ben altijd goed en correct geholpen, ben zeer tevreden en daardoor al jaren klant
Na even verzoek om even Opel Agila aan te kopen vernomen kregen wij binnen 1 dag een goed voorstel. De aankoop is binnen een paar gerealiseerd en afgeleverd in zeer goede staat. Wij zijn zeer tevreden over Gaston van Regie Auto\'s voor het realiseren hiervan.
Al vele jaren naar tevredenheid houden zo!!
vriendelijke benadering professionele uitvoering werkzaamheden
Top!
Zeer goed, vriendelijke behandeling. Ondanks groot bedrijf en veel klanten het gevoel hebben dat men je kent.
Inmiddels 15 jaar vaste klant en nog altijd zeer tevreden, zowel aankoop auto\'s en onderhoud.
Prettige mensen en goede service
geen goed advies bij een apk keuring was 12dagen te vroeg.
Beste mevrouw Waajen, Bedankt voor deze feedback. U heeft zelf de opdracht gegeven om de Apk-keuring plus de kleine beurt te laten uitvoeren. Voordeel is nu dat de Apk-keuring gelijk loopt met de periodieke onderhoudsbeurt. Wij zien u graag terug in onze showroom. Mocht u nog vragen en-of opmerkingen hebben mag u telefonisch contacteren. Met vriendelijke groet, Team Regie Auto's te Maastricht
Erg fijn dat je online een afspraak kan maken. De medewerkers zijn vakkundig en je krijgt een sms met het factuurbedrag als je auto klaar is. Erg goede service!
Goede ervaringen.
Heerderdwarsstraat 36
6224 LT Maastricht
Al meer dan 38 jaar een begrip in de regio!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.