Firma bood Dacia Logan MCV aan. Vanuit Amsterdam naar Lunteren en de auto zag er van binnen en buiten als showroomnieuw uit. Twee minuscule beschadigingen waar niet geheimzinnig over werd gedaan. Auto werd nog even helemaal tip top in orde gemaakt qua vloeistoffen. Echt een bedrijf waar je als klant echt koning bent en ook zo behandeld wordt. We snorren nu twee weken rond in onze aanwinst en een bevriende APK keurmeester heeft er een kritische blik op geworpen onder de motorkapben en op de brug en gaf aan dat het een juweeltje was. Wij zijn blij met autobedrijf Koudijs.
Fijne zaak om te zijn. Goed geholpen, Fijne uitleg. Snel geregeld.
Echt een heel fijne ervaring om bij een autodealer te komen zonder gladde praatjes, gewoon reëel en eerlijk. Heel fijn geholpen, alle uitleg en mogelijkheden gekregen en uiteindelijk een geweldige auto gekocht! Ook al woon ik in Scheveningen, dit wordt mijn plek voor de auto!
Ik ben zeer goed geholpen door dit familiebedrijf. De auto is in goede staat geleverd, met een mooie BOVAG-garantie. Hij was van binnen en van buiten goed schoongemaakt. Een fijne eigenaar die altijd bereikbaar was voor vragen. Ik raad dit bedrijf dan ook zeker aan!
Wat een geweldige ervaring bij Auto Bedrijf Koudijs! Vanaf het moment dat we binnenstapten voelden we ons direct welkom. Eigenaar Dick Koudijs ontving ons uiterst vriendelijk en nam alle tijd om ons rustig en eerlijk te adviseren. Geen gladde verkooppraatjes, maar oprechte aandacht en passie voor het vak. Wij komen zelf uit Kaatsheuvel, en de rit was het méér dan waard. We hebben een prachtige auto gekocht waar we ontzettend blij mee zijn. Alles werd netjes uitgelegd en perfect geregeld service zoals je die tegenwoordig nog maar zelden tegenkomt. Wat dit autobedrijf extra bijzonder maakt, is de warme familiesfeer. Vader en zoon samen in het bedrijf, enorm lieve en betrokken mensen. Mooi om te zien hoe zij met trots en toewijding samenwerken. Je merkt aan alles dat klanttevredenheid hier écht op nummer één staat. Kortom: betrouwbaarheid, gastvrijheid en kwaliteit komen hier samen. Wij raden Auto Bedrijf Koudijs van harte aan! Groetjes Josephien wijgerde
Altijd snel en prima geholpen en altijd goed auto's daar gevonden.
Zeer plezierige gesprekken en technische deskundigheid.
Zeer goed geholpen. Alles netjes en correct afgehandeld.
Auto gekocht bij Autobedrijf Koudijs en zeer tevreden. Nette, schone auto en vriendelijk geholpen. Er werd rustig de tijd genomen voor uitleg en vragen. Absoluut de moeite waard om hier te kijken.
Wij zijn blij met de auto. Vooraf al telefonisch overleg gehad met Rick over omzetten van de verzekering en hij heeft gezorgd dat de auto al helemaal afleveringsklaar was toen wij kwamen. Na de ontvangst door Dick de auto bekeken, deze was zels voorzien van vier seizoenen banden. Daarna met Dick overlegd over de verkoop, wij waren er al snel uit. De papierwinkel werd in orde gemaakt en wij konden de auto direct meenemen. De omgang met ons gaf direct een betrouwbaar gevoel.
Zeer vriendelijk en behulpzaam
Wat zo goed is bij Koudijs, is wat we nu ook weer ervaren hebben: de kwaliteit van de service, de uitleg, hulp en dat gematcht met de kwaliteit van de auto.
We hadden de auto al op de site uitgezocht en we troffen hem aan zoals beschreven. Zeer netjes. We kwamen snel tot overeenstemming. Na de gemaakte afspraken de auto een week later opgehaald en alles volgens afspraak in orde gebracht. We kregen ook goede uitleg over de auto.
Vandaag na een onderhandeling waar vanuit Dick zijn kant zeer flexibel meegedacht werdt over onze wensen met betrekking tot de aanschaf van een nette occasion Mazda cx5 een prima deal kunnen sluiten. Na het rijklaar maken door Rick een heerlijk ritje van ruim een uur huiswaarts gemaakt en zijn tot zover dik tevreden met onze aankoop
Goede voorlichting, prettige ontvangst, verzorging prima.
