Goede, ervaren rijinstructeur Ben zeer tevreden over mijn rijopleiding bij Osseforth Opleidingen. Altijd leuke en leerzame rijlessen gehad! En ook in 1x geslaagd :-) Een aanrader!
Geweldige instructeurs met duidelijke uitleg en tips, wat zorgde voor uitstekende voorbereiding op de examens. Goed geholpen met een tijdelijke onderbreking van de lessen i.v.m. corona en chemo.
Fijne instructeur. Alles was prima geregeld, ondanks de corona maatregelen. De app zou nog verbeterd kunnen worden naar mijn mening, nu ging alles via whatsapp (Wat overigens ook geen probleem was).
Ik ben tevreden over de diensten. Er is voor elk een individuele benadering. De instructeurs zijn vriendelijk, ze willen dat je niet alleen goed voorbereid bent op het examen, maar ook op de rest van de reis na het examen. Top Team ! Bedankt, Groetjes Adrian G.
Ik heb rijles gekregen van Joyce Dicks en zal meteen zeggen dat ik me geen betere instructrice had kunnen wensen. Joyce heeft me in mezelf doen geloven! Ze wist precies hoe ze mij moest motiveren en ondersteunde me waar nodig, tijdens de lows en highs van het rijlessen. Joyce weet precies hoe ze je moet begeleiden en tovert elke keer weer een glimlach op je gezicht :) Elke les had ik er weer zin in, ook om hoe gezellig het bij Joyce in de auto is! Een vervelende les hebben kón gewoon niet bij haar. Joyce, ik ben jou zo ontzettend dankbaar! Bedankt dat je altijd in mij geloofde! King of the road!
Ik heb het gevoel dat ik tijdens mijn lessen alles geleerd heb om zelfstandig en veilig te kunnen rijden. Dit zorgt ervoor dat ik zelfverzekerd de weg op kan en ik ben dan ook in 1 keer geslaagd voor mijn praktijkexamen! De communicatie was gedurende alle lessen erg fijn, zowel met mijn instructrice als met het personeel van kantoor. Kortom kan ik Osseforth enorm aanraden!
Leuke en leerzame lessen gevolgd bij Rob met C en CE , altijd gezellig tijdens het rijden!
Ik heb een hele fijne ervaring gehad met Jozien van osseforth! Ze legt alles goed uit, speelt in op de persoon waar nodig en is zeer betrokken! Echt een super ervaring. Lieve Jozien, bedankt voor de fijne tijd, we gaan ons zeker nog tegen komen.
Heb vandaag mijn rijbewijs c1+code 95 gehaald. Dit heb ik te danken aan de goede lessen en instructies van Jos en ook Rob. Alles in een keer gehaald dankzij osseforth rijopleiding. Gr Jan.
Ik heb veel geleerd tijdens de lessen. Ik had dan ook een super rij instructeur! En de theoriedag bij osseforth was ook heel leerzaam. Dat was fijn om nog eventuele vragen duidelijk te maken. Superr!!
Ik heb een goede instructeur gehad, hierdoor heb ik in een relatief korte tijd goed leren rijden.
Rijschool Osseforth Een rijschool met een Hart De instructeur Rob Hinzen hartelijk en warm. Met een scherp kritisch oog waar nodig maar vooral gemoedelijk en plezierig! Tevens leuke motorrijlessen gehad en nu nog op naar C1E. Hele team Osseforth Chapeau.
Rijschool Ossenfort No nonsens zo gewoon en toch heel apart! Rijles krijgen met n hart. Rijles van instructeur Rob tot begeleiding en controle van het opperhoofd Frank Ossenfort. Tevens ook mijn dank aan het motorrijlesteam . Super! Chapeau dank voor het behalen van mijn C1 rijbewijs. Jos
Hartelijk dank aan de rijinstructeurs Paul en Ali. Heel duidelijk uitgelegd en leuke lessen!
Rijles gehad van Roger. Zeer vakkundig en betrokken , Is doelgericht op een prettige manier. Hij heeft me veel moeten ( af)leren en dat is prima gelukt.
Een ervaring om nooit te vergeten. Altijd met veel zin naar de rijlessen gegaan en wat waren de lessen gezellig. Altijd behulpzaam en als der wat was wat je niet snapte pakte we het direct op. Voor mij de beste keus geweest.
Om “op leeftijd” nog een motorrijbewijs te halen is niet eenvoudig. Dankzij het programma van Osseforth, maar vooral professionaliteit, passie en geduld van de instructeurs François ,Jack en Marc heb ik het (in een normale tijd) gehaald. Dank daarvoor.
Elke les helpen ze je een stap dichter bij je rijbewijs te komen. Streng als het moet maar altijd vriendelijk.
