Zeer goed, lestijden zeer klantgericht wat ik vroeg kreeg ik ook.
Hele slechte ervaring. Had met vakantieveilingen een veiling gewonnen voor de BE Rijbewijs. Afspraak gemaakt om 1 mans de opleiding te volgen en gelijk daarna de examen. Toen ik daar kwam bleek het na 1 uur een duo opleiding te zijn. Dat werd eventjes tijdens het rijden gezegd. Heb in totaal 1,5 uur les gehad.Terwijl voor duo 6 uur dient te worden uitgetrokken.
ik heb een hele leuke tijd gehad met de opleiding van rijbewijs CE. Alles word je op een rustige en fatsoenlijke en vooral respecterende manier uitgelegd. Ik wil dan ook graag mijn dank uitspreken aan diegene die het ook heeft verdient. Alle kruim gaat naar Kristy Houben . wat een geweldige en leuke instructrice. Maar de betrokkenheid bij eenieder was erg merkbaar . Een leuk team is het zeker. Fred, Jos , Marcel , Kristy ( waarschijnlijk ben ik iemand vergeten) nogmaals heel erg bedankt.
Zeer goed! alles goed georganiseerd. goed vooruit geplant. snel leren Gewoon goed! zeker een aanrader!
Zéér goede rijschool, personeel zeer vakbekwaam en iedere dag een fijn humeur. Alles is tot in de puntjes geregeld, zelfs bij de theorielessen is gezorgd voor soep en belegde broodjes! Het is voor mijn ervaring dé rijschool bij uitstek! Vandaar met volle overtuiging een dikke 10!
Rijbewijs C en CE gehaald, super opleiding! Leuk personeel die gemotiveerd zijn je ook echt iets te leren
Gehele vrachtwagenrijbewijs met aanhanger en code 95 gehaald. Bij instructeur Frank leer je super veel en maakt iedere rijles tot een uitdaging. Dames aan de balie zijn altijd vriendelijk, behulpzaam en flexibel.
Fijne lessen waarbij alles goed uitgelegd werd
Goede en deskundige begeleiding voor E achter B. Ook nog een gezellige dag gehad. Communicatie vooraf en achteraf ook prima.
Ik zag zelf een goed aanbieding op Facebook voorbij komen voor E achter B. En ben hier dan ook meteen op ingegaan. Sinds de aanmelding en de communicatie en ook de dag zelf met het rijden en het examen. Is alles zeer goed verlopen. Mijn Complimenten.
Allemaal heel erg bedankt voor de gastvrijheid, fijne samenwerking en goede begeleiding!! Met name wil ik Jody, als mijn rij-instructrice, extra bedanken voor de leuke en leerzame lessen, Super!! Groetjes Britta op den Camp
Klantvriendelijk, duidelijk en goede deskundige instructies. Daarnaast was de duo-opleiding erg prettig, omdat je veel van de ander kon leren.
Hier weten ze wat opleiding betekend. Kristy, Daisy, Herman, Harry, Fred, Wim en Adrie, allemaal bedankt voor de opleiding \"C \". Nu nog \" E \". Groetjes Coen.
Prima ervaring met de Duo 1 dags opleiding E achter B. Instructeur was ervaren, begeleiding en uitleg was goed. Planning was iets fout gegaan, dubbele boeking waardoor mijn lesdag verzet werd maar prima communicatie hierover. Prijs/kwaliteit was uitstekend, ik had via vakantieveilig hierop geboden en merkte er niets van dat ik dit voor een lage prijs gewonnen had. Voertuigen zijn wat ouder dan wat je misschien bij andere ziet maar deze voldoen zeker voor de opleiding en is een manier om de kosten interessant te houden. Al met al een top beoordeling!
Via de goedkope Wow-deal terecht gekomen bij Keijbeck. Na de intake les werd mijn advies op 36 lessen gezet. Doordat ik op korte termijn mijn rijbewijs wilde behalen, had ik meerdere instructeurs. De planning plande mijn lessen rondom mijn werk. Jan, Joan en Henny geven rustig en geduldig les.
De ervaringen met dit bedrijf zijn goed, buiten dat er een foutje was dat ze me vergeten terug waren te mailen voor een afspraak. ben ik zeer tevreden, rijinstructeur was goed en rustig, auto was goed.
Rijlessen gehad met Ko, die ik nogmaals super erg wil bedanken voor de grappige, leerzame, en hele leuke lessen!!! Gelijk geslaagd dus een nieuw avontuur voor de boeg. Top rijschool. 👍🏻
Ik vond het een toptijd met ko in de lesauto. Hij heeft me veel geleerd en wist precies hoe hij met mij om moest gaan, dit was erg fijn! Alles was goed geregeld en heb zonder moeilijkheden mijn rijbewijs kunnen halen, bedankt!
Gewoon een goede verkeersschool. Geen poespas, geen onzin
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.