep via Rick, daarna met Ronald. Bij eerste bezoek echter enkel gekeken naar auto voor egaa en dochter van elf. Een ontzettend leuke paarse Space Star met witte striping en zonnedak. Daarna deal gemaakt om I20 in te ruilen voor ASX. Eerlijke prijzen en goede auto\'s. Ronald heeft zeer scherpe offerte gemaakt. Zelfs meegewerkt en meegedacht om als extra een trekhaak te laten monteren. Kortom: zeer degelijk bedrijf; denken goed mee en zijn eerlijk met inruil ! mijn complimenten !!! De ontvangen fles wijn bij het ophalen van de Space Star is met dank en smaakvol ontvangen. Het zijn ook de kleine dingen die het hem doen. Hulde ! Ook om dan elke keer 125 kilometer te rijden is geen probleem.
Zeer goede ervaring met dit bedrijf, dhr. Vergunst heeft mij correct geholpen. Vanaf het eerste mailcontact meteen een vertrouwd gevoel gekregen. Ook bij mijn bezoek aan het bedrijf werd dit gevoel bevestigd. Na de proefrit (gebruikte auto) meteen over gegaan tot zaken en onder genot van een kopje koffie de zaak afgewikkeld. Positieve ervaring!
We zochten een iets grotere auto en wilde een Ford Ka inruilen. Er werd direct met ons mee gedacht toen we aangaven waar de auto aan moest voldoen. Heel blij zijn we met onze auto die voldoet aan onze wensen.
Ik was hier voor de vervanging van mijn 18 jaar oude Volvo S70, die maar één nadeel had, nl. een te lage instap. Mijn vrouw heeft met 2 nieuw heupen en een nieuw knie veel moeite met in en uitstappen. Wij gingen voor een kleinere hogere auto, liefst SUV in de wetenschap veel luxe op te moeten geven. Door goed meedenken, mee helpen zoeken en een goed advies kwamen we bij een totaal andere auto uit. Mijn wensenlijst was geen probleem, er werden zelfs extra dingen aan toegevoegd. De prijzen zijn zeer schappelijk, we werden het snel eens. Men neemt de tijd de auto grondig na te lopen en geeft dan ook op occasions een vol jaar volledige garantie. Een reden om ook voor onderhoud naar Hoofddorp te komen. Die extra 100 Km heb ik daar graag voor over.
Service level zeer hoog! Eerste ervaring, kom zeker terug voor de volgende onderhoudsbeurt.
Ik heb een TOP deal gekregen bij dit bedrijf. Service is boven verwachting. Tijdens de onderhandeling werd er goed meegedacht.
Wij hebben onze Colt ingeruild voor een ASX. Van het begin tot het einde zijn wij op een zeer vriendelijke en deskundige manier geholpen. Een bedrijf, dat vertrouwen uitstraalt. Ondanks, dat wij uit Amsterdam komen gaan wij hier ook zeker in onderhoud.
In alle opzichten een prima bedrijf waar wij al 25 jaren een geweldige service ervaren.
Laatst stond ik met m\'n space star die op onverklaarbare wijze niet meer wilde starten langs de weg, even een belletjes met de garage en er kwam binnen een kwartier een monteur. Keurig en vriendelijk opgelost en ik kon weer verder rijden. Nog bedankt voor de service !!
In 2004 een Mitsubishi gekocht bij deze dealer en tot de dag van vandaag in alle opzichten geen moment spijt gehad. Een uitstekende auto en een perfecte klantgerichte service. De teamgeest is uitstekend. Nog niet eerder zo tevreden geweest over auto en dealer als in dit geval. Betrouwbaar en vakkundig!
Prima bedrijf met goede afhandeling van klachten en of reparaties.
Een dikke tien voor dit bedrijf. Nog maar 4 weken na aanschaf nieuwe auto werd ondergetekende geconfronteerd met diefstal en beschadiging. Bij autobedrijf Wiersema en Van Wouwe trof ik uitstekende service, betrokkenheid, en klantvriendelijkheid van optima forma. Een hele goede en geruststellende keuze klant te zijn van dit autobedrijf!
In tegenstelling tot wat negatieve voorinformatie van derden beoordeel ik het bedrijf als uitstekend. Zowel de bejegening, service, uitvoering werkzaamheden, communicatie en informatie, alsmede de inrichting en uitstraling van receptie en wachtruimte zijn zeer goed.
Komen afspraken na. Prettige mensen in de omgang. Goede service en prijs-kwaliteit verhouding.
Wij hebben meerdere malen auto\'s, tweedehands en nieuw, bij dit bedrijf gekocht en in onderhoud. Ook voor dit bedrijf vreemde merken (Landrover, Mini (echte) en MG). Wat ons altijd opvalt is dat de medewerkers zo vanzelfsprekend lijken te passen bij hun functie. Hun kennis en communicatieve vaardigheden worden op waarde geschat. Bovendien heb je als je weggaat altijd het gevoel dat het klopt. Of het nu een aankoop of een onderhoudsbeurt was. Betrouwbaar.
Gastvrij,vriendelijk goede service.
Vandaag onze outlander gebracht voor een kleine beurt. Ik werd door een personeelslid riant naar het winkelcentrum gebracht in Hoofddorp waar ik ook weer werd opgehaald. Keurig geregeld allemaal. Bij aankomst stond de auto schoon en netjes voor me klaar.
Ik heb al jarenlang goede ervaringen met Wiersema en Van Wouwe. Efficiënt, klantgericht en betrouwbaar.
Al jaren een vaste klant, inmiddels al bijna de tiende auto bij hun aangeschaft. Goede service en zeer klantvriendelijk zelfs na de aanschaf van de auto. Persoonlijke ervaring uit het verleden bij een andere dealer; Goedkoop was uiteindelijk duurkoop.
Jadelaan 157
2132 XZ Hoofddorp
Op basis van heldere offertes, goede service, montage van kwaliteitsonderdelen en de juiste technische informatie legt CarProf zich toe op het leveren van een eersteklas ervaring voor al haar klanten. • De garage voor alle merken • 24 maanden internationale garantie op reparaties en arbeidsloon • Onderhoud volgens de fabrieksrichtlijnen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.