Sinds vandaag heb ik pas echt dat geweldige gevoel! Wow! Ik heb het maar even gedaan. Wat een resultaat al zeg ik het zelf. Gisteren wist ik het natuurlijk al maar kan je het nog niet echt helemaal geloven. In een periode van 2,5 jaar is het me gelukt om mijn D, C & CE rijbewijzen te halen. Touringcar (bus), vrachtwagen en vrachtwagen met aanhangwagen waarvan ik elk examen gewoon de eerste keer geslaagd ben. Van de theorie, praktische toetsen, de toetsen besloten terrein en het uiteindelijk afrijden. Om maar gelijk met de deur in huis te vallen, natuurlijk heb ik dit heel erg aan mezelf te danken maar zeker ook aan het team van Osseforth opleidingen. Mijn instructeurs hebben me toch maar weten scherp te houden en elke les telkens de lat hoger weten te leggen. Het zelfvertrouwen, de grootte en de zwaarte van de voertuigen zomaar overal doorheen loodsen met de diverse bijzondere verrichtingen. Wanneer je dacht: “Nu heb ik het eindelijk gehad en ben ik er klaar voor!” kwam die les waar de lat net weer iets hoger gelegd werd en je soms in de auto naar huis reedt met het idee. “Ik heb nog maar een aantal lessen, gaat me dit echt lukken?” Natuurlijk, dat ik ontken ik niet, ook ik heb mijn faalangst momenten, gevoel van twijfel en onzekerheid. Juist op dat moment was ie er: mijn rijinstructeur van Osseforth. Wanneer je mij dus vraagt naar een goede rijschool kan ik zeer zeker Osseforth aanbevelen. Een klasse totaalplaatje, daar gaat het om. Goede instructie, humor, goed lesmateriaal en een serieuze noot zijn voor mij de ideale samenstelling tot een goed stuk bladmuziek waaruit mooie en tevreden muziek uit voorkomt! Roel
Osseforth is vanaf dag een mijn rijschool geweest. Na een proefles bij Paul kreeg ik Ali als instructeur. Het heeft door de hele corona-ellende lang geduurd. Ik ben één keer gezakt, maar na een tweede poging ben ik toch geslaagd. Osseforth is de rijschool geweest, maar ik moet zeker de complimenten aan mijn rij-instructeur Ali geven. Ik blijf het knap vinden hoe hij onder de meest gevaarlijke situaties bijzonder relaxt kon blijven. Verder gaf hij goede uitleg en was hij een zeer positieve en gemotiveerde man met passie voor zijn beroep. Als mensen nog een rijschool zoeken zou ik Osseforth zeker aanbevelen.
Hebben mij echt geholpen om te slagen. Alle punten die minder waren besproken. En er voor gezorgd dat ik sterker naar het examen Gegaan ben.
Na een proefles voor de motor meteen verkocht! Na een korte evaluatie,word je gevraagd hoe jij het vond en wat je wilt. Daaruit vloeit een lespakket op maat! Bij je avb en avd , word je alles goed uitgelegd duidelijke instructies over hoe en wat. Daarom Osseforth , en daar bij het Motor team! Bedankt voor het in 1 keer halen van mijn rijbewijs
Goede begeleiding en lessen in iedere vorm. Tijdig wordt er met je overlegt voor eventueel een extra lesje. Goede verstandhouding onderling. In een woord geweldig
Fijne lessen met iemand waarmee je kan lachen maar ook rechtvaardig is. Die je de waarheid verteld waar het op staat, als t goed is is het goed en als het dat niet is wordt t ook verteld. Als ik maurice een punt mocht geven kreeg 10/10
Ik heb enorm genoten van mijn motoropleiding. Elke keer weer met plezier op de motor gestapt om zo naar mijn examens toe te werken. Voor mijn AVB bij Francois op het terrein de lessen gevolgd waar goed aandacht werd besteed aan details, zodanig dat toen ik mijn examen deed dit mij enorm is meegevallen. Voor de AVD lessen en examen heb ik zower Jack als Marc als instructeurs gehad. Beide hebben een eigen manier van lesgeven, waarbij de afwisseling enorm motiverend is. De ene persoon vallen andere details op dan de andere, waardoor je aan het eind van de rit (letterlijk en figuurlijk) zo goed als alles besproken hebt en je klaar bent voor je examen. Ook wordt een eerlijke en objectieve assessment gemaakt als er meer lessen nodig zijn, en daarin wordt dan tijdig en eerlijk een advies gegeven. Al met al, ik heb enorm genoten van mijn opleiding bij Osseforth en ga nu zeker van mijn motorrijbewijs genieten. Enorm bedankt aan alle instructeurs!
Business Park Stein 165 keuzenummer 2 bellen
6181 MA Elsloo
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.