In het voorjaar onze 1ste camper gekocht. Een hele mooie Knaus Sun Ti 650 MF uit 2005. Alles net afgeleverd, echter bleek dakraam te lekken. Hiervoor helaas in totaal 3x terug moeten komen. Maar het personeel is vriendelijk en klantgericht. Ook een paar andere \"probleempjes\" werden kostenloos voor ons opgelost.
Wij vinden het een mooi bedrijf met prima service
Onze ervaring is dat we netjes en vriendelijk te woord worden gestaan en de gemaakte afspraken netjes worden nagekomen! Hopende dat onze relatie nog lang gestand mag houden! Verder wensen we jullie nog plezierige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar toe! Groetend Jannie en Herman.
Prettig concreet zaken gedaan. Duidelijke uitleg bij aflevering nieuwe caravan. Kleine aanpassingen worden doordacht aangebracht en in overleg. Afspraken worden goed nagekomen.
Mijn niet-aanbevelen van uw bedrijf heeft te maken met de naar mijn mening helaas niet toegepaste mogelijkheid tot service, zie onderstaand verbeterpunt mbt tot een defecte matras in een Fendt caravan binnen de garantietermijn.
Het is voor mij een eind rijden,maar de service en afspraken die worden perfect nagekomen. Geen moment spijt gehad om bij Bruggink een camper te kopen.
Altijd een hartelijke ontvangst met een persoonlijke benadering. Al het personeel is benaderbaar en geeft uitleg incl. werkplaats. Goed meedenken en oplossingen bedenken wordt door ons ook zeer op prijs gesteld, zoals bv wanneer je op vakantie met een probleem belt. We kunnen altijd gehaald en gebracht worden, zelfs naar de golfbaan. i.g.v. verschillen van inzicht wordt altijd constructief naar een oplossing gezocht. Wij gunnen Gideon een goede carriere bij jullie!
Ik ben zeer tevreden over u bedrijf heb helemaal geen klachten ik zou zeggen gaat zo door. Ad Doomen
super!!!!!
Sinds 1999 eerste caravan daar gekocht en deze daar in 2012 ingeruild, omdat ik daar graag klant wilde blijven vanwege de deskundigheid. Gelukkig was er op dat moment een model met een dwarslaper, zodat we konden blijven.
Heb inmiddels de derde camper gekocht bij bruggink, dit geeft al genoeg aan. Fijn bedrijf,afspraken worden nagekomen.In de garantie periode goede services,maar na de garantie periode was is dit zeker zo goed. Bent er altijd welkom.Zeer goede monteurs,met verstand van zaken. Klein minpuntje, bij kleine bestellingen moet je nog wel eens bellen/vragen.
Een gebruikte camper in de prijsklasse van 80 tot 90.000,- Euro aanschaffen doe je niet zomaar.Daarvoor is \'slechts\' vertrouwen nodig. Waar kom je dat tegenwoordig nog tegen!. Wij hebben ter oriëntatie verschillende bedrijven bezocht,maar uiteindelijk kwamen we bij Bruggink terecht.Dit bedrijf is super klantgericht en staat aan de kant van de klant om de beste deal te krijgen. Wij zijn zeer tevreden over de klantvriendelijkheid en service. De levering was stipt en zoals afgesproken.Voor Kaliteit en klanttevredenheid staat Bruggink voor ons op de eerste plaats.
Augustus 2013 kregen we een telefoontje dat onze nieuwe Hymer camper 3 weken eerder geleverd kon worden. Direct werd een afspraak gemaakt om de extra opties door te nemen aan de hand van de nieuwe camper. We werden meer dan keurig geholpen door een deskundige monteur die alle tijd voor ons nam. Ook de aflevering van de camper was goed en professioneel. Het maken van de afspraak voor het oplossen van enkele garantie puntjes duurde iets langer, maar de snelheid en kwaliteit van het werk zelf was weer perfect. We hebben de camper voor een scherpe prijs gekocht, maar dit heeft geen enkele negatieve invloed op de service gehad. Bruggink raden wij warm aan!!
Ervaringen met bedrijf zijn wel goed, vriendelijke ontvangst en snelle behandeling van klachten (na afspraak). Achteraf vragen we ons af of we een camper niet dichter bij huis hadden moeten kopen, omdat het oplossen van onvolkomenheden nu tijdrovend is (en duur in brandstof). Het blijkt dat de problemen niet altijd in één keer volledig werden opgelost. We hebben nog wat moeten \"zeuren\" om de diverse handleidingen compleet te krijgen.
WIJ ZIJN SUPER TE VREDEN MET DE TWEEDEHANDS CAMPER WELKE WIJ BIJ JULLIE HEBBEN GEKOCHT.VOORAL DE DIENSTVERLENING IN DE GARANTIE TIJD WAS GEWELDIG.
Eind 2010 een nieuwe camper gekocht. Tijdens de aankoopperiode enkele malen wat slordigheidjes met betrekking tot juiste opsomming opties. Bij aflevering een gekozen optie niet aanwezig doch ondanks vakantieperiode toch binnen enkele weken hersteld. In de afgelopen 2 jaar een 6-tal maal terug voor (meestentijds kleinere) gebreken die allen zonder enige discussie en zonder kosten tot tevredenheid zijn hersteld. Het Bruggink team is enthousiast en behulpzaam maar, waarschijnlijk ook door (grote) drukte,ontbreekt het wel eens aan stiptheid m.b.t. afspraken hetgeen , zeker wanneer men zoals ik op grote afstand van het bedrijf woont, wat irritatie kan opleveren. Al met al, zoals uit onderstaande cijfers mag blijken, zijn wij tevreden klant.
Afgelopen week is onze camper voor een servicebeurt bij Bruggink in Almelo geweest. Alle puntjes waar ik aandacht voor vroeg, zijn perfect opgelost. Ik ben zeer tevreden over Bruggink\'s After Sales service. Er wordt goed naar je geluisterd en vervolgens wordt de camper door uitstekend werkplaats personeel onder handen genomen. Ik ben erg tevreden.
Byzondere goed, echt van harte een groot compliment voor het complete team in Almelo !! Ze zijn allen erg in de weer om het de klant naar de zin te maken !! Perfect !!
Ik heb inmiddels twee jaar ervaring met Bruggink Caravans uit Borculo. Ik heb een positief beeld van het bedrijf. Ik vind dat ik plezierig en servicegericht te woord wordt gestaan. Er wordt vriendelijk en goed met klachten/wensen omgegaan.
Super goed, was op zoek naar afwerkdopjes voor mijn caravan ze reageerde gelijk en ik ben niet zo thuis in de onderdelen maar na wat vragen zijn we er uit gekomen ik ben zeer tevreden over de goede service, zal ze als eerste bezoeken als ik weer wat nodig heb
Wij hebben de camper nu een half jaar,en zelf vind ik dat er al aardig wat mankementen zijn geweest.het laatste mankement was dat de motor bodem plaat niet weer goed was gemonteerd en dus kapot is gegaan hiervoor ben ik er herhaaldelijk geweest en nog is het niet goed,waar de camper heen wordt gebracht weet ik niet maar ze leveren daar half werk
Onze ervaringen zijn zeker positief ondanks dat ook hier wel eens iets niet helemaal volgens afspraak verloopt. Zowel in de klantbenadering als tijdens het verkoopproces en ook later tijdens de after sales toont Bruggink zich een betrouwbare gesprekspartner.
2x een caravan gekocht
Kamerlingh Onnesstraat 19
7271AZ Borculo
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.