Bijzonder prettige ervaring, oprecht advies en een hele goede service
Wat een top bedrijf ! Ik heb vorig jaar een Seat Leon bij Autobedrijf Kooy gekocht waar ik kortgeleden wat problemen mee kreeg. Het ging in eerste instantie om een olie probleem en later een versprongen distibutieketting. De eerste reparatie heeft men helemaal kosteloos voor me uitgevoerd en de tweede tegen een zwaar gereduceerd tarief. En dat allemaal terwijl de auto al ver buiten de Bovag garantie was. Klasse ! Grote complimenten voor Ardo en Peter die deze problemen op een super manier voor mij hebben opgelost !
Al 15 jaar mijn favoriete garage. Geweldige service!
Klantvriendelijk, hulpvaardig, kundig en snel!
Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Betrouwbaar. Top kwaliteit!
Eerlijk zaken doen en een occasion gekocht met een duidelijk en compleet verleden.Wat fijn dat dit nog bestaat in occasionland.Ik raad iedereen aan eens een kijkje te gaan nemen bij dit bedrijf waar je je zelf echt nog als koning klant voelt.
Erg goede service en klantvriendelijk. Reparatie bleek een kleinigheidje te zijn en zo reed mijn auto als een zonnetje de deur weer uit zonder onnodige kosten.
Al bij binnenkomst een goed gevoel. Medewerkers die allen heel relaxed zijn en niet meteen naar je toestormen om te verkopen. Sterker nog, ze zijn nog even vriendelijk tegen je als je niet tot een koop over zou gaan. Ik heb bewust gewacht om een beoordeling te schrijven om te kijken of het op langere termijn nog steeds aan mijn verwachting zou voldoen. We hebben onlangs een SEAT Altea XL bij dit bedrijf gekocht en zijn er erg blij mee. Vervelend voor ons was wel dat er wat mankementen waren. Deze zijn keurig opgelost en vielen binnen de BOVAG garantie. Heb netjes een leenauto mee gekregen. Kort samengevat, vriendelijk en relaxte personeel die met je mee denken. Service is uitmuntend en de sfeer is goed. Altijd net iets meer doen voor de klant. Mocht je een auto willen kopen dan is dit bedrijf zeker de moeite waard om binnen te lopen. Een zeer tevreden klant.
Mijn droom auto subaru impreza gevonden bij autobedrijf kooy en zeer vriendelijke mensen. Een aanrader !!
Erg fijne service en ook fijne mensen om mee aan de tafel te zitten. Goede en oprechte adviezen gekregen.
Super garage! Fijne, snelle service en altijd een leenauto mee. Vriendelijke, meedenkende heren die altijd klaar staan voor ongemakken met de auto. Ik heb onze occasion daar met tevredenheid gekocht en wil deze daar ook graag in onderhoud houden. Eindelijk een garage die ik vertrouw en waar ik niet het gevoel krijg dat ze me oplichten. Het enige nadeel (voor mij) is dat ze in Utrecht zitten.. ik had graag zo\'n garage in Amsterdam gehad.
Hier mijn eerste auto (Ford Ka) gekocht. Vriendelijk geholpen, Kosten nog moeite werden gespaard bij het verhelpen van enkele mankementen. Echt Super! Auto rijdt heerlijk. Ik beveel dit bedrijf zeker aan.
Onze eerste auto bij hen gekocht en zeer tevreden! Fijne auto, en gaven goed en realistisch advies, zowel bij aanschaf als bij APK. Ook als er iets mee is, dan kunnen we bij ze terecht. Goed bereikbaar, goeie service, betrouwbaar.
onlangs mijn auto ingeruild op een gebruikte auto. dit auto bedrijf is een bedrijf waar ze de gemaakte afspraken nakomen, en klantvriendelijk geholpen. zeker een bedrijf waar ik terug zal gaan voor mijn volgende auto.
Goede eerste ervaring met dit bedrijf! Uitstekende service en klantvriendelijk geholpen!
Vandaag goed geholpen! Goede en vriendelijke service!
7 jaar geleden een gebruikte auto bij hun gekocht goed geholpen en een goede service. Een paar mankementen bij de auto werden keurig verholpen. Nu dus een andere gekocht bij de gebroeders Kooij perfect afgeleverd.
Hele goede ervaring met dit bedrijf. Gekozen om hun service en klantvriendelijkheid en dat maken ze helemaal waar.
Het was ons eerste contact met dit bedrijf en hebben dit als zeer positief ervaren. We werden heel vriendelijk geholpen en hebben hier onze nieuwe auto gekocht. De auto werd perfect schoongemaakt, gepoetst en voorzien van een onderhoudsbeurt en nieuwe apk. Wij zijn heel tevreden over dit bedrijf en zullen zeker nog een keer gaan kijken als we weer een andere auto nodig hebben.
Vier maanden geleden heb ik bij Autobedrijf Kooy een gebruikte Ford Focus gekocht. De koop verliep erg plezierig en de prijs/kwaliteit-verhouding leek me goed tot erg goed. Kleine mankementen zijn binnen de Bovag-garantie naar mijn volle tevredenheid verlopen. Mijn indruk is dat de mensen van Kooy hart voor de zaak en hart voor de klant hebben. Ik kom er met plezier, ben erg blij met de auto en voel me gezien, als klant en als mens.
Zeer vriendelijk en erg behulpzaam bedrijf. Heel prettig geholpen en er werd de tijd voor ons genomen. Absolute aanrader.
Wij hebben recent een VW tiguan aangekocht. Voordat we gingen kijken hebben we de deal telefonische afgehandeld. Wel met de voorwaarden dat de auto in de staat zou zijn zoals omschreven. De informatie was helder en het klopte met wat we aantroffen. We hadden geen twijfel en hebben de auto gekocht. Sinds twee weken in bezit en uiterst tevreden.
10 jaar geleden hier een auto gekocht en naar tevredenheid mee gereden. Dus toen het tijd werd voor een andere heb ik geen moment geaarzeld en ben hier weer naartoe gegaan. Ze hebben een ruime keus en ik heb weer een prima occasion. Vriendelijke mensen, prima bedrijf.
Slecht, tot zeer slecht
Rijksstraatweg 32 F
3545 NA De meern
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.