Wij zijn zeer goed door Dick en Rick geholpen om een voor ons passende auto te vinden. Bij het ophalen van de auto zat er een mooie strik op wat erg leuk was. Ook was de auto super netjes klaargemaakt voor ons en glom die ons tegemoet. Ook hebben we alle vertrouwen voor de toekomst voor het nodige onderhoud van de auto door de bekwame medewerkers. Nogmaals bedankt allemaal! Groet, Gerco en Bernadine
Prettig contact
Ik heb een audi a3 gekocht bij dit fijne/betrouwbare autobedrijf. Ze hebben hier erg verstand van hun vak en zijn betrokken met de koper. Het contact is erg prettig en helder. De auto is erg netjes geleverd, erg blij mee. Kortom een uitstekend bedrijf om je auto aan te schaffen!
We zijn èrg blij met de (voor ons) nieuwe auto. Dick nam alle tijd voor ons en onder het genot van een kopje koffie hadden we de deal snel gesloten (zelfs zonder proefrit te maken vanwege winters weer) Auto werd gelijk klaargemaakt en de laatste puntjes op de i gezet door de mensen in de werkplaats zodat we al met een aantal dagen konden rijden! Eerlijk bedrijf, auto's staan er TIPTOP bij!!! En misschien wel het belangrijkste; zonder gladde verkooppraatjes zéker een aanrader om bij autobedrijf Koudijs met een gerust hart een auto aan te schaffen!
Jullie werkwijze en service heb ik als uitermate vriendelijk en bekwaam ervaren. Wil jullie gehele team van de verkoop, werkplaats en administratie hartelijk bedanken voor hun inzet om het tot een zo’n prettige ervaring te maken om van jullie diensten gebruik te maken.
Prima service, vriendelijke behandeling, snelle afhandeling
Dit autobedrijf kan ik met een gerust hart aan iedereen aanbevelen. Een heel fijne en menselijke benadering door Dick Koudijs. Er was alle tijd tijdens de gesprekken over de aankoop. De service was geweldig en ik ben nu de blije bezitter van een prachtige Fiat Panda. De auto was zo mooi schoongemaakt en opgepoetst dat hij wel nieuw leek. Nu ga ik genieten van mijn nieuwe auto.. Dick en team: hartelijk dank voor alle service !
Gisteren onze auto op mogen halen. Tot in de puntjes verzorgd stond hij klaar! Na een slechte ervaring met onze oude auto die we NIET bij Koudijs hadden gekocht nu blije eigenaar van een X4. Eigenlijk iets boven ons budget maar samen met Dick tot een hele mooie en menselijke overeenkomst gekomen. Een eerlijke en fijne ervaring en een trouwe klant erbij voor Koudijs.
De aankoop is heel plezierig en correct verlopen ! De zwarte mini is een echte "black beauty "! Zo mooi opgepoetst en een heerlijk rustig rijcomfoor ! Een plezierige rit naar huis gehad en we gaan vast nog meer snufjes en gemak de komende tijd ontdekken ! Dank voor jullie inzet ! Wij zijn zo blij met deze uitvoering . Het stoere en het gemak voor thuis en op reis ! We gaan er hopelijk vaak en lang van genieten ! Oan't sjen !
We hadden een lange rit achter de rug om een auto te bekijken. We werden hartelijk ontvangen met koffie en thee. Omdat het regende hadden ze de auto droog gezet zodat we deze goed konden bekijken. Na een proefrit hebben we de auto gekocht en konden deze een week later ophalen. De auto stond met een mooie strik buiten. Helemaal prachtig gepoetst zowel binnen als buiten. Geweldig! We zijn goed en vriendelijk geholpen en kunnen deze garage zeker aanbevelen!
Meulunterseweg 40
6741HN Lunteren
Op basis van heldere offertes, goede service, montage van kwaliteitsonderdelen en de juiste technische informatie legt CarProf zich toe op het leveren van een eersteklas ervaring voor al haar klanten. • De garage voor alle merken • 48 maanden internationale garantie op reparaties en arbeidsloon • Onderhoud volgens de fabrieksrichtlijnen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.