Ik vond een fijne ervaring
Na mijn andere ervaring met autorijden wist ik niet zo goed wat ik meer kon verwachten. Totdat ik bij deze rijschool terecht kwam.. Wanneer ik in de auto stapte was het ‘scheurmonster’ volgens Aart en Dennis weer aanwezig! Ik heb binnen een paar lessen op een andere verantwoordelijke manier leren rijden, die mij bij een andere rijschool niet is geleerd. De weetjes en de voortgang waar ze mij steeds aan hielpen herinneren deden mij heel erg goed, vooral als het dan net weer tegen zat. Ik ben in het verkeer een heel ander mens geworden, en daarmee bedoel ik dat ik vooral meer overzicht heb gekregen, door de rust die ze mij hebben aangeleerd. Ik kan nu overal met de auto heen en ben erg dankbaar voor deze toppers, dat ze me er zo doorheen hebben geholpen.
Ik ben heel erg tevreden over de opleiding bij Roordink. Geweldige instructeur die me in 10 uur klaargestoomd heeft voor het C1 rijbewijs.
Leuke lessen met net matriaal Het hele pakket bij Roordink gedaan , inclusief code 95. Gewoon een no nonsens bedrijf , als iets niet wil aandacht er aan besteden , tips en trucs en gewoon weer opnieuw proberen.
Voor mijn E-rijbewijs was ik op zoek naar een rijschool in de buurt die op de korte termijn de mogelijkheid had. Na een fijn contact met Rijschool Roordink bleek dat er nog een plekje beschikbaar was de volgende zaterdag. Perfect! Bij aankomst een prettige kennismaking met de instructeur, Lambert. Lambert is een instructeur met veel ervaring die op een zeer fijne manier lesgeeft. Hoewel het een dag lange rijles was, heb ik dit als zeer plezierig ervaren. Ook omdat het goed klikte tussen Lambert en mij. Hoewel ik al enige jaren met aanhangers en caravans vele kilometers heb afgelegd, kon hij mij toch een aantal nieuwe dingen leren. Zowel qua theorie, als praktijk. Dank daarvoor. 's Morgens om 8:15 ingestapt voor de les en aan het einde van de dag in Zwolle examen gedaan en geslaagd! Top!!
Super gezellig goed geregeld!
De manier van les geven was erg fijn en duidelijk. Instructeur was ook erg behulpzaam en aardig.
Goeie/fijne, gezellige, mega chille instructeur! Voor de rest het contact met de rijschool zelf verliep ook top!
Bij deze rijschool heb ik veel geleerd en er werd goed naar mij geluisterd en ik had ook een hele aardige instructeur
Ik ben zeer tevreden met de rijinstructeurs en het materiaal goede instructies en waardevolle lessen met uiteindelijk een mooi resultaat. Wel zou ik meer informatie vooraf ontvangen over de te volgen stappen en wat er nodig is.
Ik vonden de lessen die ik van Richard heb gehad erg leerzaam en gezellig. Hij stelt je op je gemak en dat is erg fijn!!! Ook heb ik 1 les van een meneer uit soest gehad dat was ook echt een toffe peer!!
Na mijn C en Code 95 nu ook mijn CE-rijbewijs bij Roordink gehaald. Ik kreeg deskundige en afgepaste instructie, elke les zette ik een stap vooruit. Ik was op tijd vertrouwd en kundig genoeg om examen te rijden. Dus in samenwerking met de prettige mensen bij Roordink ben ik overal in één keer doorheen gekomen en ben ik nu klaar om het vak verder te leren. En last but not least: het is behoorlijk gaaf om op die prachtige MAN-trucks te rijden, zo wil je gezien worden.
Alle rijlessen werden zo opgebouwd dat je er het meeste van kunt leren. De rij-instructeur die ik had, was super vriendelijk en geduldig. Technieken werden goed aangeleerd, zodat je een goede basis hebt. Ook heb je op een gegeven moment zelf een beetje inspraak in de lessen. Zo kun je aangeven wat jij graag nog een keer extra wilt oefenen. De communicatie tussen de rijschool en jijzelf verloopt erg soepel. Je kunt goed merken dat ze oprecht het beste met je voor hebben, dus ik raad Roordink zeker aan!
Begreep goed wat hij uitlegde
Ik heb bij Roordink mijn B-rijbewijs gehaald. De rijschool is meedenkend en de service is top. Ik vond de lessen altijd super gezellig en leerzaam. Met dank aan Max in 1 keer geslaagd!
vond de manier van les geven heel fijn er is mij een goeie structuur in het kijken aangeleerd door edwin
Bedankt Lambert en Edwin! Rustige en duidelijke manier van les geven. Staps gewijs word er uitgelegd, met als resultaat dat je goed voorbereid het examen in gaat. Hartelijk dank. Rijschool Roordink zeker een aanrader!
Ik heb tijdens mijn reis verschillende rijscholen voor vrachtwagencertificering geprobeerd, wat bijna de wereld kostte. Lambert had de leidende hoogleraar met veel professionele ervaring, en Roordink rijschool was de beste in termen van vriendelijk en flexibel omgaan met je.
Na enkele tegenslagen bij een andere rijschool ben ik bij rijschool Roordink terecht gekomen daar heb ik vanuit vestiging Zwolle les gekregen van instructeur Lambert Zoet. Deze man verstaat zijn vak geweldig! Hij legt alles rustig en goed uit, wijst op dingen die ik nog niet eerder had geleerd bij m'n vorige rijschool, is vriendelijk waar het kan en streng waar nodig. Deze man kruipt in je hoofd als je wat vaker dezelfde fout maakt (wat mij gebeurde) zodat je samen het probleem kunt tackelen, het heeft voor mij prima gewerkt! Ik wil nu met deze rijschool en deze instructeur door voor m'n C-E.
Ik heb bij Roordink mijn C rijbewijs gehaald inclusief code 95. De theorie cursussen waren heel duidelijk en dankzij de heldere uitleg van Eric in 1 keer geslaagd voor alle theorie examens. Ook de rijlessen zelf waren erg fijn. Martin geeft helder uitleg en geeft je tips waar je echt wat mee kunt. Het was een genot om met zo’n fijne spiksplinternieuwe MAN onderweg te zijn :-) Bedankt nogmaals voor alles en tot snel weer voor de CE!
De reden dat ik het niet in 1 keer heb gehaald komt zeker niet door aart hij gaf me goeie tips en is lekker direct als het gevaarlijke situaties zijn geweest
De instructeur is heel beleefd Hij legt alles goed uit Hij let goed op wat er allemaal gebeurt Als je iets niet begrijpt legt hij het nog 1keer uit Was echt top Scooter waar op ik reed was goed
Fijn in de omgang. Rijomgeving met alle mogelijke situaties.
Hele fijne rijschool en instructeurs! Ook de vrachtwagens staan er fantastisch bij!
Superfijne instructeur en goede planning. Mooi systeem!!
Nijkerkerstraat 27
3882 PC Putten
Rijschool Roordink voor bromfiets, motor, auto, aanhanger en zakelijke transportopleidingen! Zoek jij een rijschool waar de rijlessen betaalbaar én kwalitatief goed zijn? Kom dan bij Rijschool Roordink lessen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.